Мандолина Бу• 24 марта 2023

Подивіться будь ласка, мій спатифилум хворіє?

Вже другий рік майже не росте та не цвіте.
З´явився в мене 2 р. тому, цвів. Горшок малый був, я його розсадила в 2 горшки, і все, такий чахлий був. Недавно я все ж таки вычитала що йому треба тісний горщик, посадила я 2 в 1. Але вже тиждень пройшов а він ніяк не змінився. Ще й кінчики чорніють, я їх підстригаю.
У бабусі також спатифилум є, вона за ним ніяк не доглядає, але в неї як кущ! Таке листя огромное, і вин высокий. Немає в неї дренажу, отворів в горшку навіть. А в мене таке
Позаземний розум• 24 марта 2023
Він дуже любе щоб його оприскували водою. У мене теж так було, по усій квартирі носила, але місце все таки знайшла. Зараз під душем купаю два рази на тиждень .
автор Мандолина Бу • 24 марта 2023
Ответ дляПозаземний розум
Я його оприскую 1 раз в день точно, але добривом. Купила для квітучих рослин. Може не можна так часто добриво оприскувати...
Ношу його теж по квартирі. А у вас в якому місці стоїть? Близько до вікна?
У мене не сонячна сторона, стояв на підвіконні і щось не те
А я нівроку• 24 марта 2023
Те, що кінчики сухі і листя жовтіє деяке свідчить що не рівномірний полив. Ви , може, забуваєте полити, а потім заливаєте, тому корінці задихаються.
Горщик не підходить плаский, треба глибокий, бо корнева дуже розвинена.
Ставити на розсіяне світло, а не на сонце чи в тінь. Ну, і загалом, важко виростити спатифілум з ідеальним листям. Ще він дуже реагує на гарні органічні добрива. В торфі не довго протримається гарним.
Позаземний розум• 24 марта 2023
Ответ дляМандолина Бу
Один на підлозі, кімната світла. Інший біля вікна . Можливо і правда добривом часто не можна. Ви б запитали у продавців таких вазонів, що вони скажуть. У мене особисто, ростуть фіалки, орхідеї пропадають взагалі. А ще купила доларове дерево, то він в темному місці стоїть в коридорі, і поливати раз у місяць. Задоволена ним.
ЗновЗдоров• 24 марта 2023
Ответ дляМандолина Бу
часто добривом не можна
Анчо Ус• 24 марта 2023
Они все разные. У сестры любит воду очень, она его поливает раза 2 в неделю и прыскает часто. А мой наоборот - поливаю, когда сам листья уже опускает, и не брызгаю, иначе становится таким как ваш. Но горшок и у меня глубокий, и у нее - это единственное сходство.