Потішаюся• 22 марта 2023

Какой крем-сыр купить для крема в торт?

ФруктЕщеТот• 22 марта 2023
маскарпоне.

Ms. Скромность• 22 марта 2023
Маскарпоне + сливки
Любительшаурмы• 22 марта 2023
В метро по кг продают,выходит демократично по цене. Часто на торты и чизкейки беру развесной хохланд или польский.Если тирамису тогда маскарпоне.
Без комплексів• 22 марта 2023
До суші від Млековіта. Кіло 240 гривень
4мама• 22 марта 2023
Мені маскарпоне зажирний, я на торт беру грецький йогурт у літровому ’відрі’
Можна на ніч його відкинути на сито, щоб сироватка зайва стікала. Можна не відкидати. Дивлячись з чим змішувати і на який торт.
Любительшаурмы• 22 марта 2023
Ответ для4мама
А с чем смешиваете йогурт?он густой выходит? Если для бисквитов форму держит?Для салатов активно в заправку использую, в крем ещё не додумалась.
Малинка• 22 марта 2023
Я вобще для чизов только крем сыр беру, в остальные торты отвешиваю сметану
4мама• 22 марта 2023
Ответ дляЛюбительшаурмы
Саме грецький - густий. Як правило з збитими вершками змішую.
На тірамісу, смерекову хату використовую. Досить стабільний крем виходить.
Любительшаурмы• 22 марта 2023
Ответ для4мама
Благодарю за идею💐

автор Потішаюся • 22 марта 2023
На торт Баноффи Пай нужно только крем-сыр.