Зашла на 5минут• 25 марта 2023
Бальзами Carmex мають аромат чи смак?
Дитина спілкується з подругою яка зараз в Германії, та каже що у них є бальзами для губ саме зі смаками, а не лише з ароматом, моя теж такий захотіла, фото правда не запитали який у них, пізніше запитає, а я згадала про знамениті Carmex які бачила у нас, може вони теж такі? Фото для прикладу
Рожки-да-ножки• 25 марта 2023
Ответ дляla_kris.tio
Мятный без аромата, но на губах прямо холодком отдаёт)
У меня специальный для сухих губ, оранжевый, такое ощущение, что звездочкой губы намазала - холодок и покалывание, но эффект супер
Тундиринда• 25 марта 2023
Запахи точно есть , а вкус - не пробовала , они с камфорой)) были несколько раз клубничные, сейчас купила с арбузом в баночке.
Зашла на 5минут
• 25 марта 2023
Ответ дляТундиринда
А який більше подобається?
Зашла на 5минут
• 25 марта 2023
Ответ дляТундиринда
Іменно кавун в баночці бачила вчора у нас в Єві то на ньому так і написано що зі смаком кавуна...
Мамзелькіна• 25 марта 2023
Тот, что в тюбике с запахом камфоры и вкус неприяный, эти не знаю, наверное запах, а вкус как у обычной гигиенической помады, противный.
Тундиринда• 25 марта 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Я сьогодні спробую на смак і напишу ))) бо полуничний був в тюбику і смак саме був не дуже )