Море Щастя• 19 марта 2023

якщо у сфері обслуговування або у держ установах працівник ігнорує мовний закон

і розмовляє російською. на мої слова реагує озлоблено та агресивно і не переходить на мову, продовжує руснявою , якщо я викличу поліцію - їй щось буде? вони зафіксують порушення і вона заплатить штраф? відео і докази у мене є

ps у сфері обслуговування - тільки українська. притензій до російськомовних поза роботою я не маю , кому як зручно
просьба не розводити ґвалт і дати відповідь , хто знає
Интимная• 19 марта 2023
Какая разница ? Вы не понимаете на русском ?
ЗавЛабСнаб• 19 марта 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Каким надо быть умным что бы не понимать что это не родной язык?а родной русский.родному не учат он с детства в крови и с молоком матери.
Так чому не розмовляють родним язиком?
Чому починають вчити мову іншої країни?
УжеВотДа• 19 марта 2023
Ответ дляМоре Щастя
уявляєте , що теж українська мова ))))) яка ж вона багатогранна , наша солов’їна, так?
Ну если безграмотность и русизмы это тоже, на ваш взгляд, одна из граней мовы, то отстаньте от других украинцев, которые, между прочим, вас не зад***ивают за такое издевательство над ней
Зяблик протестант• 19 марта 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ну як звалюють за бугор українці то швиденько починають вчити мову іншої держави. І не плачуть гіркими сльозами що їм важко ,що рос.мовні воїни також воюють.
Тільки в Україні їм рідна мова не «заходить».
О ещё одна умная дама)родной язык у них не мова.что непонятно🤷‍♀️
ЗавЛабСнаб• 19 марта 2023
Ответ дляИнтимная
Ну якщо какая разніца ,чому не українською? Ви не розумієте українською ?
Не танцую- но пою• 19 марта 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Хочете жити в Україні, мусите знати державну мову. А встановлювати тут свої закони з рідною руською не вийде.
Знову Я• 19 марта 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
От як дівчинці буде хоча б так як мені, не 18, а 40, тоді поговоримо. Для мене приклад - мої рідні, які воюють за нашу свободу, перейшли з російської на українську, і там на передку ризикують своїм життям. Брати, друзі, куми. А не якась дєвачка 18 років…От поховаєте декілька побратимів, тоді будете знати ціну незалежності. Вас самих буде нудити від усього російського.
т.е. у вас люди, которые воюют разного сорта. Это ужасно.((
’якась дєвачка 18 років’ эта девОчка защищает Украину. Вам не стыдно осноситься к ней зневажливо?
Кукусики• 19 марта 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Це єдине, що Ви в тому пості побачили?
А як щодо знати мову країни, в якій живеш? Особливо мову країни, в якій народився та прожив 20-30-40 чи й більше років? Чи Ви тільки вчора з раші приїхали та ще не встигли?
ЗавЛабСнаб• 19 марта 2023
Ответ дляЗяблик протестант
У сфері обслуговування державною мовою .
Кукусики• 19 марта 2023
Ответ дляИнтимная
О, какаразніца підтягнулася.
Зяблик протестант• 19 марта 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Так чому не розмовляють родним язиком?
Чому починають вчити мову іншої країни?
Понятия не имею чего эти Иваны не помнящие родства едут на чужбину и учат чужой язык..приспосабливаются где лучше видимо.
Интимная• 19 марта 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Розумію, але не думаю на ній. Мені зручніше, щоб до мене звертася російською.
gizma2019• 19 марта 2023
Ответ дляКукусики
Ні, не у мене дозволу. А виконувати закон України про сферу обслуговування. Східних регіонів це теж стосується.
🤣
Не танцую- но пою• 19 марта 2023
Ответ дляЗнову Я
Де ви прочитали про зневажливість? Це все у вас в голові, бо ви бачите те що хочете бачити. Повторюю: для мене приклад - мої рідні і близькі, а не незнайомі дівчата.
ЗавЛабСнаб• 19 марта 2023
Ответ дляgizma2019
🤣
Що вас у цій темі так забавляє?
gizma2019• 19 марта 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Тобто таки намагаються вчити державну мову тої країни ?
Каком ´тои´? Они не меняли страну проживания
Не танцую- но пою• 19 марта 2023
Ответ дляИнтимная
Скільки платять на расії за такі пости?
Знову Я• 19 марта 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
прочитайте свой ком и кривляние языка. Может сможете найти.
Не сможете, значит агрессия вошла в кровь и вы уже ее не способны увидеть.((
Кукусики• 19 марта 2023
Ответ дляИнтимная
Ну вибачайте, Ви не маєте права всю країну під себе прогнути, щоб Вам було зручно російською.
Якщо хочете чути тільки російську, а не змирятися з українською державною, то вибирайте для проживання країну, де державна мова російська.
Интимная• 19 марта 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Скільки платять на расії за такі пости?
Я з України.
Не танцую- но пою• 19 марта 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Що вас у цій темі так забавляє?
Не зважайте. То такий метод захисту коли нема чим аргументувати.
Файна_зупка• 19 марта 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Ну да...ну да))
Надо хотя бы быть благодарной, за то что она пошла на фронт, а не сбежала на пособие взаграницу.
Ну для вас же важна мова, а не то что человек сделал доя Украины.
ЗавЛабСнаб• 19 марта 2023
Ответ дляИнтимная
Ну це ваші особисті проблеми.
Не танцую- но пою• 19 марта 2023
Ответ дляИнтимная
Я з України.
Народитись в Україні - не значить мати Україну в серці.
Интимная• 19 марта 2023
Ответ дляКукусики
Було б добре, якщо б питали, на якій мові мені зручніше обслуговуватися.
Интимная• 19 марта 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Так, згодна.
ЗавЛабСнаб• 19 марта 2023
Ответ дляИнтимная
З якого дива?
Ужгород• 19 марта 2023
А по темі, автор, думаю - звертатися треба до мовного омбудсмена, читала, розроблені механізми вирішення таких ситуацій. Не знаю, правда, чи телефонувати на гарячу лінію, чи подавати електронну скаргу.
І ви праві стовідсотково, досить з нас уже цих показових і принципових просторікувань кацапською.
Зяблик протестант• 19 марта 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Не хочу уже.живу там где мне не запрещают на родном языке говорить.вот и все чего вы добились и добьётесь дальше.
Не танцую- но пою• 19 марта 2023
Ответ дляФайна_зупка
Ну да...ну да))
Ви б за себе говорили, за інших не треба. Щоб не виглядати нерозумно.