Сегодня я не я• 22 марта 2023

Через який проміжок відпрацьованого часу я можу взяти всю відпустку? Через 6 м.?

Йдеться про державну установу
ИграйМойГормон• 22 марта 2023
Да
автор Сегодня я не я • 22 марта 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Да
Дякую. Просто були сумніви, чи всю дають через 6 місяців, чи тільки половину.
Вельми шановна• 22 марта 2023
Накопичується по 2 дні відпустки за кожен відпрацьований місяць. Тому для 14 днів потрібно відпрацювати 7 місяців, хоча впринципі у відпустку відпускають вже через 6 місяців.
А щоб повну відпустку 24 дні отримати, то рік потрібно відпрацювати. В держ. установах часто дозволяють одразу повну в 24 дні брати, в той час як в приватних часто не відпускають більше, ніж на 14 за один раз.
автор Сегодня я не я • 22 марта 2023
У мене відпустка 28 днів+ соціальна 20 днів за 2 роки
Мамина корзиночка• 22 марта 2023
Ответ дляСегодня я не я
Соціальна, тобто ви не відгуляли її на минулому місці роботи?
Я б такое не носила, но продаю• 22 марта 2023
Ответ дляСегодня я не я
После 6 месяцев вы можете претендовать только на 10-14 дней отпуска
Зліпок ступні• 22 марта 2023
Можете взять полный отпуск и помощь. Просто при увольнении будете дожны
Два-три тижні і фсьо• 22 марта 2023
Ответ дляСегодня я не я
За відпрацьований період
Два-три тижні і фсьо• 22 марта 2023
Соціальна не переноситься з одного місця роботи на інше
75В• 22 марта 2023
Подскажите, кому положен социальный отпуск? Я в разводе, есть дочь 16 лет. Отец участия в воспитании не принимает. Мне положен? Там за разведенных непонятно в законе написано
Закусенец• 22 марта 2023
Ответ для75В
Нет, только родителям двух несовершеннолетних детей.
Зубачистка• 22 марта 2023
Ответ для75В
Нет, не положен.
Слоник-тоник• 22 марта 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Еще как переносится)
Слоник-тоник• 22 марта 2023
Ответ для75В
Если есть статус мать-одиночка
Зубачистка• 22 марта 2023
Ответ для75В
Стаття 19. Додаткова відпустка працівникам, які мають дітей або повнолітню дитину - особу з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи
(назва статті 19 у редакції Закону
України від 15.01.2015 р. N 120-VIII)

Одному з батьків, які мають двох або більше дітей віком до 15 років, або дитину з інвалідністю, або які усиновили дитину, матері (батьку) особи з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи, одинокій матері, батьку дитини або особи з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи, який виховує їх без матері (у тому числі у разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі), а також особі, яка взяла під опіку дитину або особи з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи, чи одному із прийомних батьків надається щорічно додаткова оплачувана відпустка тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів (стаття 73 Кодексу законів про працю України).

Для отримання права на дану відпустку на дітей жінка повинна надати за місцем роботи:

- копію свідоцтва про народження дитини;

- копію свідоцтва про розірвання шлюбу з батьком дитини;

- довідка за місцем проживання, що дитина проживає разом з матір’ю;

- документи, що підтверджують факт відсутності участі батька у вихованні дитини:

— рішення суду про позбавлення батька батьківських прав;

— довідка зі школи (садочка) про те, що батько не бере участі у вихованні дитини (не спілкується з вихователями/вчителями, не забирає дитину додому, не бере участі в батьківських зборах) тощо.
З бісиками• 23 марта 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Еще как переносится)
Если в течении календарного года работник не использовал положенный ему социальный отпуск и увольняется, то при расчете ему выплачивается компенсация за все ежегодные и социальные отпуска на день увольнения ( ст.24 ЗУ Об отпусках)
И при устройстве на новую работу в этот же календарный год социальный отпуск ему не положен.
А вот социальные отпуска, накопленные и неиспользованные за время работы на одном предприятии, не имеют срока давности, и переносятся на следующий календарный год.
Слоник-тоник• 23 марта 2023
Ответ дляЗ бісиками
Если сотрудник отказывается от компенсации, ему дают справку о неиспользованном отпуске!
И этим отпуском можно воспользоваться на новом месте работы
.
З бісиками• 24 марта 2023
Ответ дляСлоник-тоник
.
Он может отказаться от компенсации только ежегодного отпуска. И тогда предприятие перечисляет ее на счет нового предприятия.
Эта норма не распространяется на социальный отпуск .
В ст.24 ЗУ Об отпусках чётко прописано, что подлежит полной компенсации, а что по желанию можно передать на другое предприятие. Причем это не только справка, но и деньги , перечисленные на счет ( части 1 и 3 вышеуказанной статьи).

Ни один грамотный кадровик не примет справку о неиспользованном соцотпуске с другого предприятия, и отправит за недоплаченной компенсацией.
Этот момент тщательно проверяется работниками контролирующих органов, особенно на госслужбе и в бюджете.
автор Сегодня я не я • 25 марта 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Ні, за 2022 і 2023 рік. В минулому році я соціальну не брала, а працювати влаштувалася у серпні. Тобто у цьому році я можу взяти 2 по 10 днів.
Мамина корзиночка• 25 марта 2023
Ответ дляСегодня я не я
Социальную вы можете брать не отработав пол года, и вообще на социальный вы можете писать сегодня и завтра уходить, не нужно писать заранее. Но как работодатель отреагирует это уже другой вопрос