a.ostroverh• 26 марта 2023
Ответ для Просто я
Я ж думаю что с тобой, а у тебя просто полочки не хватает
Успела таки исправить
. Жаль
Успела таки исправить
. Жаль
Планки точно
a.ostroverh• 26 марта 2023
Ответ дляok1904
То Вас бичок в бабусиному садку у віці 5 рочків по траві не тягав, бо Ви запуталися в мотузці, а він відчепився і побіг у город, атракціон ще той, розбитий ніс, за всем нше годі і казати
Я дитё асфальта
Максимум, к родственникам деда на хутор в харьковскую область
Но там лайт вариант, куры, утки, балия с индыуткой)))
Свинки))
a.ostroverh• 26 марта 2023
Ответ для Просто я
Нихера себе лайт версия. Я и половины таких зверей в жизни не видела
Та прям
Ответ для Просто я
Ого. Ну это уже серьезно
Так на ренгені викревлення таке, що якось молода лор в обласній питала: а як Ви живете з таким викривленням перегородки, Ви носом хоч дихаєте, Вам операцію пропонували?, а стара лікарка: ну , як бачиш, скарг у людини не має. А я і не знала , за те викривлення до 40 ка років, бо ніколи не мала запалень носових ходів, лише ангіни, абсцесси і т д
Ответ дляok1904
Хропите?
Nata.t.1970• 26 марта 2023
Ответ для Просто я
Хрен знает. Почитай в инструкции. Но если тебе завтра никуда не надо с утра, то попробуй.
В крайнем случае, мы тебя любили. Ты была хорошим другом и хреновой котоматерью. Прощай.
Смеюсь до слез

Nata.t.1970• 26 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Это ж ещё окна помыть))
Окей,когда помоете ею окна,тогда отнесете
Ответ для Просто я
Хропите?
Наче зараз ні. Я все життя сплю тихо як миша. Коли алергія була було трохи, але алергія чудом закінчилася з початком війни. Причину не знаю, здогадуюсь, що викиди від роботи цивільного аеропорту давали якийсь алерген. Ліки що накупила в перші дні вторгненя в запас, не розпечатані до цих пір!
Ответ дляok1904
Ну значит и правда, что вам это искривление перегородки не мешает.
Nata.t.1970• 26 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Я дитё асфальта
Свинки))
Балия с индыуткой-это Что?
a.ostroverh• 26 марта 2023
Ответ для Просто я
Да. Я даже не знаю, кто такие балия и инодыутка
Вот))
Мне в ней воду грели купаться, а эта коза решила поплавать
Ответ для Просто я
Я про нього не знала, якби не потрапила в обласну через секреторний отит після перельоту ( рідкісний діагноз), виявилося, що ендоскопом пройти носовий хід молодій лікарці було складно, через викривлення, а треба через нісовий хід оглянути вушний хід ...
Nata.t.1970• 26 марта 2023
Ответ для Просто я
Твою ж мать. Я думала балия это какой то зверь
++++И я
А оказалось-это тазик
Nata.t.1970• 26 марта 2023
Ответ для Просто я
Та так. Перед сном перекличка
Зеленка в Бане или топит за Винника ещё?
Nata.t.1970• 26 марта 2023
Ответ для Просто я
Поназывают, бля
Та не говорите
Зато я в 50+ новые названия узнаю...
Правда, на фига оно мне
Зато я в 50+ новые названия узнаю...
Правда, на фига оно мне
a.ostroverh• 26 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Ага, бачу, епітафію прочитала. Бідну Тоню вже загнобили і попрощались.
Пойду проплачу)