24 марта 2023

Дівчата, хто купує собі дорогі сумки. Покажіть що купили.

Які зараз гарненькі і трендові.
показать весь текст
Бесконечность-не предел 24 марта 2023
Корса купила, вже прийшла і ось тільки купила коач, давно хотіла такої форми і поєднання кольорів
Сьогодні була тема про шопер коуч, і в мене руки зачісались на нову сумку)) пішла но підписках своїх баєрів і як раз бажану сумку знайшла
Трохи злякана 24 марта 2023
Ответ дляКава з адреналіном
В мене є схожа по формі коач чорна, так вже мені вона приїлась)
А в мене весь час якісь формовані або седлбег або що, захотіла щось таке нейтральне.
язззззь!!! 24 марта 2023
Купила на весну таку
Говорю-балакаю 24 марта 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Корса купила, вже прийшла і ось тільки купила коач, давно хотіла такої форми і поєднання кольорів
Сьогодні була тема про шопер коуч, і в мене руки зачісались на нову сумку)) пішла но підписках своїх баєрів і як раз бажану сумку знайшла
Класна!
Мені теж така подобається:)
HelenWWW 24 марта 2023
Из любимых вот такие вот сумки. На лето заказала Карла, через пять дней доставят ☺️
Путающаяся 24 марта 2023
Ответ дляЛастовиння
Кааайф. И ноут влезет, и зарядка, и доки, и прибор рабочий...
І пару пляшок шампанського
автор Кава з адреналіном 24 марта 2023
Ответ дляHelenWWW
Из любимых вот такие вот сумки. На лето заказала Карла, через пять дней доставят ☺️
Карл як поп іт
HelenWWW 24 марта 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Карл як поп іт
Этим и понравилась сумочка, люблю иногда весёленькое что-то купить 😄
Балаболка 24 марта 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Таку ще купила, але вона зовсім не дорога
Гарна
автор Кава з адреналіном 24 марта 2023
Ответ дляЗавтра не пью
Я только зару могу себе позволить. Завидую вам, тем, кто могут себе купить дорогие бредовые сумки
А зара скільки коштує? Я думаю через посередника за ці гроші можна щось краще знайти)
Мальдивирую 24 марта 2023
Ответ дляТворческий типаж
Ось
це все с али?
Творческий типаж 24 марта 2023
Ответ дляМальдивирую
це все с али?
Так
Мальдивирую 25 марта 2023
Ответ дляТворческий типаж
Так
А як ви знаходите там гарну якість?
Без QR коду 25 марта 2023
Яка гарна тема)
Всі сумочки просто фантастичні. А я не можу себе змусити купити сумку дорожчу, ніж за 1000 грн. Якийсь психологічний бар´єр. І розумію, що треба, а не можу.
От нещодавно дивилась таку. І, ніби, недорого ( в порівнянні з вашими), але так і не купила.
Творческий типаж 25 марта 2023
Ответ дляМальдивирую
А як ви знаходите там гарну якість?
Відгуки. + вже є магазини, де купувала більше 10 разів. Інколи у відео на ютуб рекомендують. Як згадаю перші покупки, то плакати хотілося, грошей не було багато, а приходили фубешки, назвемо це так, що й на город не вдягнеш
автор Кава з адреналіном 25 марта 2023
Ответ дляБез QR коду
Яка гарна тема)
Всі сумочки просто фантастичні. А я не можу себе змусити купити сумку дорожчу, ніж за 1000 грн. Якийсь психологічний бар´єр. І розумію, що треба, а не можу.
От нещодавно дивилась таку. І, ніби, недорого ( в порівнянні з вашими), але так і не купила.
Ой я бачила таку у баєра за вигідною ціною, оригінал. Але ж цей зарактерний для нучі колір) я хочу таку універсальну під кроси і кеди собі
ladad19 25 марта 2023
Ответ дляHelenWWW
Из любимых вот такие вот сумки. На лето заказала Карла, через пять дней доставят ☺️
А на Карла можете дати посилання? Така цікава
HelenWWW 26 марта 2023
Ответ дляladad19
А на Карла можете дати посилання? Така цікава
https://mcys.co/3XI3ZCB
Пожалуйста)