25 марта 2023

Якісні окуляри за пару тис грн, реально?

Якщо так, то які? Де шукати? Хочу здійснити свою давню мрію
Хочу в БАНю 25 марта 2023
Для зору? Оправу саму дешеву брала восени, то 2500 и лінзи 3000.
ВерСаСе 25 марта 2023
Джомашоп, цілком реально.
ВерСаСе 25 марта 2023
А, ой, вам з диоптріями потрібні?
Я про сонцезахисні подумала.
Сама собі лікар 25 марта 2023
Для чтения да, прогрессивный офис нет.
Крошка Енот 25 марта 2023
Я давно не меняла,но 3 года назад было более чем достаточно. Оправа гучи в люксоптике стоила 8к, а простые 800/1500, думаю сейчас +20%
автор Воленс-неволенс 25 марта 2023
Ответ дляВерСаСе
А, ой, вам з диоптріями потрібні?
Я про сонцезахисні подумала.
Сонцезахисні. Не написала
автор Воленс-неволенс 25 марта 2023
Ответ дляКрошка Енот
Я давно не меняла,но 3 года назад было более чем достаточно. Оправа гучи в люксоптике стоила 8к, а простые 800/1500, думаю сейчас +20%
А там є сонцезахисні?
Крошка Енот 25 марта 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
А там є сонцезахисні?
Конечно
Бамбарбия! Кергуду. 25 марта 2023
Линзы дорогие очень.за 3 хорошие линзы не купить.я недавно брала Роденшток,около 4 тыс одна линза.И другие фирмы с такими характеристиками не дешевле.И это не самый дорогой вариант.
Бабо-лебідка 25 марта 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Для зору? Оправу саму дешеву брала восени, то 2500 и лінзи 3000.
Чому така оправа дорога, я бачила і по 500-1000 грн симпатичні. Чи ті оправи дуже модні?
ВерСаСе 25 марта 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Сонцезахисні. Не написала
Ну так тоді йдіть, я вище написала, куди)
Гесс і Кляйн від 20, Феррагамо і Еррера від 40-50, ВерСаСє, до речі, від 90 знайти можна.
Оригінали - перевірено неодноразово.
автор Воленс-неволенс 25 марта 2023
Дівчатка, дякую. я вже зрозуміла, що не уточнила які саме потрібні.
автор Воленс-неволенс 25 марта 2023
Ответ дляВерСаСе
Ну так тоді йдіть, я вище написала, куди)
Гесс і Кляйн від 20, Феррагамо і Еррера від 40-50, ВерСаСє, до речі, від 90 знайти можна.
Оригінали - перевірено неодноразово.
А як там замовляти? Через посередника? А підбираєте Ви як? Орієнтовно?
ВерСаСе 25 марта 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
А як там замовляти? Через посередника? А підбираєте Ви як? Орієнтовно?
Я через доньку замовляю, вона в США живе)
Так, через посередника можна.
В підборі нічого складного - що я хочу і що мені пасує - я знаю, розміри зазвичай в описі моделі є.
Губки-уточкой 25 марта 2023
Подивіться на 6pm. Можна замовити через easy express або Ukraine express
КаРаКаТиЦа 25 марта 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Сонцезахисні. Не написала
Так, реально
Ковбой Хагис 25 марта 2023
Джомашоп, заказываю там
А ось і я 25 марта 2023
А в чем проблема?
Одні думки 25 марта 2023
Звісно можна, ось, наприклад, Versace 105$ на Ashford
Шиворот Навыворот 25 марта 2023
Посмотрите Bulget, цена-качество отличные.