Шкварочка• 19 марта 2023

Що говорять астрологи про війну 2023?

Що нам говорять планети, зірки? І чи є такі астрологи, що реально більш менш щось вгадали?
Не кидайте тапками за цю тему. Просто хочеться щоб щось заспокоїло 🤷‍♀️ і чи є тут астрологи? Якщо так , то яка ваша думка, бачення?
ksena555• 19 марта 2023
Притула в останньому інтерв´ю заявив, що цей дощ надовго ((
Be_me• 19 марта 2023
Я в них ніколи не вірила і саме війна показала, що це було вірне рішення. Не знають вони, автор, ні фіга!
_MadonnA_• 19 марта 2023
Ответ дляksena555
Пішов він в дупу )
D o l c e V i t a• 19 марта 2023
Ответ дляI_am_Ukrainian
Май в особенности. Но может пройдет стороной как-то. Та же Волжина говорит, что думала, что в прошлом году аспекты еще хуже проявятся. Прямо боялась очень как я поняла самого плохого.
Очень интересно. Мне сказала, что вопрос этот коснется в любой точке, где бы я не находилась.
Brita• 19 марта 2023
Ответ дляksena555
Вот кому кому, а Притуле верить, себя не уважать. Более скользкого и мерзкого типа ещё поискать нужно
darsi• 19 марта 2023
Ответ дляinesska0
Якщо дослівно з останнього відео, то перемогти можуть звісно тільки не авторитарні сатурнянські держави( тобто не росія), але влітку буде кінець, но хтось на останок дуже сильно хлопне дверима. А ще каже, що в цьому році буде щось з Кримом, і звісно зміна влади в Рф, особливо це стане помітно весною, біля сонячного затемнення 20 квітня, воно дуже резонує з картою х-ла.
І мені з різних джерел потрапляла на очі інфа, що квітень 2023 для пуйла- кінець.
ovita• 19 марта 2023
Ответ дляdarsi
Космач казав, що 98%, що пу.. помре с 20 квітня по 5 травня 2023. Якщо ні, то до 24 серпня 2023 точно.
SaBllya• 19 марта 2023
Є мунданна астрологія, це саме астрологія війни і держав. Ця ніша нафіг нікому не треба, бо нема попиту. Тобто, майже нема спеціалістів. Натальна карта людини і держави - небо і земля. Те що добре для людини може бути поганим для держави і навпаки. 90% медійних астрологів дупля не мають як це працює, тому стільки промахів у прогнозах. Це все їх власні інтерпретації.
SaBllya• 19 марта 2023
Ответ дляТворог для розжига
Ой, помню как смотрела астролога Лиза которая с Днепра кричала что нас ядернкой пришибет. Ничего не говорят, автор они сами ничего не знают что они могут говорить? В начале войне мне еще было интересно почитать, сейчас всегда этот бред пролистываю, ни одна гадалка, астролог, провидица ничего путного не сказала, поэтому доверия к ним нет
Лиза сепарша и шарлатанка))) она на рашу работает. В раше астрология очень развита и там очень контролят что их астрологи вещают в массы. Они все говорят одно и то же, по методичке… а на самом деле, все они видят что им трында))))
inesska0• 19 марта 2023
Ответ дляSaBllya
Ось якраз Волжина дуже гарний мунданний астролог
SaBllya• 19 марта 2023
Ответ дляinesska0
Волжина Галина? Она же с раши судя по гуглу
inesska0• 19 марта 2023
Ответ дляSaBllya
Да, но давно там не живет. Живет в Европе и целиком и полностью поддерживает Украину
NesmeyanaYa• 22 марта 2023
Є нове відео Волжиної, якщо комусь цікаво
Светлана777• 22 марта 2023
Ответ дляNesmeyanaYa
Можете тезисно написать что там?
автор ПанВиктория • 22 марта 2023
Ответ дляNesmeyanaYa
мені чогось її тяжко дивитися. Але подивлюсь)
NesmeyanaYa• 22 марта 2023
Ответ дляСветлана777
Можете тезисно написать что там?
Це останній рік правління путі.
У Києва сильніші аспекти, ніж у москви. Тому переможемо. Я поверхнево слухала, треба ще раз уважніше прослухати. Але краще разом з попереднім відео
AmazingLady• 22 апреля 2023
Двое четко говорили о переломе в мае. Ну в принципе затмения и коридор затмений...
автор ПанВиктория • 22 апреля 2023
Ответ дляAmazingLady
В затемнення щось типу відбувається?