Ответ для Просто я
Какой ужас. Вы сейчас нормально себя чувствуете?
Та навіть синця немає, коліно зчесане, а вело ремонтувати, і крило авто рихтувати...Морально псіхувала, добре, що пішла до мами, там Белла(ам.стафф), вона мене рлзрадила своєю ідеальною собачою поведінкою. Справа в тому, що цей кіт два дні сидів в мене під іншим вікном в клумбі і нявчав як бачив мене на кухні, підійти до нього не давався, годувати себе не давав...я пробувала, мясце варене приносила, хотіла взяти на руки шипів і бився... І сьогодні ранком я його знаходжу мертвим, окровавленим.
Ответ дляok1904
Вам можно начинать писать книги. И, главное, ничего придумывать не нужно будет, просто описать свою жизнь
Inna Medvetska• 26 марта 2023
Ответ для Просто я
Я окна ещё не трогала. Жду снег на следующей неделе.
.
Как ваше самочувствие? Хвост и лапы на месте?
. Как ваше самочувствие? Хвост и лапы на месте?
Все на місті, хвіст розпушився)))
Ну сніг на наступному тижні домиє те, що я пропустила
Ответ дляok1904
Оце пригода у Вас
Ответ для Просто я
Ще життя мого сина, воно наповнене різними співпадіннями з раннього дитинства. З його народженням я стала вірити в чудеса, святого Миколая, ангелів-охоронців і все все все те, що важко пояснити .
Inna Medvetska• 26 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Балия с индыуткой-это Что?
Балія - це така велика типу ванна, але жилізна
А індокачка - це різновид качок.
Чорна з білим і німа, не крякає
А індокачка - це різновид качок.
Чорна з білим і німа, не крякає
Ответ дляАмарилис
Оце пригода у Вас
Чоловік під враженням. В нього на гуртку сьогодні класний день: нові лбди, нові дзвінки, нові плани(підготовка до репортажу про гурток, хоббі для Суспільного) , прийшов ввечері питає, чого в гості не зайшла, були цікаві люди, я розказую..., ось 4 годину він під впливом.
Ответ для Просто я
Ну собака которая сама умеет кататься на качелях, может снять любое напряжение
Вміє, вміє, і з хати маму виводить при обстрілах, вона все знає, лиш говорити не може, почула , що хазяїн з чергування в двір заходить, мигом погнала, зустріла, завела до хати і знов граціозно стриб стриб (30 кг ваги) через мене і вже на подушці , в пледик матати треба її, як Хардіка
Inna Medvetska• 26 марта 2023
Ответ для Просто я
На сколько похудалось?
Десь на 2 кг
Наступного тижня ще на лімфодренажний масаж піду
Inna Medvetska• 26 марта 2023
Ответ дляok1904
Так. Вони класні всі і дуже розумні
І завжди як діти
Nata.t.1970• 26 марта 2023
Ответ дляInna Medvetska
А індокачка - це різновид качок.
Чорна з білим і німа, не крякає
А індокачка - це різновид качок.
Чорна з білим і німа, не крякає
Спасибо
Ответ дляok1904
Когда будет выходить в эфире репортаж, то вы хоть маякните нам
. Я обязательно посмотрю
Ответ для Просто я
А про те як я сестру з київського моргу забирала, я розказувала?
Або як мій син забув від квартири ключі, а квартира на сигналізації, а через дві з половиною години поїзд на Генічеськ з Києва відправляється (я і чоловік на Арабатку, а наступного дня син мав виїзжати в льотний коледж, на початок навчання...), він дзвонить:мама, ти де, бо я не ті ключі взяв? Кажу: ключі у тата, тато на жд, я з аеропорту їду електричкою, свої ключі дома лишила, щоб десь не загубити .
То в наст хвилювалочках можу розказати, якщо нагадаєте.
Ответ дляok1904
Короче, вы по поводу писательства серьезно подумайте
. Это ж надо так, приключения на свою ж находить
талантище
Обязательно расскажите нам эти истории
талантище
Обязательно расскажите нам эти истории