Organic• 21 марта 2023
Техникум для украинцев. Есть вопросы
Здравствуйте. Дочке 15, учится в 10 классе украинской школы. Хочет поступать после 10 в техникум в Польшу. Интересует графический дизайн, неплохо рисует. Польский начала учить. Возможно ли на практике поступить бесплатно и жить в общежитии? Поделитесь кто что знае. Т.е. к сентябрю планируем уровень В2 польского и аттестат за 9 класс украинской школы. Год теряем.
Спасибо
из_под_тишка• 21 марта 2023
В Потльше не знаю, в Словакии можно. И язык прощп польского. Просто как вариант для рассмотрения
МадамОхмури• 21 марта 2023
Так
Всі технікуми безкоштовні в Польщі українцям
Я оплачувала лише гуртожиток з харчуванням 4-5 тис грн на міс було
Варшава
Organic
• 21 марта 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Не теряйте год, пусть подаёт документы, до осени язык подтянет
Она сейчас в 10, имею ввиду что поступают в техникумы после 9 у нас. А так на осень планируем. Потому что через год это университет, а это сложнее
Organic
• 21 марта 2023
Ответ дляМадамОхмури
Так
Варшава
І що всих беруть чи іспити є? Я щось не розумію
МадамОхмури• 21 марта 2023
Ответ дляOrganic
Ми сім р тому подавали доки
Писали тест
Легкий
На польській
Важко було знайти гуртожиток
Але знайшли аж 6 вересня
Навчання з першого в технікумах і все було вже зайнято
По досвіду скажу - відправляйте дитину у великі міста ( не такі як кельце радом і їм подібні )
Моя вже універ закінчила
Працює он лайн
Переїхала жити в Цюріх
Писали тест
Легкий
На польській
Важко було знайти гуртожиток
Але знайшли аж 6 вересня
Моя вже універ закінчила
Працює он лайн
Переїхала жити в Цюріх
Organic
• 21 марта 2023
Ответ дляМадамОхмури
Ми сім р тому подавали доки
Писали тест
Легкий
На польській
Важко було знайти гуртожиток
Але знайшли аж 6 вересня
Моя вже універ закінчила
Працює он лайн
Переїхала жити в Цюріх
Писали тест
Легкий
На польській
Важко було знайти гуртожиток
Але знайшли аж 6 вересня
Моя вже універ закінчила
Працює он лайн
Переїхала жити в Цюріх
Дякую.
МадамОхмури• 21 марта 2023
Ответ дляOrganic
Дякую.
Важкий шлях ми процшли тоді
Але шкурка вичинки варта зараз
Успіхів вам
Ідіть пробуйте
Все Модливо і за мін грошей
Але шкурка вичинки варта зараз
Успіхів вам
Ідіть пробуйте
Все Модливо і за мін грошей
Ответ дляOrganic
на вільні місц
я після основної вступної кампанії. принаймні з ліцнями так. заяви пишуть вже в квітні. після екзаменів вибирають заклад та доносять документи.
як мама , на вашому місці я б вибрала собі технікуми та приїхала особисто. поспілкувалася. майте на увазі, що в Польщі нема єдиного правила вступу. Кожен заклад має право встановили свої вимоги.
Organic
• 21 марта 2023
Ответ дляTaFo
на вільні місц
Так це вже в квітні потрібно подати заяву?
Ответ дляOrganic
діти ще до напимання екзаменів у школі вибирають технікуми, в які будуть подаватись. і пишуть заяви. тоді технікуми розуміють майбутній поток абітуріентів. а вже після екзаменів відбувпється фактичний вступ.
автор, краще поїхати самій заздалегідь .
Organic
• 21 марта 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Мест нет в общежитиях, идите в вуз, в техникуме 5 лет учиться
Так же ж рік на удаленці. Забуде що знала