Шкварочка• 19 марта 2023

Що говорять астрологи про війну 2023?

Що нам говорять планети, зірки? І чи є такі астрологи, що реально більш менш щось вгадали?
Не кидайте тапками за цю тему. Просто хочеться щоб щось заспокоїло 🤷‍♀️ і чи є тут астрологи? Якщо так , то яка ваша думка, бачення?
LentochkaV• 19 марта 2023
Все літом скінчиться, потім трішки
дама_из_декрета• 19 марта 2023
Говорит еще год. До этого говорил до лета 2023.
Они сами нихрена не знают
Леопардові панчохи• 19 марта 2023
Зара без астрологів вам буде бан
Тема війна не тре анонімів
from Ukraine• 19 марта 2023
Андрій Космач. Мені сьогодні тут про нього нагадали. Подивіться відео, вдихніть-видихніть і живіть спокійно далі
автор Шкварочка • 19 марта 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
Зара без астрологів вам буде бан
Тема війна не тре анонімів
Чого бан?
Леопардові панчохи• 19 марта 2023
Ответ длядама_из_декрета
Они сами нихрена не знают
Никто ничего не знает. Только тягают у друг друга и экспертов слушают и потом от себя.
Леопардові панчохи• 19 марта 2023
Ответ дляШкварочка
Чого бан?
За створення теми про війну анонімно
Сиреневая цапля• 19 марта 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Можете коротко пересказать,что он говорит?
Залізний кіготь• 19 марта 2023
Ви ще про Вангу згадайте!
Нещодавно знайшли старі газети Доктор Нострадамус так от почитала всі ті передбачення ніде ні в якому номері не було ні коронавірус ні війни! Ніде!!!
Так що всі ті астрологи це із серії - за ваші гроші любий (діагноз (вичеркнути) передбачення
автор Шкварочка • 19 марта 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
Я астрологів ніяких не знаю. А стало цікаво яке їх бачення стосовно цього. Може щось хороше світить - мир. Перемога🙏 Може хтось реально є хороший астролог)
from Ukraine• 19 марта 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Путіну капець кінець квітня початок травня цього року. Краще відео подивіться, там небагато
Zara Zara• 19 марта 2023
Щось дуже багато астрологів
автор Шкварочка • 19 марта 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
За створення теми про війну анонімно
Ну цього я не знала і ніяких правил стосовно цього не читала, та і не бачила
Леопардові панчохи• 19 марта 2023
Ответ дляШкварочка
Якщо б просто про себе і гаданія, то можна
А війна ні
LentochkaV• 19 марта 2023
Ответ дляZara Zara
Щось дуже багато астрологів
Це время такое. Раніш буди коучами
Брюнетка в Мармеладе• 19 марта 2023
Раньше следующего года не закончится, говорят(
автор ПанВиктория • 19 марта 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Ну це я в тарологів бачила..кожен місяць йому кінець. Подивлюсь відео. Але він реально норм і все йшло як говорив астролог? Чи просто ’балабол’?
Аноним Советчик• 19 марта 2023
2-3 недели
но сначала надо выкатать яйцом
Черпак_для_фантазий• 19 марта 2023
Та всі по різному кажуть
Якщо нічого не вирішиться в травні, то наступна опорна точка - після лютого 2024
автор Шкварочка • 19 марта 2023
Ответ дляАноним Советчик
2-3 недели
но сначала надо выкатать яйцом
😁
Летала_НаМетле• 19 марта 2023
Автор, если вас это успокоит, тарологи и астрологи говорят, что в этом году закончится война. И есть среди них те, кто что-то когда-то угадал
Чашечка кофе• 19 марта 2023
Як можно астрологію вважати чимось серйозним?
Творог для розжига• 19 марта 2023
Ой, помню как смотрела астролога Лиза которая с Днепра кричала что нас ядернкой пришибет. Ничего не говорят, автор они сами ничего не знают что они могут говорить? В начале войне мне еще было интересно почитать, сейчас всегда этот бред пролистываю, ни одна гадалка, астролог, провидица ничего путного не сказала, поэтому доверия к ним нет
LentochkaV• 19 марта 2023
Ответ дляАноним Советчик
2-3 недели
но сначала надо выкатать яйцом
Не ! нада в полную луну красные труселя на люстры закинуть
автор Шкварочка • 19 марта 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Ну я не вважаю це чимось серйозним. Я хочу просто почути їх думку)
LentochkaV• 19 марта 2023
Ответ дляЧашечка кофе
А чем зарабатывать то? Ну вы как маленькая. А люди ищут розраду
Аноним Советчик• 19 марта 2023
Ответ дляLentochkaV
так тоже можно

кстати а что говорят астрологи и тарологи когда прогноз не сбылся? карты ошиблись? звезды наврали? нет мне правда интересно
А вот недавно• 19 марта 2023
Нічого. Всі вони брехливі шарлатани.
LudaSHS• 19 марта 2023
Послушаю
Kidstaff Bot• 19 марта 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.