Нематрьошка• 25 марта 2023
Сирець. Ремонт. Яка +- вартість?
60 кв.м, стіни уже рівні, стяжка є, хочемо ламінат, або паркетну дошку, просту побілку в кімнатах, а кухню/коридор декоративну штукатурку. На яку вартість варто розраховувати?З роботою, з усім. Чоловік хоче вже кликати майстрів, а я боюся нам грошей не стане, за те, щоб починати з осені.
Нематрьошка
• 25 марта 2023
Ответ дляЛика-прилипка
В мене шпалери дуже дорогі майже 1500 рулон, але стіни вирівняні під покраску. Просто нам треба шпалери,більше подобається.
А рулона на яку квадратуру стає?
Лика-прилипка• 25 марта 2023
Ответ дляНематрьошка
А рулона на яку квадратуру стає?
10 метрів в рулоні, якщо дивитися на стіну - 3 метри шириною на 2,7 висотою виходить і трішки залишків.
В мене стіни 2,7 висотою.
Шпалери марбург метрові , бо є різна ширина
В мене стіни 2,7 висотою.
Вот Она Я• 27 марта 2023
Цены очень разнятся. Я провела беседу с тремя мастерами. Каждый пытается по своему заработать. Один на материалах, мол работает только на своих красках, шпаклевках и т п, подвозит поставщик, сам разгружает и т п
Озвучил цену за мешок, так вдвое дороже чем епицентр, но название не сильна не Церезит, фирмы аналоги. Второй вроде по цене нормально, но там у него резка плитки по сантиметрам высчитывается кроме кладки плитки ещё за порезку считает, 100 гривен метр, потом вкрутить один винтик в плитку 100гривен . Сбить плитку тоже заломил мол износ перфоратора а он нынче ох как дорог. Надо до начала обсудить цены.
Вот Она Я• 27 марта 2023
Ответ дляСнежнакомка
Жартуєте? Вам потрібно продумати до деталей де, які меблі мають бути. І тоді думати де зручно робити точки. Яка кухня, щоб поробити розетки під техніку, щоб все було сховано. Де стіралка, , де бойлер, де ялинку поставите,де гірлянду включите, де феном волосся сушити будете, де тв буде іт.д. Інакше буде срала-мазала. Ну може вам під здачу, то всеодно, не знаю. Але зараз і знімати люди хочуть комфорт. Ну вліплять вам розетку по центру кімнати, будете переноску кидати? Чи виведуть точки води там, де рукомийник не стане.... Справа не в дизайні, а в комфорті. Вже як робити, то комфортно.
Ми ось закінчили ремонт 65 кв, але вторичка з демонтажем, міняли стяжку і стіни, проводку, короче все, то вийшло 18000 дол. Це з меблями і технікою на кухню, меблі в ванну, всі світильники, люстри
Дійсно, все так. В мене косяк що всі люстри на один вимикач, а хотілося щоб можна оду дві три лампочки включати. То купила на пульті з регулюванням яскравості. Розетку не продумала біля ліжка. На кухні взагалі проект дуже важливо, бо багато техніки і от на е апі встановлення мийки виявилось, що тумбу під мийку треба було більшу планувати