Мужчина играет на флейте Пару Нормальных - "happy end"
Любили эту группу?
LoveYouOrNot• 19 марта 2023
Я раз бачила цю дівчину - вона відпочивала в Затоці на дуже простій базі відпочинку.
Ответ дляLoveYou
Аня Добрыднева?
Ответ дляLoveYou
Так. Це було в 2020
Она в соло ушла после расспада
Ответ дляLoveYou
Так. Це було в 2020
А как узнали? Фото память?)
Ответ дляДресса
Ви ж були на побаченні на русановці???
Були і забулИ
Ответ дляДресса
Ви ж були на побаченні на русановці???
Еду в зал
LoveYouOrNot• 19 марта 2023
Ответ дляSectetlyYours
А как узнали? Фото память?)
Дивилась сторінку бази відпочинку і там було написано що вона є, тоді вже на пляжі побачила))
Ответ дляДресса
Ох ви і брехун, дві години тому створювали тему - іду на побачення. Годину тому, точніше 45 хвилин тому знов з’явилися з іншою темою. Тобто, десь за годину встигли доїхати , зустрітися і навіть зайнятися сексом? Вражаюча швидкість
Не брехун
Ответ дляLenochkabb
5 мин свидание?
Степанова сказала оставлять мужика голодным
И уйти раньше
Andromedaa• 19 марта 2023
Вы тоже сейчас на флейте играли кому-то, надеюсь, хоть хорошо сыграли!
И даже зад полизали, пососали, но Вам же надо еще двоих сегодня обслужить, успеваете? А то волнуюсь за Вашу личную жизнь больше, чем за свою! А то вдруг недовыполните свой план, два пацанчика останутся неполизанные
Andromedaa• 19 марта 2023
Ответ дляДресса
Юра, в умовах Києва саме переїзди займають більше часу. Яке ти хворе брехло, пробач. Не може годину тривати побачення з точки зору простого переміщення містом. Ну і добре, хоч вияснила що ти брехливий тріль кінцево.
Может он просто скорострел, одна минутка и домой
Хотя может и скоростел-брехуняка (голосом Ляшка)
Ответ дляДресса
С лЕвобережки? Очень долго до хрещатика аж пипец
Живет возле метрр
Ответ дляAndromedaa
С теми не успел
Я глаза открыл только в 12 с чем то