Мамаша в бигудях• 23 марта 2023

Образливо ((

Довго ( майже пів року) спілкувалися з одним чоловіком. З дружнього спілкування все переросло в " почуття". Я була в іншій країні, він в ЗСУ, на нулі. З його слів, в відпустку не відпускали ще з самого початку.
Коли сказала , що маю приїхати додому на декілька тижнів, то він сказав що обов´язково випросить хоч пару днів відпустки щоб зустрітися.
І от, я приїхала , а він перестав писати. 😥 Скажете, що можливо немає зв´язку, не до мене зараз. Я все розумію, і зрозуміла б якби написав, що не вийде. Я розумію де він. Але в месенджер заходив декілька днів підряд вранці, бачив моє повідомлення, що я вже в дорозі. І нічого. Ні привіт, ні як доїхала. Відчуваю себе обманутою((( я доросла дівчинка і розумію, що з самого початку йому просто спілкування було потрібно, не більше. Злюся сама на себе, що повірила і повелася 😥. Як підліток . От як взагалі тим чоловікам можна вірити?(
Апрель Ивановна• 23 марта 2023
Є хороше правило: якщо у вас виникли ’почуття’ до людини, з якою Ви лише листувалися і розмовляли по телефону або до малознайомого чоловіка, який ніяк себе в реальних життєвих ситуаціях не проявив і не показав, що обрав Вас, то це якась ’романтикофілія’. Не варто сприймати балачки і листування серйозно. Взагалі, зараз в екстремальних умовах чоловіки можуть поводитися геть не так, як їм це властиво у звичайний мирний час. Ви взагалі ризикова, що хочете якихось серйозних стосунків у такий час. Справа Ваша, звісно. Багатьом хочеться мати романтичні стосунки з героєм. Але яким він стане чи проявить себе потім у мирних умовах невідомо.