Zara Zara• 21 марта 2023

Котлети рибні

Як думаєте чи будуть смачні котлети ?
Рис
Сардини (консерви)
Цибуля
Морква
Чи може знаєте як інакше щось додати
Lady Luck 99• 21 марта 2023
Ой нет, что-то не то. Рыбные котлеты признаю только из сырого фарша
Natalia505• 21 марта 2023
З манкою колись в 90х робили. Сардіна, манка, цибуля і яйця. Потім ще тушили їх в кастрюльці. Смачно.
Левандовская18• 21 марта 2023
Лучше в атб,купите фарш
ok1904• 21 марта 2023
Немає сенсу(консерва, цибуля не дешева,краще взяти реально риби для котлет)

Мені не смачно.
автор Zara Zara • 21 марта 2023
Ответ дляЛевандовская18
Лучше в атб,купите фарш
Дякую ,але хотіла з того що є зараз швидкоруч так би мовити
Але не знаю чи буде воно смачне ,чи котові віддати прийдеться ,бо не робила таких котлет з консерви
автор Zara Zara • 21 марта 2023
Ответ дляok1904

Мені не смачно.
Дякую добре
Левандовская18• 21 марта 2023
Ответ дляZara Zara
Из консервы суп,нормальный получится,и салат мимоза,если добавить яйца и картошку
Просто я• 21 марта 2023
Ответ дляZara Zara
Нормально будет, есть можно. Только лук и морковь прижарить немного лучше.