БогдаРуся• 21 марта 2023

Зараз нормально плясати під російські пісні? Демократія ж, особливо в Європі.

Я виїхала з України як всі. Від війни. Чоловік був в АТО, брат військовий з 2014 р., зараз в Донецькій обл.
Тут в нас багато українців, ми всі постійно спілкуємось, робимо українські вечори, ярмарку, різне, збираємо гроші для ЗСУ, є волонтери свої, збираємо речі/їжу/спальники/різне.
От в суботу був вечір знову, і залишились українці свої і почали танцювати. Спочатку наші, потім під русню. Це Ок і я дарма псіхую? Кажуть що я висосала проблему з пальця і не маю права указувати більшості що робити і взагалі якщо патріотка і щось не подобається- їдь в Україну!
В тому і питання- я не права і тануювати під русню можна?
Хто хоче подробиць багато тексту.
Вперше ми танцювали восени, я прямо там розридалася , бо в Україні гинуть, а мені так було добре, так захотілося танцювати, та чи маю я право? Європейці знайомі хто був там побачили, заспокоювали, казали що я маю право, що це нічого не змінить ну і таке.
Потім на Різдво був великий вечір, для європейців платний, ми самі готували, пішли танці і пару людей почали скандалити що російські пісні, я підключилася, пояснювала без скандалу, годин до 3 ночі. Настрій був зіпсований, я не танцювала вже коли і українські ставили, ще й дорікали чого це ми тепер не танцюємо?
І от знову танці, спочатку все було добре, потім почали проскакувати русняві, ну ОК, я не всі мабуть помітила, бо не всі пісні ідентифікую. Але через пару пісень ті що я знала я перестала танцювати, потім почала закипати, потім пішли підряд тупо русняві сучасні пісні, я схватила речі, наорала на дітей щоб швидше збиралися і вискочила. В дверях мене спитали що сталося, я крикнула що я ненавиджу цю русню і вискочила. Поки чекала дітей розмовляла з однією українкою, яка в минулий раз з мамою почала казати за ці пісні, а моя дитина 12рокі в підішов до головної, яка все це нам влаштовує, допомагає, її найняла держава, вона займається нашим працевлаштуванням і сказав "Виключить цю муйню".
параллельно я написала злу смску в чат що хай я хвора на голоау, бо так мені сказали вже, але не настільки як вони і я з них шоці.
все. я враг народу. обсосали мені кістки, наступного дня я з цією головною взагалі посварилася, вона сказала що пісні там були є і будуть російськи. Вона наполовину українка, втікла з Луганська після 2014 р.
І якщо не подобається що я можу не приходити. Ну звісно, я і не буду.
Мої аргументи що вони спонсорують війну в Україні не діють. Слухають через Ютуб. Я знаю що монетизації в них немає, але це піднімає їх рейтинг. І взагалі чому не можна я можу ще багато писати. Не буду. Вважаю що вже могли б дорослі люди самі допетрати, але ні......
Результат:
вже голосів: 648
302 (46.6%) 2. Звісно під русню не можна
175 (27.01%) 1. Ти гониш,гарні пісні, пляшу
100 (15.43%) 4. Свій варіант в коментах
71 (10.96%) 3. Взагалі не можна танцювати!
Mtatjana• 21 марта 2023
Ответ для Juliana R
Я б дещо ще написала,але боюся це нашкодить.
У формі вони весь час і потім ще я їх бачила поряд,вони у строй ставали.принаймні одного,бо помітний дуже.
Не пишіть, бо як люди на другий рік війни пишуть, що військові в казармах, то шо тут скажеш
LoveYouOrNot• 21 марта 2023
Ответ для Juliana R
А це можливо?Бо якось стремно це все.
А чо стрьомно? Боїтесь військових?))
Упс, у вас свіжа реєстрація. Все ясно.
Juliana R• 21 марта 2023
Ответ дляLoveYou
А чо стрьомно? Боїтесь військових?))
Упс, у вас свіжа реєстрація. Все ясно.

Участник проекта с 21.03.13??не?
LoveYouOrNot• 21 марта 2023
Ответ дляMtatjana
Казарма може бути тимчасовою, це не мається на увазі прям ті казарми, де служать строковики.
Дислокація воєнних може бути тимчасовою, потім переїжджають на нове місце. У вас напевно ніхто не служить, тому ви не в курсі.
LoveYouOrNot• 21 марта 2023
Ответ для Juliana R

Участник проекта с 21.03.13??не?

То у вас 10 річниця. Вітаю!
kisunya11• 21 марта 2023
Після першого речення-«як всі»,- далі читати не хочеться.
Aribeth• 21 марта 2023
Майже завжди в моєму треку на 90% були іноземні або українські пісні, хоча були у мене в трек-листу кілька російських пісень, здебільшого пострадянських.
З 24 лютого 2022 українські, є лише декілька нових пісень російською: гурту ’Ногу Свело’ (пісня ’Україна’ і випущена на річницю Максом Покровським версія з українською мовою в кінці пісні), гурту ’ДДТ’, Гребенщикова, Макаревича, навіть пісня гурту ’Ленінград’, що відкрито виступають проти війни в Україні. Ще нормально би сприймала пісні Алли Борисівни, Земфіри.
Зараз стрибати під пісні російських фашистів шоубізнеса, які відкрито підтримують політику карлика-упиря та спонсують вбивство українського народу, вважаю неприпустимим!
bella21• 21 марта 2023
Как же задолбали люди вроде вас-придумывающие себе и всем остальным проблемы на ровном месте и указывающие кому как жить! Музыку слушаю какую я тебе говорю, на языке говори, на каком я тебе скажу? Так вот имели мы вас всех вместе взятых в виду, запомните. В жизни так-не нравится-не делай, что за манера лезть вообще к кому-то, ещё е темы тут создают, совсем уже.
Filomena• 21 марта 2023
Автор, а під що танцювали?
Якщо чесно, то я у своєму віці вже і не знаю, хто в раші популярний.
Хіба що по мові зможу розрізнити.
seami• 21 марта 2023
Найогидніша, мабуть, тема від людини, що виїхала, хоча мова про дрібниці. І репертуар ваш, і ваші бухі танці, і поведінка ваших дітей, і розбіркі ваші примітивні в п‘яному вигляді, і ваше зверхнє агресивне ставлення до тих, хто залишився в Україні - фу.
LoveYouOrNot• 21 марта 2023
Ответ для Juliana R
А це можливо?Бо якось стремно це все.
Казарму би зробили якщо б їх було 100+, а я ще раз вас перечитала і думаю, це військові на завданнях тимчасово там живуть, особливо якщо їх небагато і хостел це не велика будівля) Тому це не страшно.
kissaniya• 21 марта 2023
Ответ дляLJA
Більше той українець який шанує українські традиції , мову і у кого самоідентифікація українця. А прихильники і послідовники москальських цінностей - ну які в біса вони українці, лиш паспорт і прописка українські
Ок! якщо до українців багато років працюючих у Польщі і розмовляючих вже по польську і харків´ян(дніпрян, миколаївців і т.і.), розмовляючих на російський та працюючих в Україні, для економіки України? Ті люблять Україну десь здалеку, другі створюють благополуччя країни власною працею. Це я ще закарпаття не чипаю з його мовами.
От коли ви перестанете ділити українців хоч по якій означці тоді і й не буде у русаків шансів. Україна дуже велика країна за территорією. Вона велетенська! І вона завжди буде різною у різних регіонах. Просто треба людей поважати за як співвитчизників а не розділяти на українець- не українець
kissaniya• 21 марта 2023
Ответ дляOllka
Та я не переймаюсь.
Мені моя думка важливіша
Просто цікаво - наскільки у людей все перевернулось в голові.

У нас у волонтерському чаті одна написала, що відмовила у допомозі одним хлопцям на Бахмутському напрямку, тому що він з нею російською розмовляв. А до цього переписувався українською.
А хлопець пояснив, що українську він не вчив, не розмовляв раніше, лише чув. І коли пише - є час перевірити, погуглити, виправити, ще й Т9 виправить , а в усній розмові таке неможливо (у мене доречі теж так). А його суржик не всі розуміють, він ще вчить. Тому й говорив російською.

Їм ті волонтери не відправили ліки через мову.
Це вже за межами людяності
LoveYouOrNot• 21 марта 2023
Ответ дляbella21
В своїх навушниках, в своїй машині, своєму домі можна хоч дрочити на російську естраду.
За кордоном напоказ, серед людей, які вас спасають від росіян, треба мати якийсь стоп в голові і не плясати під музику ворога, який гатить по тобі ракетами.
Це питання загального іміджу українця.
Але генокод він такий, свою правду кажете...
LJA• 21 марта 2023
Ответ дляkissaniya
Поважати треба за щось а не за те чи ти співвітчизник чи ні. І мова тут теж ні до чого. Я ж не казала , що зневажаю людей які розмовляють не українською. Але питання в тому було і суть мого посту , хто такі українці. Америка і Європа теж нам помагають і більше ніж харків´яни і дніпряни але це не робить їх українцями
kissaniya• 21 марта 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Плясать под раша музыку не норма.
Та если честно то взагалі не до танців
Kids Store• 21 марта 2023
Автор, если им так нравятся русские песни, пусть потанцуют под замечательную песню группы Ленинград ’Вчера приснился сон прекрасный-москва сгорела целиком..’ или под песню ’Поколение z’ Ногу свело. Музыка танцевальная, тексты отличные)
kissaniya• 21 марта 2023
Ответ дляLJA
Українці це всі ті хто живе і працює В УКРАЇНІ, за для її благополуччя. Це просто хіба ні?
Filomena• 21 марта 2023
Ответ дляLoveYou
Іноді не варто ділитися своїми знаннями з незнайомими людьми
LoveYouOrNot• 21 марта 2023
Ответ дляFilomena
Якщо я щось лишнє написала, пожілайтесь і нехай видалять.
Але це загальновідома інфо) І без локацій всяких)
Краще пожалітись на допис про хостел, якщо вже на то пішло.
Filomena• 21 марта 2023
Ответ дляLoveYou
Ви ж бачите людина не знає. Може їй і знати не варто.
Я без наїзду, якщо що.
Був приклад.
Іноді дивлюся сводки с Русланом Левиевым.
Вони спровокували людей одним реченнням по Краматорську. А наступного дня розказали, що їм в лічку здали всі дислокації. Ну і власне сказали, що не можна вестись на провокації.
Дуже цікаво показали як це працює.
_Юта_• 21 марта 2023
После первой фразы аж оглянулась, вокруг должна быть пустая Украина. Все ж выехали.
А не, все нормально, люди вокруг.
LJA• 21 марта 2023
Ответ дляkissaniya
))) а як переїхав то хто ти ? А як в Україні живеш і не працюєш ? Давайте залишимося кожен при своїй думці
Juliana R• 21 марта 2023
Ответ дляLoveYou

То у вас 10 річниця. Вітаю!

Та не кажіть)Дякую
Leeloo_aloha• 21 марта 2023
Автор, якщо ви організовуєте вечірку в себе дома, пригощаєте, крутите музику, запрошуєте гостей- правила ваші. В іншому випадку не маєте права вказувати людям що робити.
Татьяна-bfd8• 21 марта 2023
Ответ дляkissaniya
Та если честно то взагалі не до танців
Вот вот
Leeloo_aloha• 21 марта 2023
Ответ дляБогдаРуся
ну тоді ми не мали права русні казати що їм робити, не подобається що вони прийшли-йдіть з України.
так логіка працює?
їх же 140 мільонів, більшість.
Якби ви від рос музики демонстративно встали й пішли - було б правильно.
А вказувати комусь як йому жити можна лише у межах своєї сім´ї.
Mrs.Ochmonek• 21 марта 2023
Ответ дляMtatjana
Наша пісня гарна нова
Знаю я таких українців з мовою та традиціями, яким в цій війні «не все так однозначно».
І знаю людей, які розмовляють російською, донатять, допомагають, і за криве слово в сторону України готові розірвати
просто перші - тупуваті, але не варто їм докоряти мовою і традиціями, взагалі навіщо протиставляти
Mrs.Ochmonek• 21 марта 2023
Ответ дляOllka
Та я не переймаюсь.
Мені моя думка важливіша

треба оголосити імена тих волонтерів!!
kissaniya• 21 марта 2023
Ответ дляLJA
То ви ж самі кажете що поважати треба за реальні дії. За те що ти зробив для країни. Так що гарного для України може зробить людина за кордоном? Нічого. Разганять зраду тільки. Танцювати їй не дали. Кожен день гинуть хлопці. Скільки поранених! А у людини трагедія потанцювать не дали. Тьху! І ця людина себе вважає патріотом