Почекуха• 24 марта 2023

Машина в сімї. Чоловіка чи на сімю?

Ось дивіться, я машину не воджу. Тільки чоловік. Йому по роботі треба.
На машину складались вдвох. Але мене він підвозив на роботу тільки коли в попутньому напрямку. А так я на маршрутці а він на машині. Ну вільний час там в магазин, в гості, на море разом зрозуміло. За замовчуванням чоловік сам обслуговував авто.
Зараз у чоловіка фінансові проблеми, і він каже щоб я давала гроші на машину. При цьому я їзджу на роботу маршруткою.
Mrs.Sexuality• 24 марта 2023
Ответ дляПочекуха
Якщо в квартирі щось зламалось я кажу - я купую смєсітеєль, а ти платиш за комуналку в цьому місяці
А так у вас раздельный бюджет? Никогда не понимала такие семьи. Зачем тогда семья?

Кидстаффовна• 24 марта 2023
Ответ дляПочекуха
Та якось вже 20 років живемо. Він в основному продукти, комуналка, я одяг освіта дітей,побутова хімія. Ремонти скидуємось, на авто також. Я купила з зарплати прохотяг, він мультіварку. Якось так.
А от в його чоловічі прибамбаси я ніколи не лізла. То станки якісь,то інструменти
Интересно, а как потом? Это моя мультиварка, не бери ее? А можно я возьму твой пылесос? И что с накоплениями? Они у каждого свои? А если ребенок заболел, кто платит? А с вашей зп одежда и ему тоже, или только вам и детям?
Едимнаморе• 24 марта 2023
Автор, сдавайте на права. В вашей ситуации, машина его и обслуживать он должен сам.
У нас две машины, обе на мне))) по факту, у каждого своя, я свою даже не заправляю)) ну только если очень нужно , это все заботы мужа.
Наталия Юрина• 24 марта 2023
Ответ дляЮсия
Я таких отношений не понимаю. Вы живете, вас устраивает, ок. Можете давать деньги, можете не давать.
У нас тоже раздельный бюджет,скидываемся на затраты общие,а остаток своих денег тратим как хотим.
Mrs.Sexuality• 24 марта 2023
Ответ дляКидстаффовна
Та реально бред какой-то. А стирает она ему бесплатно? Или за деньги? А готовка? А секс?
Та проще тогда уж самой жить. А на детей стягивать алименты. И никому ниче не должна: ни готовить, ни секс, и так далее.
автор Почекуха • 24 марта 2023
Ответ дляКидстаффовна
А что происходит, если кому-то не хватает на базовые потребности? Если нужна операция, например?
допомагаємо один одному
автор Почекуха • 24 марта 2023
Ответ дляКидстаффовна
Все щов хаті то загальне.
Накопичення у кожного свої
коли дитина хворіє - то хто перший той і плате
одяг всим.
из желе я• 24 марта 2023
Ответ дляКоварная Зая
Не буває сімейних авто.
Бываете. У меня с мужем водим 50/50
Ух яка ж Я• 24 марта 2023
В мене у подруги наприклад, сімейний бюджет разом
Купили машину, продавши стару - та взявши трохи кредиту - чоловік виплачує із зп.
Їздять на авто за необхідності, вона працює біля дому, він вдома.
А головне - вона взагалі не їздить на маршрутці - він на манікюр, на педикюр, в кіно з подругою - возить її на авто (вона не має прав). навіть мене підвозив додому після гостей у них.

Це вже хто як у сім´ї вистроїть

Коварная Зая• 24 марта 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Це і є спільний бюджет.
Кидстаффовна• 24 марта 2023
Ответ дляПочекуха
Все щов хаті то загальне.
Накопичення у кожного свої
одяг всим.
А в чем тогда смысл такого бюджета? Если я покупаю мультиварку за свои деньги, она становится общей. А если отложу эти деньги- они только мои.
По сути , у вас две стопки денег общего семейного бюджета, из которых каждый может вытянуть на свое усмотрение и назвать это «личными сбережениями». Только ваша стопка больше.
Коварная Зая• 24 марта 2023
Ответ дляиз желе я
Бываете. У меня с мужем водим 50/50
Ви виключення, може обидва не дуже любите їздити.
НичеНипанимаю• 24 марта 2023
Ответ дляПочекуха
ну раніше я 10 він 20
зараз я 25 він 15
Не надо было говорить ,что вам подняли зарплату)
Коварная Зая• 24 марта 2023
Автор, чоловік просто висловився неправильно. Може у людини стрес на фоні низьких доходів. Сьогодні ви йому на ТО дасте, завтра він вам на косметику.
автор Почекуха • 24 марта 2023
Ответ дляУх яка ж Я

Це вже хто як у сім´ї вистроїть
Це вже як складається. Чоловік не проти возити мене на роботу. Але виїзджати на 1 годину раніше.
Приклад мені на роботу на 8.30 ранку, у чоловіка також
дитину в школу на 8,15
я закидую дитину в школу о 8 ранку, на маршрутку їду на роботу хвилин 20 .
якщо все це на авто - то нам треба вийти на хвилин 40 раніше. Дитина буде тинятись в школі годину. він мене привезе на роботу о 8 ранку ( хоча робота з 8,30 ) іпоїде на свою роботу
автор Почекуха • 24 марта 2023
Ответ дляКидстаффовна
так, але без дозволу з чужої кучки не можна
автор Почекуха • 24 марта 2023
Ответ дляКоварная Зая
Ні, то я скоріше написала грубо. Він попросив гроші на ремонт авто. десь 10 тис.
Коварная Зая• 24 марта 2023
Ответ дляПочекуха
І ви в нас питаєте? Я б дала.
НичеНипанимаю• 24 марта 2023
Ответ дляКоварная Зая
І ви в нас питаєте? Я б дала.
Муж дорогое удовольствие для автора,машину ему купи ,отремонтируй .

Коварная Зая• 24 марта 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Дорогое удовольствие если в танчики играет или годами на диване пиво пьет, а у человека временные трудности.
НичеНипанимаю• 24 марта 2023
Ответ дляКоварная Зая
Он с возрастом обленился и лучше не будет,тем более что знает что жена получает больше него
автор Почекуха • 24 марта 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Це не так довго триває, може з рік. Але трохи правди є в ваших словах. Труднощі як раз таки звязані з тим що не гребе землю копитом
Коварная Зая• 24 марта 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
У моих родителей так было за 40+ лет отношений, у меня с мужем тоже качели за 11 лет. Это трэш если у самых близких надо несчастные 200 баксов клянчить.
НичеНипанимаю• 24 марта 2023
Ответ дляПочекуха
Я вас отлично понимаю и дальше хуже,поверьте.Денег не давать ради его блага и зарплату урезали сказать.
Мальовнича даль• 24 марта 2023
Автор, у вашому випадку на ремонт би не давала, можливо тільки з умовою, що мене кожен день возять на роботу. А так у мене своя машина, у чоловіка своя, я свою сама заправляю, а ремонт повність на чоловікові, я тільки кажу, якщо щось там стукає чи грюкає і все.
автор Почекуха • 24 марта 2023
Ответ дляКоварная Зая
А що, тут на порадніці чоловік вже не кормілєц?
Я й так нівроку баба, ніколи матеріально не залежала.
НичеНипанимаю• 24 марта 2023
Ответ дляПочекуха
Не надо было мужу те 3т давать.Могли собрать на личную машину и сдать на права,если вам оно надо.А так ваш муж зарабатывает на свою еду и машину,все.По дому кто все делает?
Коварная Зая• 24 марта 2023
Ответ дляПочекуха
Справа ваша. Якщо втратите роботу живіть на свою кучку))
автор Почекуха • 24 марта 2023
Ответ дляКоварная Зая
Я ж не їжу від чоловіка ховаю.
Коварная Зая• 24 марта 2023
Ответ дляПочекуха
Я ж не їжу від чоловіка ховаю.
Тоді чесно порахуйте скільки він витратив поки ви або не працювали або заробляли менше.