Якось так і живу• 20 марта 2023
Дитині у 12 років є сенс ставити ортодонт. пластини чи вже брекети?
Відносили уже 3 пластини, одну нижню і дві верхніх. Один зуб на верхній щелепі збоку від різця так і залишився кривий. Ортодонт пропонує знову пластинку. А я думаю, може вже брекети поставити трохи пізніші. Поділіться досвідом. Дякую!
ИМХОля• 21 марта 2023
Ответ дляА я женатая
Ви занадто категорична. Ортодонти знають, що роблять. Ми виправили пластиною проблему за 1.5 року в першому класі - неправильно передні зуби йшли. І ставили тільки на ніч. Мені здавалось, що то нереально так легко виправити, але виправили і забули. І дочка з рівними зубками з 7ми років, а не чекати 12+. Тому лікування залежить від проблеми.
я кажу по своїй ситуації - дві пластини не зробили абсолютно нічого (кожна по 4500 грн), брекет розширив верхню щелепу за 3 міс. Дотого ж, поки носили пластину пішла деформація обличя ..
Можливо якщо не сильно важка ситуація, то пластини і допоможуть