Секретница• 19 марта 2023
Как перестать хотеть много есть? Чувство, что всегда голодная
Могу наесться и через время снова хочу. Терпеть просто? Вот позавтракала и снова хочу. И не важно, что это будет. Каша, мясо и тд. Я через время снова хочу есть
Так я никогда не похудею. А уже толстая ого-го!
Цікавий писочок• 19 марта 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Вот мой. Ела в 8 утра. Еще не голодна
Мій такий же. Тільки потім ще собі один бутер зробила
Цікавий писочок• 19 марта 2023
Ответ дляФея_3уровень
Молоко-цукор. А сири, молочні продукти? Теж хочу без цукру спробувати, не розумію, що виключити крім прямо солодкого. Фрукти ніякі не можна? Але улюблена страва свіжий хліб з маслом і сиром. Тому зайва вага це не тільке солодке.
Фрукти 150-200грам
Фея_3уровень• 19 марта 2023
Ответ дляЦікавий писочок
Це норм.беріть перекус яблуко, горіхи
Я від яблука ще більще їсти хочу.горіхи дійсно хороший перекус, якщо обмежено. Бо я можу і 100г зїсти
Вам телефонограмма• 19 марта 2023
Ответ дляФея_3уровень
Ого
Анонимус Я• 19 марта 2023
Ответ дляЛасунка
Рекомендується повісити фото яке відбиває бажання їсти
Глупый совет
Маргарита-8944• 19 марта 2023
Перевірте рівень цукру в крові. Постійне відчуття голоду може бути коли високий рівень цукру. Але при цьому і худнеш(
Невгамовна Бу• 19 марта 2023
Ответ дляСекретница
Меня в молодости мотивировали красивые фото, девушки, свой жир. Сейчас я просто хочу есть и,кажется,наплевать на все
Ви заміжня? скільки вам років?
Світлана-a683• 19 марта 2023
я скинула 10 кг за 4 місяці. при цьому не відмовлялася від солодкого і мучного. просто стала їсти замість пів пачки печива чи цукерок декілька шт і старалася їх вживати до 12-00 і почала ходити багато. наприклад на роботу чи з роботти на зупинку раніше виходжу
Ответ дляФея_3уровень
Свіжий хліб взагалі треба виключити, вчорашній можна, кисломолочка ок
Ужгород• 19 марта 2023
Ответ дляШмоточницаца
Ще додавайте мікроелементи до їжі. Хром обов´язково.
Я, когда пила хром , съедала по 2 шоколадки в день. До хрома хватало полосочки шоколадки в день или пару конфет.
Мозговая пилочка• 19 марта 2023
Ответ дляНе за Будка
Калорийный завтрак с большим количеством жиров полезных - орехи, жирная рыба, масла и т.д.
Калорий на 700-800.
После такого завтрака мне не хочется есть почти до вечера, обед более лёгкий, а ужин максимально лёгкий.
Когда завтракала овсянкой на воде, жрать хотела весь день.
Калорий на 700-800.
Найкращий комент! Я так же само мала проблему з переїданням у другий половині дня. І коли стала робити гарні сніданки то все стає на свої місця. Вчені також пишуть що споживання яєць до сніданку надає довге відчуття ситості та допомагає нп переїдати протягом дня. І дійсно це працює. Тому на сніданок в мене завжди яйця варені або омлет з ложкою обезжиреного йогурта. Авокадо, висівковий тост та овочі.
Мозговая пилочка• 19 марта 2023
І ще вам, автор, правильно пишуть- зсув від вуглеводів до білка з жирами. Від вуглеводів не їсти хочеться, а жерти. Я з вуглеводів залишила тільки кашу на обід 2-3 столові ложки.
Фея_3уровень• 19 марта 2023
Ответ дляtarveldy
Вчорашній мене зовсім не спокушає:)
Шмоточницаца• 19 марта 2023
Ответ дляСекретница
А какой лучше брать? И сколько принимать?
Я б рекомендувала комплекс Thorne Trace minerals плюс окремо магній цитрат.
Зупка_цем• 19 марта 2023
Ответ дляСекретница
Да, интересно.
Мне кажется,что бы я не съела,но к обеду я буду хотеть есть снова. А когда иду на работу,то завтрак в 7 и до 11 Я уже голодная
Питание через каждых 4 часа это нормально . Чаще не стоит кушать . Больше кушайте белка ( мясо, курица не жирные) и не жаренное и меньше быстрых углеводов , больше овощей всех