БогдаРуся• 21 марта 2023
Зараз нормально плясати під російські пісні? Демократія ж, особливо в Європі.
Я виїхала з України як всі. Від війни. Чоловік був в АТО, брат військовий з 2014 р., зараз в Донецькій обл.
Тут в нас багато українців, ми всі постійно спілкуємось, робимо українські вечори, ярмарку, різне, збираємо гроші для ЗСУ, є волонтери свої, збираємо речі/їжу/спальники/різне.
От в суботу був вечір знову, і залишились українці свої і почали танцювати. Спочатку наші, потім під русню. Це Ок і я дарма псіхую? Кажуть що я висосала проблему з пальця і не маю права указувати більшості що робити і взагалі якщо патріотка і щось не подобається- їдь в Україну!
В тому і питання- я не права і тануювати під русню можна?
Хто хоче подробиць багато тексту.
Вперше ми танцювали восени, я прямо там розридалася , бо в Україні гинуть, а мені так було добре, так захотілося танцювати, та чи маю я право? Європейці знайомі хто був там побачили, заспокоювали, казали що я маю право, що це нічого не змінить ну і таке.
Потім на Різдво був великий вечір, для європейців платний, ми самі готували, пішли танці і пару людей почали скандалити що російські пісні, я підключилася, пояснювала без скандалу, годин до 3 ночі. Настрій був зіпсований, я не танцювала вже коли і українські ставили, ще й дорікали чого це ми тепер не танцюємо?
І от знову танці, спочатку все було добре, потім почали проскакувати русняві, ну ОК, я не всі мабуть помітила, бо не всі пісні ідентифікую. Але через пару пісень ті що я знала я перестала танцювати, потім почала закипати, потім пішли підряд тупо русняві сучасні пісні, я схватила речі, наорала на дітей щоб швидше збиралися і вискочила. В дверях мене спитали що сталося, я крикнула що я ненавиджу цю русню і вискочила. Поки чекала дітей розмовляла з однією українкою, яка в минулий раз з мамою почала казати за ці пісні, а моя дитина 12рокі в підішов до головної, яка все це нам влаштовує, допомагає, її найняла держава, вона займається нашим працевлаштуванням і сказав "Виключить цю муйню".
параллельно я написала злу смску в чат що хай я хвора на голоау, бо так мені сказали вже, але не настільки як вони і я з них шоці.
все. я враг народу. обсосали мені кістки, наступного дня я з цією головною взагалі посварилася, вона сказала що пісні там були є і будуть російськи. Вона наполовину українка, втікла з Луганська після 2014 р.
І якщо не подобається що я можу не приходити. Ну звісно, я і не буду.
Мої аргументи що вони спонсорують війну в Україні не діють. Слухають через Ютуб. Я знаю що монетизації в них немає, але це піднімає їх рейтинг. І взагалі чому не можна я можу ще багато писати. Не буду. Вважаю що вже могли б дорослі люди самі допетрати, але ні......
Хто хоче подробиць багато тексту.
Результат:
вже голосів:
302 (46.6%)
2. Звісно під русню не можна
175 (27.01%)
1. Ти гониш,гарні пісні, пляшу
100 (15.43%)
4. Свій варіант в коментах
71 (10.96%)
3. Взагалі не можна танцювати!
Ответ дляbegovelik
Автор, а ви це все виказували під алкоголем, ці на тверезу голову?
я твереза, вони ні.
я лише сказала що ненавиджу це і написала смс, а сварилася ми на насттупний день. Мабуть вона думала що я передумаю, бо здтвувалась що я не передумала, але ж я твереза була, я не люблю кисле вино і не вживаю міцний алкоголь. А вони розслабилися.
ви думаєте такі думки лише п´яні можуть мати чи що?
вони всі і зараз кажуть ’какаяразница
Businka_05• 21 марта 2023
Автор, у вас нет права указывать другим, что их делать. Не нравится -развернулись и ушли.
Семицветка• 21 марта 2023
Мне бы сейчас не танцевалось, в принципе, под любую музыку.
Есть у меня в плей листе пара-тройка русских групп, которые иногда могу послушать. Мне редко что может понравиться, но если уж понравилось, то на годА. Вот и эти песни возвращают меня туда, домой, в мою зону комфорта, которой больше не будет никогда.
Ответ дляБогдаРуся
я твереза, вони ні.
вони всі і зараз кажуть ’какаяразница
ні, я також вважаю, що такі розборки треба проводити лише на тверезу голову. стосовно руснявої музики цілком вас підтримую - хочеться блювати, як чую.
Ответ дляQorianka
4. Мне бы ваши проблемы. Тут соображаешь, где мясо и овощи найти не за все деньги мира, и как привыкнуть к новым ценам, которые летят куда-то в космос выше и выше. Кто под какую музыку танцует, скачет, пляшет вообще глубоко фиолетово
Удалено администрацией...
Ответ дляQorianka
Согласна. Еще и на работе «за свой счет до конца вп». Только где бы еще тот «свой счет» взять….
Ответ дляОлечка79
Удалено администрацией...
тобто українці- патріоти, які за Україну мають їхати додому, а в теплі в Європі будуть не патріоти жити? Ті хто за русню?
А нічого, що Європа дала притулок тому що ми воюємо проти русні? У вас немає розриву шаблонів, нє? При тому що Європа багато в чому собі відмовила, пішла проти своїх інтересів коли відмовилась від російського продукту, піднялися ціни на все, витрачають свої кошти на підтримку України, а біженці, которим допомагають бо рашка фашист пляшуть під фашисткі пісні бо не можуть від цього відмовитися?

купа емоцій
де логіка?
і я не порушила порядки країни, аж ніяк. Думаєте і міграційній службі це буде аргументом що я щось порушила? До того ж хазяйка приміщення сказала що я права, і я можу приходити, ми з нею в гарних стосунках. Вона мені дуже допомагає морально.
але звісно на такі заходи я ходити не буду. Хочу домогтися щоб вони не слухали русню. Розмовляю з усіма нашими і пояснюю. Забули люди чому втекли з України, ой забули.
Businka_05• 21 марта 2023
Ответ дляБогдаРуся

купа емоцій
де логіка?
Вы пишете о жертвах, которые принесла Европа. А в чем ваш патриотизм? В борьбе с музыкой, которую слушают другие?
Ответ дляБогдаРуся

купа емоцій
де логіка?
Удалено администрацией...
Businka_05• 21 марта 2023
Ответ дляБогдаРуся
ну тоді ми не мали права русні казати що їм робити, не подобається що вони прийшли-йдіть з України.
так логіка працює?
їх же 140 мільонів, більшість.
так логіка працює?
їх же 140 мільонів, більшість.
Выше вам правильно написали: возвращайтесь! Тут есть более серьезные проблемы чем то, кто и какую музыку слушает.
Семицветка• 21 марта 2023
Ответ дляБогдаРуся
так логіка працює?
їх же 140 мільонів, більшість.
так логіка працює?
їх же 140 мільонів, більшість.
Удалено администрацией...
Ответ дляQorianka
ну то ж ви в такій проблемі через кого? а інші українці продовжцють спонсорувати війну і подовжувати ваші проблеми.
ви не бачите зв´язку?
всі податки руських продуктів йдуть на війну. Навіть ті що виїхали з єрефії, вони сплачують за своє майно в єреіфї, і це знову податки. на війну.
ви не бачите зв´язку?