Доктор Варвар• 24 марта 2023

Кто знает итальянский, в чем разница?

Ti amo и ti voglio bene? это же оба, я тебя люблю
и что такое ti viglio bene bene bene
Спасибо
ішо• 24 марта 2023
перше відноситься до коханих, друге більше для близьких людей
Скіфська пектораль• 24 марта 2023
Не знаю італійську)) Але з того, що пам´ятаю, коли її вчила: відмінність як в українській ’кохаю/люблю’. Ti amo - кохаю, ti voglio bene - люблю
Лукава_Кiшка• 24 марта 2023
Хочу, чтобы тебе было хорошо - такие ассоциации)

А первое - о любви мужчины к женщине, например
В моїй хаті моя правда• 24 марта 2023
Ти вольо бене - это просто хочу, чтоб у тебя все было хорошо. Где тут любовь-морковь?))
ішо• 24 марта 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
рівень гугл перекладача?
автор Доктор Варвар • 24 марта 2023
Ответ дляішо
Дякую
автор Доктор Варвар • 24 марта 2023
Спасибо всем
ЭкстрасенсиХаЯ• 24 марта 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Совершенно верно. При том, это очень обиходное выражение, никакого отношение к любви не имеющее.
В моїй хаті моя правда• 24 марта 2023
Ответ дляішо
рівень гугл перекладача?
Ні, в Італії живу 2 роки. Закінчила b2 в CPIA. Вийшла заміж тут. А що?))
автор Доктор Варвар • 24 марта 2023
Парень итальянец постоянно говорит второе,причем утверждает,что это тоже самое что я тебя люблю,i love you ,но как оказалось,мелочи и просто слова.Ладно.Буду знать и на этом тогда все.
ішо• 24 марта 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
ну, якщо два роти і заміжня за італійцем, та ще з рівнем, то так, ага
В моїй хаті моя правда• 24 марта 2023
Ответ дляішо
Не бачу нічого смішного взагалі. Але рада, що підняла вам настрій.
автор Доктор Варвар • 24 марта 2023
Я думала он признается мне в любви ,а это просто ,ну ты там смотри,береги себя,take care
В моїй хаті моя правда• 24 марта 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Слова - это мелочи. Важны поступки. Итальянцы вообще поговорить любят)
автор Доктор Варвар • 24 марта 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Ну вот на его Ти волье теперь буду отвечать,анче ио.((
ішо• 24 марта 2023
Ответ дляДоктор Варвар
ну дивись, наприклад ніхто і ніколи не скаже батькам, чи дітям ті амо, тут вже вживається ті волйо бене. буже рідко таке можна сказати дружині, чи чоловіку, але можна отримати в око
автор Доктор Варвар • 24 марта 2023
Ответ дляішо
Что мне отвечать на его Ти волье ,грацие?)
ішо• 24 марта 2023
Ответ дляДоктор Варвар
анке іо тівольйо бене
з якого він регіону?
автор Доктор Варвар • 24 марта 2023
Ответ дляішо
анке іо тівольйо бене
з якого він регіону?
Милан
ЭкстрасенсиХаЯ• 24 марта 2023
Ответ дляішо
До чого тут Ваш сарказм, якщо, навіть не викликає сумнівів, не володієте італійською мовою. Опонент, з якої Ви надсміхаєтесь, як раз правильно дала визначення фрази Ti voglio bene.
ішо• 24 марта 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
25 років в італії, 21 одружений
ще питання?
автор Доктор Варвар • 24 марта 2023
То что отвечать ,спасибо ? Но больше я люблю тебя он не услышат от меня,это точно.Огорчена.
ішо• 24 марта 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Милан
те, що він мешкає в мілані, не робить його ломбардійцем)
скоріш за все з півдня
ЭкстрасенсиХаЯ• 24 марта 2023
Ответ дляішо
25 років в італії, 21 одружений
ще питання?
Судячи з того, що Ви не розумієте значення цього поширеного виразу серед італійців, то ні яких 25 років не проживаєте в Італії, як і мовою не володієте.
автор Доктор Варвар • 24 марта 2023
Ответ дляішо
скоріш за все з півдня
Почему? Интересно,расскажите.Там так не говорят?а что говорят,мне интересно ,скажите,удивлю,что бы офигел и подумал хорошо.
ішо• 24 марта 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
нун ромпер каццо, сапутелла ді ста чеппа
ЭкстрасенсиХаЯ• 24 марта 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Не обращайте внимание, это троль-провокатор. При том, не большого ума и очень хамовитая.
ішо• 24 марта 2023
Ответ дляДоктор Варвар
спитай в нього, де він народився, це друга фраза в італії після птивітання)
Tammy21• 24 марта 2023
Ти амо -- это все что про страсть либо про очень-очень сильную, длительную любовь, привязанность (это и к детям, особенно к малышам, и к домашним животным (вот тут я не знаю насколько это норма, но встречала часто).
Вообще там очень сильно от места и от темперамента зависит. Если в общем, то признания там -- рутина.
автор Доктор Варвар • 24 марта 2023
Ответ дляішо
Волйо Бене?