Аноним_1857• 12 декабря 2024

Звільнилася в день виходу з декретної відпустки

Чи мають нарахувати компенсацію за відпустку?
Що взагалі мають нарахувати?
Гравіцапа• 12 декабря 2024
Компенсация обязательна. Остальное по колдоговору. У нас дают 3 оклада ещё, лишь бы избавиться от декретчиц
Черпак_для_фантазий• 12 декабря 2024
Якщо у вас. Є право на відпустку, то вам її компенсують
Просто красавица• 02 января в 16:53
Звісно. Я числилась на мінімалці в одній організації. Відсиділа два декрети по шість років. Звільнилась, ще й виплатили 12 тис. Такий собі приємний бонус до видачі трудової 😁
автор Аноним_1857 • 02 января в 19:00
Ответ дляПросто красавица
А мені нічого не виплатили, на жаль.
Просто красавица• 03 января в 11:44
Ответ дляАноним_1857
А мені нічого не виплатили, на жаль.
Зверніться в бухгалтерію. Можливо Вас не повідомили про те, що мають виплатити. І наступного разу, коли будуть нараховувати усім зарплатню, виплатять і Вам компенсацію за невикористану відпустку
автор Аноним_1857 • 03 января в 12:09
Ответ дляПросто красавица
На початку грудня звільнилася.
Тому дуже малоймовірно.
Просто красавица• 03 января в 14:58
Ответ дляАноним_1857
На початку грудня звільнилася.
Тому дуже малоймовірно.
Я передивилась, за що саме компенсували мені. У мене там ще була компенсація за невикористану відпустку особам, які мають двох дітей до 15 років.
Якщо у Вас одна дитина Вам як мінімум зобовʼязані виплатити за відпустку у звʼязку з вагітністю та пологами та за невикористану щорічну відпустку. У мене ось так було :
Просто красавица• 03 января в 15:04
Тобто 126 днів у звʼязку з вагітністю та пологами плюс 8 днів за рік (це 24 дні щорічної відпустки за три роки). Правда, не знаю, чому так мало, нібито кожному гарантовано 14 днів на рік?
Напишіть в організацію листа щодо виплат за відпустку у звʼязку з вагітністю та пологами та за щорічну відпустку (не вказуючи кількості днів).
Роздрукуйте два примірники, віднесіть їм в канцелярію і на своєму примірнику бажано попросити поставити штамп про отримання. Або відішліть листа поштою з функцією вручення курʼєром. Вони зобовʼязані щось Вам відповісти.
Якщо не буде відповіді треба звертатись з приводу порушення Ваших прав у департамент праці (я не знаю, як зараз він правильно називається, давно туди не зверталась).
Могло бути навіть так, що комусь виплатили заміть Вас ці кошти, підробили так, нібито від Вашого імені була написана заява перерахувати кошти на рахунок, наприклад, подруги.
автор Аноним_1857 • 03 января в 17:15
Ответ дляПросто красавица
Щиро Вам дякую! У мене теж 2 малолітніх дітей. Я думала, що хоч за цю додаткову прийде.
Просто красавица• 03 января в 21:10
Ответ дляАноним_1857
Тоді Вам точно щось мають виплатити. Бажаю удачі і добитись справедливості !
Дикая Роза• 09 января в 17:18
А якщо посеред року в декрет іду? То теж маю право на відпускні?