ЗновЗдоров• 22 марта 2023

Мікрозелень,ви пробували виростити?

Доньці дуже подобається мікрозелень їсть її пачками,ви пробували її виростити? Чи може можна десь дешевше замовляти?
Анонім Перший• 22 марта 2023
Пробувала.Накупила все для цього в магазині з інсти. Круті відгуки в нього. Але ніфіга не вийшло. Порахувала, що мені дешевше інколи в магазині купувати.

МояХатаЗкраю• 22 марта 2023
а чем она отличается от салатов?
автор ЗновЗдоров • 22 марта 2023
Ответ дляАнонім Перший
Дякую,все ясно(
автор ЗновЗдоров • 22 марта 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
а чем она отличается от салатов?
Ну там росточок росте як редька на смак,тільки зелений росточок. Або горох наприклад ,як молодий горошок їси,наче. Спробуйте комусь заходе ,комусь ні.
Донька 10 років підсіла на цей горох,їсть його просто так і рот зайнятий не цукерками)
Единорог помог• 22 марта 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
а чем она отличается от салатов?
;))
Всем
Единорог помог• 22 марта 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Мой любимый - подсолнух, горохи горчица
автор ЗновЗдоров • 22 марта 2023
Ответ дляЕдинорог помог
;))
Всем
А ви купуєте її в супермаркетах? Чи де берете? У нас просто в маркет завезуть партію ,потім може не бути тижнями

автор ЗновЗдоров • 22 марта 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Мой любимый - подсолнух, горохи горчица
От подсолнух навіть не пробували, не було у нас
автор ЗновЗдоров • 22 марта 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Мой любимый - подсолнух, горохи горчица
І ще ))) задовбу вас, я викидаю одразу як зрізаю ,воно не росте по новому ?
ПодругаМужа• 22 марта 2023
Я у знакомого была на производстве) Нет, дома я бы не выращивала, так не выйдет. Дешевле купить готовую.
Брюнетка в Мармеладе• 22 марта 2023
Мої дуже люблять,тільки вчора зарізала соняшник) мілкий( маш) взагалі не потрібно висаджувати . Горох ще дуже люблю,але з ним мороки більше.
ПодругаМужа• 22 марта 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Не росте
Единорог помог• 22 марта 2023
Ответ дляЗновЗдоров
По разному. Но купить не проблема, всегда есть
Единорог помог• 22 марта 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Я покупаю в упаковке уже
автор ЗновЗдоров • 22 марта 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Я покупаю в упаковке уже
І такого не бачила в нас ,може не шукала ,буду дивитись
Распутница• 22 марта 2023
пробовала, мне интересно было.
получилось только один раз. постоянно ростки опадали.
буду еще пробовать, семена остались)
Бабо-лебідка• 22 марта 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А як таке виростити?
автор ЗновЗдоров • 22 марта 2023
Ответ дляБабо-лебідка
А як таке виростити?
Так от же ж питаю тут
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 22 марта 2023
Попробуйте. Купите на олх коврики ( в рулоне вообще дёшево получается) и семена. Но у меня только горох растет, остальному мало света, я так думаю

автор ЗновЗдоров • 22 марта 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
А насіння? Де його брати
90x60x90• 22 марта 2023
У мене таке не визиває апетиту.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 22 марта 2023
Ответ дляЗновЗдоров
А насіння? Де його брати
Тоже на олх недорого и в епицентре я когда-то брала, но там дороже получается
Карусель-весель• 22 марта 2023
Сейчас растет) высадила на вату,но лучше на коврик. Нравится на вкус очень горчица,горох и подсолнечник. Подсолнечник вобще супербыстро растет)
Брюнетка в Мармеладе• 22 марта 2023
Купувала рулон колись -’ межвенцовый утеплитель’ ,бо якщо нарізаними шматочками,то дуже дорого виходить. Або можна кокосовий субстрат пресований. Насіння беру на ринку( тільки ціле не для посіву) ,літрова банка 65 грн. Насіння замочила на добу,потім злила воду,накрила і залишила проростати,раз в добу перемішала,і якщо підсохло замочила водою. Після росточків виклала на мокрі клірики,склала один на один і в темне місце. Верхній лоток накрила плівкою ( але з доступом повітря) і щось тверде ( в мене дерев´яні дощечки). Раз в добу дістаю ,додаю воду і знову так і складаю один на один і в темне місце. І так поки коріння не пустить в килимок і не виросте до 4-5 см. Далі виставляю на підвіконня. Поливаю раз в добу. Для того щоб ростуть скинули насіння оприскую водою зверху. Раніше досвічувала лампами вночі,зараз просто на підвіконні. Соняшник не вибагливий,а ось за горохом потрібно слідкувати,довго не розмочувати,бо зливається і може плісняву пустити,якщо на довго залишити)
автор ЗновЗдоров • 22 марта 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Ого ,ой навряд я справлюсь з таким об´ємом, дякую вам за деталізацію.
Добродійка• 22 марта 2023
Вирощувала гречку, рис, зелені боби мунгдал, нут.
В салатіки норм, смачно