Море Щастя• 19 марта 2023

якщо у сфері обслуговування або у держ установах працівник ігнорує мовний закон

і розмовляє російською. на мої слова реагує озлоблено та агресивно і не переходить на мову, продовжує руснявою , якщо я викличу поліцію - їй щось буде? вони зафіксують порушення і вона заплатить штраф? відео і докази у мене є

ps у сфері обслуговування - тільки українська. притензій до російськомовних поза роботою я не маю , кому як зручно
просьба не розводити ґвалт і дати відповідь , хто знає
Зяблик протестант• 19 марта 2023
Ответ дляКукусики
Мутять воду якраз такі, як Ви, які не поважають країну, в якій живуть. Добре, що Ви виїхали, менше подібних осіб буде в Україні.
Не уважаете вы.выгоняете людей.думаете только вельмошановные могут в стране жить?я любила и люблю Украину,адекватных людей.верю что фанатиков мало но они громкие шумные холерики их слышно,они воду мутят.
ЗавЛабСнаб• 19 марта 2023
Ответ дляgizma2019
Желание придать себе значимости хоть с помощью языкового срача
Так чому ви досі тут?
Не танцую- но пою• 19 марта 2023
Ответ дляgizma2019
І чим вам так цікаво чуже бажання значимості? Вам так нудно живеться?
ЗавЛабСнаб• 19 марта 2023
Ответ длядама_из_декрета
Як що це частна крамниця - нічого у вас не вийде. Просто купляйте хліб у другій крамниці , як що він вам поперек горлянки лізе
Чому не вийде? Все вийде.
дама_из_декрета• 19 марта 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Чому не вийде? Все вийде.
Як саме ? Поясніть механізм дії
Царевна_несушка• 19 марта 2023
Ответ дляКокошинЭль
У нас в АТБ кацапською касири шпарять. Не всі, але трапляються. І в іншому супермаркеті теж. Я їхню рашистську відповідаю українською. Нікуди не скаржуся.
Мені здається що поліція навіть не приїде на таке порушення. Це краще з´ясовувати з керівництвом магазину чи держустанови.
Есть менеджер у любого атб. Мне одна в апреле говорила нет ли у вас рубчика. Ох, и выгребла она свои рубчики.
Зяблик протестант• 19 марта 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
І що буде? Пані ,ви не ох@@ли злегка?
Адміни,прошу звернути увагу на цю дописувачку. 🤬🤬🤬
Удалено администрацией...
gizma2019• 19 марта 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Так чому ви досі тут?
Хорошее настроение, решила посмеяться, а это уже тоже нельзя?)
Не танцую- но пою• 19 марта 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Так чому ви досі тут?
Як чого, її аж колотить від злості, бо вона в меншості. Все просто.
gizma2019• 19 марта 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Ну да, вот сейчас скучаю, решила эту тему почитать, нельзя?)
ЗавЛабСнаб• 19 марта 2023
Ответ дляgizma2019
Добре сміється той,хто сміється останній.
Не обижаюсь• 19 марта 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Набрать в рот воды или выпить валерьянки
Вам
Пропунуєте бути тєрпілою, чи як так у вас на расісі кажуть?
gizma2019• 19 марта 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Это угроза?🤣
Царевна_несушка• 19 марта 2023
Ответ дляМоре Щастя
уявляєте , що теж українська мова ))))) яка ж вона багатогранна , наша солов’їна, так?
Напишите им отзыв. Где они там есть. На гугл картах, инсте, фб. Уверена. Это задумать заставит про общение на работе.
Не танцую- но пою• 19 марта 2023
Ответ дляgizma2019
Продовжуйте виправдовуватись.)
Не була б цікава тема, уже б пішли в іншу.
Не обижаюсь• 19 марта 2023
Ответ дляШвабристка
Сфера услуг - это чей-то частный бизнес. Надеюсь, полиция выкатит вам штраф за ложный вызов или за розжиг конфликта на языковой почве. Можно просто решить свои дела и не сношать людям мозг?
Не ганьбіться
Мейк-ап форева• 19 марта 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
От як дівчинці буде хоча б так як мені, не 18, а 40, тоді поговоримо. Для мене приклад - мої рідні, які воюють за нашу свободу, перейшли з російської на українську, і там на передку ризикують своїм життям. Брати, друзі, куми. А не якась дєвачка 18 років…От поховаєте декілька побратимів, тоді будете знати ціну незалежності. Вас самих буде нудити від усього російського.
gizma2019• 19 марта 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Продовжуйте виправдовуватись.)
Эээ, такк я же написала сразу, что интересная и веселая тема, потому и читаю (смеюсь), что не так?
Не обижаюсь• 19 марта 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Ви провокатор
Ужгород• 19 марта 2023
Ответ дляЗакусенец
Вызывайте срочно полицию и опозорьтесь еще и там.
А если и полицейские на русском говорить будут, то всё, останется только призиденту ныть

Тётя, в магазине вам никто ничего не должен. Не нравится- идите на рынок права качать, там вам сразу подскажут направление
Ні, якраз винен і в магазині, і на сайті. Ви звідки звалились? Вже стільки інфошуму за такі випадки, що до найглухіших закутків мало б дістатись. Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь реагує на скарги про порушення вимог закону ’Про забезпечення функціонування української мови як державної’.
Закон такий є, уявляєте??
Не танцую- но пою• 19 марта 2023
Ответ дляgizma2019
Співчуваю вам, якщо мовне питання для вас таке смішне і пустотливе. Але рада що ви виїхали. Сподіваюсь не повернетесь, так як і хочете. Більше на вас не витрачатиму час. Бувайте.
ЗавЛабСнаб• 19 марта 2023
Ответ дляgizma2019
Это угроза?🤣
Ні ,це крилата фраза.
gizma2019• 19 марта 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Промахнулись, я в Киеве 😎

Оно для всех сейчас смешное, кто живёт в Украине и кого коснулась война, но откуда же вам знать
Закусенец• 19 марта 2023
Ответ дляУжгород
Закон такий є, уявляєте??
Дайте скрин статьи, а не отсебятину
Не танцую- но пою• 19 марта 2023
Дівчата-українки, які поважають українську мову, ви молодчинки. Рада що таких більшість. Автор, ви молодець. Ми тим і відрізняємось від кацапів, що не мовчимо. Слава Україні.
Піду займусь ділом.
ЗавЛабСнаб• 19 марта 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Піду займусь ділом.
Героям слава!🇺🇦🇺🇦🇺🇦
gizma2019• 19 марта 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ні ,це крилата фраза.
О боже, то сарказм был)
Первая ласточка инфляции• 19 марта 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Як не знаєте законів України, так хоч не позорьтесь.
Якби ще наші деякі пани у владі виконували всі закони України. Але вони не стидаються під час війни і гуманітарку продавати, і яйця ’по 17 грн. за кг’ купувати, за кордон відпочивати їздять. А в людей треба чимось відволікти увагу від цієї ганьби, то давайте вже будемо знищувати один одного. Тільки було б добре, щоб наших російськомовних воїнів відпустили додому з війни. Як же, вони ж може теж порушують закон України.

А взагалі сором це читати. Ну нехай поскаржиться автор, покаже, яка вона патріотка, якщо більше нічим не може продемонструвати свій патріотизм. Просто бридко від цього.
Леди Репях• 19 марта 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Авторе, схаменись. Людина там за копійки стоїть, в сирени відпрацьовує. А ти зі своїм мовним срачем. Подякуй людині тихо та йди своїм шляхом.
Согласна.
Если действительно кого-то обижают, так проходят мимо и ’моя хата скраю’.
А как прицепиться к мове, то первые.

Автор, если так хотите сделать что-то хорошее, то пойдите на улицах мусор пособирайте и посортируйте. Поможете Украине и украинцам.

А не кляузы катать на какую-то неизвестную тётку.
Твердая валюта• 19 марта 2023
Ответ дляМоре Щастя
ну до чого це? я по ділу запитала
Вам как раз то и делать нечего, судя по теме