Не цілуюсь з бодуна• 18 марта 2023
Лоханулася, кросівки найк.
Замовила кроси сестрі на подарок, ще тішилася що крута ціна, після замовлення додивилася, а то не шкіра, то мав бути подарунок на ДН(((Як думаєте, в реалі розчарують? Як якість? В нас розміри одинакові 40.5 (9.5) тай от думаю, чи шукати щось інше а ці залишити собі, чи не паритися...
Фоточки нема• 19 марта 2023
Мне они неудобные, хотя я любила Пуму. Но я привыкла к мягким стелькам, а тут - никаких бонусов, просто дубовые белые кеды. Смотрятся красиво, поэтому не подойдут - продадите и всё
Не цілуюсь з бодуна
• 19 марта 2023
Ответ дляФоточки нема
А важкі вони?
Коплю на груди• 19 марта 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Нутрощі йдуть на ковбасу, а верх на капці, безвідходне виробництво. Тому, тут тваринку якщо жаліто, то цілком і повністю)
Не пишіть, якщо не знаєте.
Тварину на харчі вирощують по іншому, годують по іншому.
Тварину на шкіру, після того як вбили обробляють кип´ятком приблизно півгодини, градусів 70 водиця. Ви уявляєте яке м´ясо там буде? Ви купите його? Чи, можливо, колись бачили на прилавку? З тих тварин виробляють корма для братів наших менших.
Фоточки нема• 19 марта 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
А важкі вони?
Ну не так чтоб прям тяжёлые, но понятно, что они не сравняться с невесомыми скетчерсами, к примеру. И это кеды, не кроссовки,то есть они по умолчанию жёсткие достаточно, держат форму. Тем, кто носит такую обувь - норм, если в основном мягкие кроссовки,как я, то ноге очень некомфортно.
Партизанка• 19 марта 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Не по темі - просто заздрю: два роки на ті самі кроси - фантастика. Я дві-три пари на рік вбиваю в хлам :( Теж хотіла б носити довше, але як?
Що Ви з ними робите? В мене є і 10 річні кроси
Не цілуюсь з бодуна
• 19 марта 2023
Ответ дляКоплю на груди
Не пишіть, якщо не знаєте.
Та ж шкіру перше знімають, а потім вичиняють
Коплю на груди• 19 марта 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Я вам написала як є, можете далі сперечатися. Те м´ясо, з тварини, яка пішла на шкіру людям не продають. Спочатку тварину обробляють перед зняттям шкири, чи ви думаєте вона чиста, без навозу й т.п.?
Диви яка я пава!• 19 марта 2023
Ответ дляКокошинЭль
Puma givno рідкісне, не люблю
Неправда. Найкращі в мене були саме пума,як боса в них
Ответ дляКоплю на груди
Такк, а тепер поясніть, куди йде шкіра з яловичини, яку не оба
шпарюють кипятком. Після,забою, знімається шкіра сіллю пересипається і здається. Мясо зїдається, Таку процедуру я,памятаю з дитинсва. Про кипчток пепший раз чую.
Тут надолго• 19 марта 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Ще як важкі, то взагалі тиць-пиздиць(((
У меня такие, только с белой полосой. Лёгкие, удобные.
Анонимус Я• 19 марта 2023
Если у вас размер один, оставьте себе.
Я бы не заказывала в подарок кроссы. Недавно была в фирменном скечерс магазине, перемеряла весь ассортимент, подошли только две пары, одни из них текстиль. Остальные и красивые внешне, и легкие, но давят и все тут. Или тяжелые, или не комфортные. Даже просто могут не понравиться.
Коплю на груди• 19 марта 2023
Ответ дляSmusish
Ще раз:
З тварин, яких ворощують на шкіру
м´ясо не їде на стіл до людей.
Але за навпаки, я не писала.
Й те, що сняли в селі при забої, обсипали сіллю, ще не факт, що піде на любу фабрику.
Чи ви свято вірите, що коли родичи різали корову з неї не тільки м´ясо, ще чоботи виїдуть й все буде тільки для людей?
Є ще окреми ферми, яки вирощують для потреб матеріалів
З тварин, яких ворощують на шкіру
м´ясо не їде на стіл до людей.
Але за навпаки, я не писала.
Хочу барабульки• 19 марта 2023
Были такие же чисто белые, кожа. Но! Качество г*. На сгибах начала краска трескаться. Покупали в оф магазине. Через месяц вернули, нам вернули деньги без вопросов
задумчивая мордочка• 19 марта 2023
Пума хорошие кроссы. У меня пар 10 разных. И кожа, и кожзам, и тканевые. Носятся отлично. У некоторых просто талант убивать обувь в хлам за сезон. Независимо от бренда. А потом рассказывать какое же это ...вно)
ЛеньГуглить_правда• 19 марта 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Вона хотіла білі, щоб на дощ весна/літо. Схожі мала, шкіряні, зносила.
На дощ є резинові чоботи
В цих нога пітніє вже при +15.
Дівчина Бобула• 19 марта 2023
Ответ дляПоторописька
Не знаю автор. Я такое носить не могу, у меня в искусственных ноги мокрые моментально становятся.
И в натуральных , и в искусственных изнутри искусственная « синтетическая» подкладка, так что ваши ноги непосредственно с ней - искусственным материалом соприкасаются
В хороших фирменных моделях именно эта подкладка выводит влагу
ДА да да• 19 марта 2023
Автор, нормальные кеды, Пуму очень люблю!
У меня уже целая коллекция штук 15 разных кроссовок и кед!
Такие купила в прошлом году летом в стоковом Пума в Киеве за 999 грн. как раз на дождливый период, лёгкие, мягкие и это кожа! Летом носила без носков ноги не потели в них!
Вот описание с сайта
, фото прилагаю
Вот описание с сайта
, фото прилагаю
Голубая фишка• 19 марта 2023
Ответ дляКоплю на груди
Ще раз:
З тварин, яких ворощують на шкіру
м´ясо не їде на стіл до людей.
Але за навпаки, я не писала.
З тварин, яких ворощують на шкіру
м´ясо не їде на стіл до людей.
Але за навпаки, я не писала.
Я бачу, на форумі з´явилися люди, шо працюють на обвалці👌
Люблю кетчуп• 19 марта 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ковбасу їм. Пуховики і хутро не ношу.
Їжа - це базова потреба.
Кількість теж грає роль.
Їжа - це базова потреба.
Кількість теж грає роль.
Ради производства Вашей колбасы свинье содрали шкуру . Это побочный продукт
Ля-ля-ля• 19 марта 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Не шкіру я б не носила
і вони не модні..
Якщо ви великої експерт в моді, то почитали б що така модель -тренд 2023
Ля-ля-ля• 19 марта 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
І я завжди беру лиш шкіру, а тут шось мене засліпило.... Розчарована капець.
Ви впевнені,, що не шкіра.
Можете скрін зробити описання? Може щось не так зрозуміли?
Дама_с_караваем• 19 марта 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
За не шкіру, як на мене то дорого
Автор а вы в каком городе? У нас в Днепре есть дисконт пума. Так там за 1500 можно спокойно такие купить. До войны до 1000грн они были. Это уже можно сказать классическая модель у пумы
Не цілуюсь з бодуна
• 19 марта 2023
Ответ дляДА да да
Вот описание с сайта
, фото прилагаю
Вот описание с сайта
, фото прилагаю
Опис моїх)
Міряно-переміряно• 19 марта 2023
Ответ дляМетелики на душі
Не шкіра = захист навколишнього середовища, багато світових брендів навмисне використовують лише замінники
Та ви що? То її вбивати не можна, а тваринку можна, бо їй же шкіру кортить