Добра, коли сита!• 20 марта 2023
Яке ваше ставлення до дитячих конкурсів?
Саме конкурсів, які повністю фінансуються батьками і нагороди також за кошт батьків. Ну нехай там раз на рік. Але ж їх, вибачте, до х..на. Мало не кожні вихідні - конкурс. Чекаєш того єдиного вихідного, як манни з неба, а отримуєш конкурс. Який по суті пшик. Бо справжньої цінності в цих нагородах немає. Дивно, що більшість батьків аж пищать від радості. В мене таке враження складається, що я якась недомама. І насправді це класно і я не вмію радіти.
Добра, коли сита!
• 20 марта 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Что за конкурсы?
Танцювальні, вокальні...
Белочкой зови• 20 марта 2023
Теж не люблю ці конкурси. Гроші здай на конкурс, на автобус.
Але діти дуже люблять.
Борщичок• 20 марта 2023
Это в школе или где? Первый раз слышу. Во втором классе были выступления, дети просто пели песню)
Блондинка в Шоколаде• 20 марта 2023
У моєї дитини перемоги в конкурсах - це результат важкої праці. Причому тут гроші батьків? Ви платите за місце чи що?
Добра, коли сита!
• 20 марта 2023
Ответ дляНічна ненажера
а хто по вашому повинний фінансувати ці конкурси?
Звісно, що воно окрім батьків нікому не потрібно. Питання навіть не в фінансуванні, а в частоті цих подій. Один конкур - 1000 грн. Кожного місяця показувати один в тому же танець але на різних сценах це - маразм.
БЦАшка• 20 марта 2023
Участие в конкурсах, даже без побед, учит ребенка правильному участию: не волноваться, не бояться, не переживать о результате, не отчаиваться в случае проигрыша, и не звездить, если таки победил. И да,чем больше конкурсов- тем спокойнее и профессиональнее ребенок их проходит
Нічна ненажера• 20 марта 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
ну не займатесь маразмом
чи вас хтось примушує
Добра, коли сита!
• 20 марта 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
У вас, мабуть, інший напрямок. У вас серйозна справа. І такі досягнення це круто.
Я говорю про приватні танцювальні школи, які не погано заробляють на таких дурненьких масах, як я , наприклад.
Светка-пипетка• 20 марта 2023
Так я правильно розумію, участь в них добровільна? Якщо цього дуже хоче дитина і родина може собі це дозволити - то чому б ні. Це певний досвід для дитини.
Якщо витрати зашкалюють - відмовляйте дитину, встановлюйте певні обмеження щодо періодичності.
Нічна ненажера• 20 марта 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
зараз всі танцювальні школи - приватні
Добра, коли сита!
• 20 марта 2023
Ответ дляБелочкой зови
Але діти дуже люблять.
Костюми...
Знаєте, моя вже втомилася від цієї їзди. Вже немає ейфорії в очікуванні результату, бо в любому випадку перше місце.
Блондинка в Шоколаде• 20 марта 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
У нас ансамбль, якому вже 20 років. Купа премій і нагород, українських і міжнародних. Реально пашуть. За участь 300-500 грн платимо
Нічна ненажера• 20 марта 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Костюми...
ваша втомилася, ви втомилися...то може час закінчити це?
Блондинка в Шоколаде• 20 марта 2023
Ответ дляНічна ненажера
зараз всі танцювальні школи - приватні
Ні, при ЦТДЮ державні типу, але оплата є, бо не виживуть (
БЦАшка• 20 марта 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Костюми...
Вы ведь можете отказаться от участия
ХтоЯкщоНеЯ• 20 марта 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Я вас розумію, також була така проблема. Життя не було від тих конкурсів. Звісно, що вони потрібні, але у нас їх інколи було забагато. Інколи зовсім нецікаві,
Добра, коли сита!
• 20 марта 2023
Ответ дляБЦАшка
Вы ведь можете отказаться от участия
Ні, не можемо. Підведемо колектив. Але в нас такі випадки були. Через відмову двох учасників, не поїхала вся група.
Нічна ненажера• 20 марта 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
отож, ’типу’
в нас зараз деякі тренери прилаштувались тренувати групи при державних закладах, але ж індіви все одно платні.
Добра, коли сита!
• 20 марта 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Як ви вийшли з цієї ситуації?
БЦАшка• 20 марта 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Ели у вас групповое выступление, то, конечно, группу подводить не стоит
БЦАшка• 20 марта 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Як ви вийшли з цієї ситуації?
Выход один- индивидуальные виды
Куда ж без меня• 20 марта 2023
Це ж добровільно. Якщо діти та батьки хочуть брати участь- супер, хай беруть. Якщо до вас з цим не чіпляються, то все ок. А якщо чіпляються, то окреслити свою позицію, що ви не будете брати участі і жити спокійно.
Светка-пипетка• 20 марта 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
тоді у вас дійсно нема іншого виходу, ніж ходити на якісь індивідуальні тенці, або обрати гурток, який викачкою грошей не займається, чисто танцбвальні заняття для задоволення.
Бо якщо ви просто відмовителся їздити зі своїми, то дитину і в танок загальний ставити не будуть...
Нічна ненажера• 20 марта 2023
Ответ дляСветка-пипетка
а що таке ’викачка’?
от для мене це незрозуміло
ХтоЯкщоНеЯ• 20 марта 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Як ви вийшли з цієї ситуації?
Ми зараз за кордоном. Але тоді було важко дуже. Якщо відмовляєшся, дитину ставили пасти задніх в танець. Терпіли
Мания-Величия• 20 марта 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Костюми...
Ой, як я Вас розумію. До війни був балет, щонеділі конкурси, костюм виходив 6-10 тис грн, 150 долл. щомісяця за уроки, плюс за кожен конкурс плати 2000грн. У мене було відчуття кабали. І. головне, що була певна кількість батьків, які їздили з дітьми.
Светка-пипетка• 20 марта 2023
Ответ дляНічна ненажера
а що таке ’викачка’?
от для мене це незрозуміло
Ну в ситуації автора - конкурси проводяться часто. При цьому вони не є якимось категорійними, чи офиційними, яких неможливо уникнути, якщо ти хочеш отримати певний, скажімо, спортивний розряд, тощо. Тобто це просто аматорськи конкурси з почесною грамотою учасника.
Участь в них платна і сума вагома, а результат - ні про що.
То очевидно, що на автора здійснюється тиск: якщо відмовитися, спочатку почнуться стогнання про ’ви підводите колектив’, а потім дитину автора просто виключать з усіх загальних танців.
Якщо загалом в колективі більшість батьків налаштовані часто виступати на таких конкурсах - нічого іншого не залишається, як шукати інший колектив.
Нічна ненажера• 20 марта 2023
Ответ дляСветка-пипетка
емоції дитини - то не результат?
ну якщо дитині воно не потрібно, то інша розмова.