Як_наготую...• 23 марта 2023
Народжували б дитину, якщо б чоловік хотів, а ви не дуже?
Я не проти того, щоб народити. Мені цікаво реалізувати біологічний інстинкт, щоб гормони не сходили з розуму та щоб потім не жаліти, що не народила. Але в мене є сумніви, що я буду турботлива та чуйна до дітей
Дама с собачкой• 23 марта 2023
Нет, категорически. Это же мне потом мучатся с ребенком пока не вырастет, а ему будет просто очередная игрушка для посмотреть и порадовать свое самолюбие.
ЭкстрасенсиХаЯ• 23 марта 2023
Нет, в молодости муж хотел, а я нет, в итоге согласился подождать. А сколько вам лет, что вы уже жалеть собрались? Я родила в 36 и вообще норм, идеально как по мне
Як_наготую...
• 23 марта 2023
Ответ дляДама с собачкой
Ось я б хотіла навпаки. Щоб він мучився, а мені іграшка
Мой_ужин• 23 марта 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Тоді вам точно не треба народжувати
Йосип_молодий• 23 марта 2023
Моя сестра так і зробила. Чоловік благав! Ну от майже 10 років ми його і не бачили. Пішов, коли сину було 1 рік. І найдурніше, що із- за нього і пішов. Виявилося, що дружина розтовстіла, сексу не можна деякий період, дитина верещить і какає, вночі неможливо спати, а йому вранці на роботу!!! У нього уявлення про родину було як в турецькому серіалі: всі красиві, здорові, доглянуті і мовчать))
Як_наготую...
• 23 марта 2023
Ответ дляАнти-анонім
Ні, всі вони просять, а потім болт забивають
Якщо в офіційному шлюбі і квартира чоловіка. Я можу залишити дитину у люльці на чоловіка і піти за хлібом, а там на поїзд і до мами? Залишити дитину з батьком - це ж в безпеці, все законно?
Не боюся осуду• 23 марта 2023
Мій чоловік просив з самого початку (йому було 22, мені 25), але родила через 5 років сумісного життя. Не жалкую. Допомагає у всьому. Вже маємо двох діток. Я теж думала, що буду якась не така, але все добре.
АБВГДейка• 23 марта 2023
Все зависит от место жительства,место работы и финансов
А так если б мой муж хотела родила
Он трус, дочка есть у нас и Тотал моей инициативе. Он ее обожает но всегда боялся потянет или нет
А если б сказала роди мне пожалуйста я готов родила бы
А так если б мой муж хотела родила
Подруга твоя• 23 марта 2023
Обычно женщины сразу хотят родить, а вы , автор, необычная девушка. Пожождите год, может два, прислушайтесь к себе. Может, вы вообще никогда не захотите детей, а может наоборот. Хорошо единственное: вы серьёзно относитесь к этому вопросу и поэтому респект!
Распутница• 23 марта 2023
Нет конечно
Сегодня он просит, а завтра свалит в закат
Рожала бы если бы сама хотела, а так фиг
Куда ж без меня• 23 марта 2023
Если вы склонны к рефлексии и любите заниматься только собой, то лучше не нужно. Есть пример жизненный, где девочка в такой семье не нужна маме. Мама привыкла путешествовать. В туризме работает. Не видела ребенка месяцами и в первый же день по прилету бежит на концерт Веры Брежневой. Ребенка как собачку на нянек и бабушек. Ребенок не знает материнской ласки. Закрытый и холодный, тяжело идет на контакт детьми и взрослыми. С 5 лет сброшена репетиторов. Сейчас война, звонит бабушке и плачет как ей заграницей одинако. Мама не хочет заниматься. Мама губв, сиси, рестораны. С папой драки до обезьянника.
ВЫВсеВрете• 23 марта 2023
Ответ дляЯк_наготую...
якщо ви вже такі сценарії придумуєте, то категорично ні! Дитину шкода. Це ж не іграшка. Потім теми створюють, що дітей ненавидять
Поумничка• 23 марта 2023
Ні. Моє бажання це основне.бо основні обов´язки..фіз і моральні сили на жінці. Тому моє слово останнє. Я народила одне і все. Моя умова- ніяких дітей білтше якби він не хотів. Хотіти не вредно. Зашиватися в декрет і знову викреслювати 4-5 років зі свого життя не готова
Лупаю цю скелю• 23 марта 2023
Ответ дляЯк_наготую...
немає слів...
Як_наготую...
• 23 марта 2023
Ответ дляКуда ж без меня
У мене такі батькі, я була з бабулею або нянькою. Немає ні до бітьків, ні до бабулі прив´язаності. Переймаюся, що може і до дитини не виникне. Хоча до чоловіка почуття є. Але це ж не родинні стосунки, а міжстатеві
Stiflers Mom• 23 марта 2023
Нет. Дети должны быть желанными. Не ’не против’, а именно ’хотим ребёнка’. Оба.
Як_наготую...
• 23 марта 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
немає слів...
Може я себе буду відчувати заручницею, що або бігти, або суїцид. Я ж не бачу майбутнього
Лупаю цю скелю• 23 марта 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Вам категорично не потрібно народжувати.
Тушьмушьнюшь• 23 марта 2023
Ответ дляЙосип_молодий
І не було помітно по ньому, що він несерйозний? Зовсім?