Україна наше все• 24 марта 2023
"Рожеві піски". Що за запах? На що схожий?
Опишіть, будь ласка, чим може пахнути віск для аромалампи, що має назву "Рожеві піски"? Може, комусь доводилось щось купляти ароматичне з такою назвою? Які асоціації, з чим, щоб хоч якось уявити, що це...
P.S. Стьоб про пропущений м´який знак не приймається. Дякую.
Не боюся осуду• 24 марта 2023
Точно для аромалапми? Не для депіляції? Бо може там не піски зовсім...
Всміхайлик• 24 марта 2023
Тре чоловіка спитать, чим йому рожеві піски ( без ь) пахнуть. Сама не дотягнусь , щоб понюхать.
Україна наше все
• 24 марта 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Рожеві - це щось пудрове. Я так думаю
З рожевим більш менш зрозуміло... Ось ж пісками не дуже
Україна наше все
• 24 марта 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Коментатори - ви хворі на голівоньку?
І це при тому, що я написала P.S. ... Мабуть, до кінця не дочитують... (((
Роза в вазі• 24 марта 2023
Рожеві піски пахнуть +- так само як і чорні. Але мені здається краще піски взагалі не нюхати.