заварний look• 25 марта 2023

Опервція заміна клапана серця. Де оперуватись?

Потрібна операція по заміні сердечно клапана.
З власного досвіду порадьте клініку, лікаря, де краще оперувати ( по можливості, якщо є інформація, яка ціна операції)
Лікар лікуючий направляє в Київ
Хома з пастою• 25 марта 2023
Израиль, Германия...

автор заварний look • 25 марта 2023
Ответ дляХома з пастою
Израиль, Германия...
Дякую, але нажаль, не розглядаємо оперування за кордоном
Королева спама• 25 марта 2023
В центр Ємця зверніться, може й непотрібна операція.
Смячиком• 25 марта 2023
В институте сердца.
https://heart.kyiv.ua/
Голубая фишка• 25 марта 2023
Ответ длязаварний look
Дорослий?
Аноним ФЕЯ• 25 марта 2023
В інституті серця корупціонери. Інститут Шалімова
imis• 25 марта 2023
Бабляк

https://www.babliak.com/
Бабця в мештах• 25 марта 2023
Кардіо центр на лук´янівці ( центр ємця). Оплачували операцію повністю, без пільг. Але дуже задоволені результатом і відношенням. Дивувало шо оплата при виписці, не брали жодної гривні наперед. лікарі постійно на зв´язку, і хірурги і терапевти.
Оперувалася мати півтора роки назад . Післяопераційні обстеження також у них - чудові лікарі.

Саме головне - планувалася заміна клапана на механічний ( за результатами обстеження в Амосова). Але під час узд на консиліумі з´явилася надія на шовну пластики . Під час операції зберегли рідний клапан зробивши пластику. Тому тепер мати живе звичайним життя , без прийому розріджуючих препаратів.

Якщо зацікавила - пишіть в особисті, дам контактт лікарів .
imul• 25 марта 2023
Вище мій пост про клініку ємця, зняла анонім

Санта Барбара• 25 марта 2023
Знакомой совсем не давно ставили клапан в Амосова, подробностей не знаю, 150 тыс. + 20. Думаю лучше рассмотреть частные клиники
автор заварний look • 03 апреля 2023
Ответ дляГолубая фишка
Дорослий?
Так, 66 років
автор заварний look • 03 апреля 2023
Ответ дляБабця в мештах

Можна в ПП ?
Нік- lesliya