Шаманю второпях• 24 марта 2023

Лапароскопия желчного пузыря. Кто проходил?

Девочки , у кого было? Посмотрите на мой шов. Ваш тоже такой был? Это тот, который посередине. Под грудью. Он у меня 2 -2,5 см. Опосле операции прошёл месяц.
Он вот такого яркого цвета. Выпуклый и широкий. У вас так же было? И как выглядят сейчас? Переживаю. Есть шов после кесарево, который выглядит аккуратно. Незаметный. А это ужас. Ещё и на таком месте
Стетоскопуло• 24 марта 2023
Вибачте, але Вас не повинен турбувати цей шрам.
Після відкритої операції на серці і не такі шрами бачила, вони ( шрами) з роками стають блідими і трошечки розгладжуються, не такі грубі, як в перші місяці.
Ви б краще переживали що у Вас такі проблеми з жовчним. І напевно є щось з дванацятиперстною, дуоденіт, можливо був колись первинний панкреатит- оце за що треба переживати.
Будьте здорові. Не думайте за той маленький шрам.
Всього доброго.

Божа кульбабка• 24 марта 2023
Став келоїдним. В подруги білі смужки наче чуть впавші і чуть впавші ямки,через рік були. А зараз подивилась,пройшло 5 років,то майже нічого не видно
Клевотница• 24 марта 2023
Проходила таке. І кесарів розтин проходила. Чесно, ну от зовсім не переживала за шрами - запалення немає, зрослося і добре. Хіба немає за що переживати? Чи ви порноакторка і має все буде бездоганно? Чи настільки обросли комплексами, що будете оте ховати на пляжі за парео, суцільними купальниками чи взягалі тату наб*єте? Якщо ваш хлопець чи чоловік вас любить, то навіть не помітить отих 2-2,5 см. А якщо помітить... шукайте іншого)) Ну правда, ніколи не вважала шрами від операцій якимось недоліком чи потворством.
автор Шаманю второпях • 24 марта 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Всього доброго.
Я знаю его причины, вы правы. Знаю, что есть и хуже шрамы. Но тут мачипуся, и так выгдДит. А после кесарево незаметный
автор Шаманю второпях • 24 марта 2023
Ответ дляКлевотница
У меня столькл недостатков на теле, что этот самыц маленький из них. Но я его вижу. Как в душ иду, так он мне глаз режет. Чешется. Трогаю - выпуклый
Клевотница• 24 марта 2023
Ответ дляШаманю второпях
Думаю, можна ще дати йому шанс побіліти і згладитися деякий час, півроку-рік, а якщо не зміниться, то зробити лазерне шліфування.
автор Шаманю второпях • 24 марта 2023
Ответ дляКлевотница
я собственно об этом и беспокоюсь. чтоб не упустить шанс. я с таким не сталкивалась. и что, когда не знаю.
спасибо