Коко На Страже• 20 марта 2023

Хелп. Алергічний риніт. Докапалася.

Риніт продовжується уже 1,5місяці. Прозорі, набряк носа всередині. А докапалася я отривіном, тепер мене просто вода лиється з носа, і отривін майже не допомагає, капала місяць. Приписали етацид, але він мене не бере. Я вже в розпачі, спати не можу, сьогодні аж 3 години поспала. Може хтось щось порадить. У лікаря була. Аналвзи здала, чекаю.
автор Коко На Страже • 20 марта 2023
У нас алерголога нема, була у Лора.

автор Коко На Страже • 20 марта 2023
Реально не знаю як сьогодні спати буду.
Розбещена цяточка• 20 марта 2023
Пийте таблетки від алергії, навіщо Ви носа капаєте взагалі? Тепер треьа злізати з крапель і Восстановлювати слизову носа
САМ_ТАКОЙ• 20 марта 2023
Как можно было полтора месяца с насморком ходить и отривин все время заливать. В инструкции же написано максимум 5-7 дней
автор Коко На Страже • 20 марта 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Так вийшло, розумію що погано тепер буде, точніше уже погано.
Я только за!• 20 марта 2023
Ответ дляКоко На Страже
Реально не знаю як сьогодні спати буду.
Етацид мометазон - має накопичувальну дію. Дорослим 2 пшика в кожну ніздрю - вам так призначили? Хоча б тиждень відпшикали його?
автор Коко На Страже • 20 марта 2023
Ответ дляЯ только за!
Мені назначили 2 рази вдень. Лише почала сьогодні. Виходить в сутки 400. Це небагато?
Я только за!• 20 марта 2023
Ответ дляКоко На Страже
Уважно подавіться - 2 рази в день чи 2 пшика в день? Мій лор призначає 1 раз на добу по 2 пшика в кожну ніздрю. Можливо, у вас дуже сильний набряк і призначили 2 рази в день по 2 пшика (деякілікарі відходять від інструкцій)?
автор Коко На Страже • 20 марта 2023
І ще цетрилєв назначили.

ПультОт_БМВ• 20 марта 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Мой муж годами заливает ежедневно ни рассказать, ни доказать не могу. Смирилась.
автор Коко На Страже • 20 марта 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Прочитайте йому про медикаментозний риніт.
ПультОт_БМВ• 20 марта 2023
Ответ дляКоко На Страже
Читала, статьи кидала - до лампочки. Ну пусть лечится.
автор Коко На Страже • 20 марта 2023
Цетрилєв- не можна водіям, ну капець якийсь. Чим замінити?
Напланетянка• 20 марта 2023
У дитини була схожа ситуація, лікар виписала назонекс
автор Коко На Страже • 20 марта 2023
Прийшли аналізи. Це не алергія. Завтра йду до іншого лора.
Девальвация• 20 марта 2023
Назонекс надо..или фликс
Лінива, не каюсь• 20 марта 2023
Назонекс первые 7 суток утро/ вечер по 1 дозе в каждую ноздрю, после 7 суток один раз в сутки можно до 1-2-3 мес, смотрите по состоянию
Желательно брызгать в левую ноздрю правой рукой и , соответственно, в правую - левой, это поможет не травмировать слизистую струей
Капли в нос все убрать
Купить солевой раствор типа аквамарис, желательно с увлажняющим компонентом , брызгать 3-4 раза в сутки
Антигистаминные не нужно.
« ломка» слизистой носа будет 5-7 суток, сдержите себя, не капайте нос каплями в нос
И на будущее - более 3-4 дней капать нос не рекомендуется
Выздоравливайте
Я только за!• 20 марта 2023
Ответ дляКоко На Страже
Які ви здавали аналізи?
іронічна антитеза• 20 марта 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Капли в нос все убрать
Антигистаминные не нужно.
Выздоравливайте
Отличная рекомендация!