БеллаДонна• 24 марта 2023

Ремонт или кухня на заказ

Подскажите, если вы живёте в безопасном регионе и у вас стоит вопрос ремонта или заказа кухни, вы притормозите этот процесс до окончания войны или делаете ремонты (кухни)?
Результат:
вже голосів: 61
48 (78.69%) Делаем
13 (21.31%) Притормозили
Трусиковед• 24 марта 2023
Если финансовая подушка особо не пострадает, то делала бы
МашМааш• 24 марта 2023
Мы притормозили, но там несколько причин
Есть куда еже модно вложить деньги сейчас

А если бы больше целей не было, то делали бы - цены на все растут на глазах
Значит надо• 24 марта 2023
Сделали. В ноябре въехали
Запасная спина• 24 марта 2023
Якраз кухню встановлюють зробили кап ремонт
ХикориДикори• 24 марта 2023
Ирпень, делаем!
sobacura• 24 марта 2023
Ми живемо наче в бечпечному регіоні (немає зараз в Україні 100 % безпечного регіону), робимо ремонт, будемо замовляти кухню. Хочу ще і далі ремонт робити по всьому будинку.
Прокачую сідниці• 24 марта 2023
Живу в Києві, зробила ремонт на кухні нещодавно. Сама. Стіни пофарбувала, фасади оклеіла плівкою (є можливість замовити нову кухню, але немає бажання зараз заморочуватись такими глобальними змінами і незручностями у вигляді тимчасової відсутності гарнітуру).
Хочеться якихось змін візуальних - роблю. Якось веселіше чи шо від цього стає, морально легше, затишніше.
Тирамісу на терасі• 24 марта 2023
Робимо. Треба ж десь жити.
автор БеллаДонна • 24 марта 2023
Спасибо,что ответили.Изучаю спрос.
Млинець Мій• 24 марта 2023
Заказала кухню, киевская область
Запасная спина• 24 марта 2023
Зараз багато хто робить ремонт. В нашому будинку 3 сусідів роблять. Не новострой
автор БеллаДонна • 24 марта 2023
Ответ дляЗапасная спина
Киев?
Запасная спина• 24 марта 2023
Ответ дляБеллаДонна
Киев?
Ні, Луцьк
автор БеллаДонна • 24 марта 2023
Ответ дляЗапасная спина
Ні, Луцьк
Спс
Тирамісу на терасі• 24 марта 2023
Ответ дляЗапасная спина
Так , згодна. Ті хто притормлзив з ремонтом, хоча планував до війни або почав робити, зараз продовжили. Новобудови починають знову ворушити своїми кранами.
Запасная спина• 24 марта 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
В нас в Луцьку вже давно будівництво новобудов ожило, вже і нові будинки спроектували і почали будувати. І таки активно шуршать. Я думала до кінця війни не будуть нічого робити, але ні
Масяня Я• 24 марта 2023
Сделала кухню. Теперь радуюсь. Год откладывала. Но хочется жить в уютк.
Svetlana-7070• 24 марта 2023
Відкладаю. Зроблю операцію на венах,обстеження зору, потім планую замовляти. Може до тієї пори і війна закінчиться)
Поки живу з тимчасовою. Уже і звикла до неї)
Верочка 100%• 24 марта 2023
Не відкладаю. Грошей особливо немає, весь невеликий дохід за місяць трачу в нуль. Роблю ремонт потроху, планую і кухню замовляти. Все зростає в ціні. Вже декілька разів чула думку, що зараз зробити буде дешевше, ніж після війни.
Свезло так свезло• 24 марта 2023
Київ, новобуд. Дуже активно завозять буд матеріали
Сиреневая цапля• 24 марта 2023
Живу в небезопасном регионе. Сделали ремонт в кухне.
Юпитерная• 24 марта 2023
Мы в прифронтовом городе делаем как раз ремонт на кухне. Не тот размах конечно, что планировали, но тоже не дешевое удовольствие.
ЗновЗдоров• 24 марта 2023
Ми планували ремонт ще на минулий рік, хотіли з весни почати. Відклали.
Знову весна, і мабуть будемо робити, хоч і страшно. У нас капітальний, бо перероблювати потрібно і опалення, і проекти газові змінювати, і повністю каналізацію нову робити, дах перекривати. В нас будинок.
Я не можу наважитись, а чоловік каже потрібно робити. Гроші залишились від продажу спадку. Якщо зараз зробити ремонт і щось станеться, то на інший ремонт вже не буде такої суми.
ЗновЗдоров• 24 марта 2023
Якщо просто ремонт кухні, то робила б без проблем, а от капітальний боюсь.