Почекуха• 24 марта 2023
Машина в сімї. Чоловіка чи на сімю?
Ось дивіться, я машину не воджу. Тільки чоловік. Йому по роботі треба.
На машину складались вдвох. Але мене він підвозив на роботу тільки коли в попутньому напрямку. А так я на маршрутці а він на машині. Ну вільний час там в магазин, в гості, на море разом зрозуміло. За замовчуванням чоловік сам обслуговував авто.
Зараз у чоловіка фінансові проблеми, і він каже щоб я давала гроші на машину. При цьому я їзджу на роботу маршруткою.
Почекуха
• 24 марта 2023
Ответ дляКоварная Зая
Тоді чесно порахуйте скільки він витратив поки ви або не працювали або заробляли менше.
ви не повірите, але я навіть в декреті не залежала
Коварная Зая• 24 марта 2023
Ответ дляПочекуха
Вірю, але то ви просто дуже економна. Ви самі себе обмежили і самі сердитесь. Якщо ви в нього не просили грошей, то це не означає що і він повинен сам викручуватись..
Атятя_тётя• 24 марта 2023
Зараз одна машина. Чоловік працює віддалено, тож їжджу я. А обслуговує він. Я можу тільки помити))) Я дівчинка, не хочу заморочуватись із ремонтом. Хочу тільки кататися
Сегодня я не я• 24 марта 2023
Ответ дляПочекуха
він
Якщо в ного фін проблеми то він їздить на маршрутці. І не важливо їздить він чи ви. У нас машина моя по доках, а їздить він. Але ж машина дуже важлива в його роботі, не а машини-нема роботи. Мені взагалі всерівно на часу їздити, часто користуюсь таксі, аде в нас в місті воно не сильно дороге.
Сегодня я не я• 24 марта 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
В нас також роздільний бюджет. Завжди дивуюсь коли говорять, що попросила в чоловіка на щось там, мені чоловік виділив стільки то
Я все сама, що мені треба. Якось так.
Чи часто відвідуєте салони краси? З подругами посиденьки? Спортзал? Діти на кому?
из желе я• 24 марта 2023
Ответ дляКоварная Зая
Ви виключення, може обидва не дуже любите їздити.
Очень любим. Но вторая машина не нужна сейчас. Муж ездит на работу 2 раза в неделю начиная с ковидного карантина. Детей, которых нужно ежедневно возить нет, я не работаю. Оставшиеся дни мне более чем хватает свои дела решать. Выхолные ездим вместе.
Балаболка• 24 марта 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
А так у вас раздельный бюджет? Никогда не понимала такие семьи. Зачем тогда семья?
Я тоже не понимаю. У нас общая коробочка с деньгами моими и его, сразу кладём кеш когда получаем. Денег на самом деле не много, вот то что есть то есть. Что-то откладываем на форсмажор. Никто отдельно не просит друг у друга на свои потребности, бери с коробочки сколько считаешь нужным. Хоть за раз потрать все, купи сумочку на все деньги и поедь в отпуск, и потом месяц сиди на овсянке. Выбирай как хочешь.
Почекуха
• 24 марта 2023
Ответ дляКоварная Зая
Означає
Фляшунька• 24 марта 2023
Ответ дляПочекуха
Якщо в квартирі щось зламалось я кажу - я купую смєсітеєль, а ти платиш за комуналку в цьому місяці
таке собі. Я так розумію, у вас окремий бюджет?
Для мене це незрозуміло.
Почекуха
• 24 марта 2023
Ответ дляФляшунька
Для мене це незрозуміло.
Ну так. Є ж чарівний світ де чоловік не проти будь яких витребеньок жінки у вигляді одягу, косметолога тощо.
Або жінка не проти купити вудочку за 2000. І головне завжди і на все вистачає грошей
Почекуха
• 24 марта 2023
Ответ дляБалаболка
І як то? Він купив перфоратор, Я в тумбочку. Щоб заплатить коммуналку/репетиторрів/стоматолога а там 0 з дулею.
Фляшунька• 24 марта 2023
Ответ дляПочекуха
При чому тут витребеньки?
Є спільний бюджет, до якого кладеться якийсь % з зп. Решта - то вже на косметолога і вудочки. Я ніколи не лізла в справи чоловіка, як і він в мої. Але всі оплати на дитину, одяг, квартиру, чи що там треба - то все зі спільного бюджету. + відкладали ще на відпустку. Ми просто реально дивимся на речі. Я не потрачу 1500 грн на зачіску, як і він 2000 на вудочку. А от сину кімоно за 4 тис купимо )))
Балаболка• 24 марта 2023
Ответ дляПочекуха
Є такий вислів як вміння розпоряджатись коштами. Перед тим як купити щось не першої/термінової необхідності треба двічі подумати і обговорити це.
Фляшунька• 24 марта 2023
Ответ дляПочекуха
тому що покупки перфораторів у нас обговорюються. Крім того ми знаємо скільки йде на репетирота, курси, комуналку. Тому ці гроші зразу окремо відкладено ))) або навіть зразу й заплачено.
Ну ось в мене зараз оплата за орендовану квартиру. Я зразу ж запланувала платіж на потрібну мені дату. Все, з карти мінус певна сума. Так само і з курсами - зразу ж з зп відклала з написом ’курси для сина’.
Фляшунька• 24 марта 2023
Ответ дляПочекуха
+ завжди має бути відладене нз на непередбачувані видатки типу стоматолога ))) бо до нього ж не кожен місяць? але в житті все трапляється. Якщо гроші з цієї кучки не потрачені протягом місяця - просто лежать, до них знову добавляємо в наступному місяці )
це все вміння розподіляти доходи і видатки. Заведіть книгу в ексель, слідкуйте, куди йдуть гроші і як уникнути ситуацій, коли видатки перевищують доходи
Коварная Зая• 24 марта 2023
Ответ дляПочекуха
У мене в чоловіка кий за 700 баксів, а я кожного року 300-500 витрачаю на уколи краси. Але я в декреті купувала одяг, ходила в спортзал та займалася собою. Минулу зиму жили за ’мої’ гроші і не скисли.
Почекуха
• 24 марта 2023
Ответ дляФляшунька
При чому тут витребеньки?
А я краще собі зачіску за 1500, а дитині вживане кімоно.
Бачте, всі ми різні. Завдяки роздільному бюджету прожили без сварок і скандалів 20 років
Балаболка• 24 марта 2023
Ответ дляПочекуха
Я про те що гроші спільні, треба - бери, але знай що це все що там є і жити ще місяць. Хтось ще крім нас туди не покладе якісь додаткові гроші, бо мені чи йому треба, тільки після ЗП.
Почекуха
• 24 марта 2023
Ответ дляБалаболка
О, так для нього перфоратор першонеобхідний а для мене репетитор
Почекуха
• 24 марта 2023
Ответ дляФляшунька
Так у мене з моїм бюджетом все чудово. Навіть коли менше заробляла. Бо щось акції вишукувала, одяг не в сезон купувала, і залишок ще мала.
А чоловік бачу ціль не бачу перепон.
Фляшунька• 24 марта 2023
Ответ дляПочекуха
Ну в мене син професійно займається, соромно купувати вживане кімоно.
В нас не було непорозумінь з бюджетом.
Авто купив чоловік за зароблені і відкладені ним кошти, їздимо однаково на ньому, в залежності від потреб. Зараз останній рік ліше я їжджу. Якщо чоловік залишив авто і нема палива, нічого страшного - я заллю повний бак. Так само зі страховкою. Не важливо, хто оплатить.
В нас не було непорозумінь з бюджетом.
НичеНипанимаю• 24 марта 2023
Ответ дляПочекуха
Репетитор ребенку или вам?
Будьте так ласкаві• 24 марта 2023
Ответ дляФляшунька
В нас не було непорозумінь з бюджетом.
Да там автор звезда просто, потому и бюджет раздельный. Себе на патлы 1500 не жалко, а если муж купит отвертки за 2000 - то все, ее скрючит. Это как моя свекровь - у них бюджет хоть и общий с мужем был, но все деньги у нее. В итоге у нее сорок пар обуви и 4 шубы, а муж в растянутых футболках и туфлях ’прощай, молодость’.
Нехай щастить• 24 марта 2023
Оскільки він завдяки машині заробляє, то це його бізнес і відповідно всі витрати його мені так здається. Ви свою частку витрат на неї вже віддали, коли 3 т дали. Цими грошами ви тим самим допомогли чоловіку заробляти гроші.
В мене всі витрати на машини - на чоловікові. Я можу по бажанню чи потребі заправити, але це пару разів було
Почекуха
• 24 марта 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
От щоб не крючило, та чоловік голий не ходив у нас роздільний бюджет.
Прокачую сідниці• 24 марта 2023
Мда…Вы конечно извините-а на вас все ложат или только муж?..Не обижайтесь, но я бы никогда в жизни не ездила на работу в вонючей маршрутке, если бы в семье была машина. Скорее бы муж пёхом ходил, чем я и в маршрутке. Вы себя как вообще в семье позиционируете, что-то между терпилой и нуничегострашно, мнеитакхорошо?..Почему муж не возит Вас на работу и не забирает? Почему Вы вообще не закончите курсы и не заберете у него машину?..Мы тоже с мужем вместе купили машину, ездит он на ней в основном-возит меня. Попробовал бы он не повезти меня, а отправить на маршрутку…Я до сих пор с ужасом вспоминаю эти маршрутки по утрам, когда ещё не было своей машины. Вы как-то себя не уважаете, автор