Цвіпканя• Изменено 23 марта 2023
Допоможіть вирішити 2 задачі по банківській справі! 3 курс! Форварди.
А. Як американський імпортер використає форвардний ринок, якщо він занепокоєний можливим підвищенням фунта стерлінгів до долара, а йому належить сплатити 2 000 000 фунтів через 3 місяці? Використовуючи термінологію ринку визначте, в якій позиції (довгій чи короткій за фунтами стерлінгів) перебуває імпортер? Імпортер на форвардному ринку займе довгу чи коротку позицію?
Б. Корпорація має отримати 15 000 000 канадських доларів дивідендів через 2 місяці і стурбована можливим послабленням канадського долара в наступні 60 днів. Як вона може використати форвардний ринок? Яка зараз у неї позиція за канадським доларом — довга чи коротка? Якою має бути позиція корпорації на форвардному ринку?
Будь-ласка))))
Цвіпканя
• 23 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
нє, мій максимум це акції АТБ, не потягну
Мій Сільпо - ціна тижня)
Твоя подружайка• 23 марта 2023
Ну, бики і ведмеді місцевим жіночкам не по зубах.
А такі всі мудрі, ай кю по 180. І де вони всі ?
Електрохарчування• 23 марта 2023
Спросила у чата ДЖИ ПИ ТИ, вот его ответ на А
Якщо імпортер побоюється підвищення вартості фунта стерлінгів до долара, він може використовувати форвардний ринок, щоб забезпечити собі захист від ризику зміни валютного курсу.
Імпортер буде перебувати в короткій позиції за фунтами стерлінгів на форвардному ринку. Це означає, що він укладає контракт на продаж 2 000 000 фунтів стерлінгів через 3 місяці за поточним курсом на форвардному ринку. Якщо в цей час вартість фунта стерлінгів підвищиться, то імпортер зможе все ще купити фунти за попередньо узгодженим курсом на форвардному, забезпечивши захист собі ринку від ризику зміни валютного курсу.
Отже, імпортер на форвардному ринку займає коротку позицію за фунтами стерлінгів.
Електрохарчування• 23 марта 2023
Б. Корпорація може використовувати форвардний ринок, щоб захистити себе від можливого ослаблення канадського долара. Вона може закласти на купівлю 15 000 000 канадських доларів на форвардному контракті за поточним курсом обміну валют зі сплатою ринку через 2 місяці.
Наразі корпорація не має жодної позиції за канадським доларом.
Корпорація займає довгу позицію на форвардному ринку за канадськими доларами, після чого вона очікує отримати 15 000 000 канадських доларів у майбутньому. Зайнявши довгу позицію на форвардному ринку, корпорація зможе захистити себе від ослаблення канадського долара, забезпечивши собі право купити 15 000 000 канадських доларів за фіксованим курсом на форвардному ринку при виплаті дивідендів через 2 місяці.
Цвіпканя
• 24 марта 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
установите себе джи пи ти и не мучайтесь
А что это за чудо? Пошла гуглить, спасибо большое)))