Кукарикуууууу• 25 марта 2023
Куди поїхати на довго на море з дітьми?
У кого є досвід тривалого перебування, де ви комфортно себе почували? Бюджет до 3 тисяч євро на місяць на три людини.
Я на хвилинку• 25 марта 2023
Ответ дляПерша скрипка
Там море такого негарного зеленого мутного кольору, не така Адріатика, як у Чорногорії та Хорватії(( Не сподобалося саме в Лідо ді Єзоло взагалі ( Хоча до Венеції близько, є куди поїхати і що подивитися
А мени зайшло ) Воно зовсім інше, ніж у Хорватії, ви праві, воно або заходить або ні, особисто я закохалася в цей колір, досі передивляюся фотки і згадую як там було суперово) і яке тепле море, по 2 години можна було сидіти у воді) Саме Лідо ді Єзоло дуже розвинуте, усюди чисто, лежаки, кафешки, місто класне. Ми були також в Трієсті, там море таке ж як у Хорватії, але набагато холодніше, 20 хвилин - і на берег.
Балаболка• 25 марта 2023
Ответ дляПерша скрипка
Кіпр
Мне не хватило прошлым летом на месяц 3 тыс на кипре, в сезон жилье очень дорого, у нас было по скидке 2300 без коммунальных
Я на хвилинку• 25 марта 2023
Ответ дляБалаболка
Ви знімали будинок? Судячи з того, що пишите про комунальні. В якому місті? Дякую.
Балаболка• 25 марта 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Снимали квартиру в Паралимни , 2х комнатную. Отдельно платили за свет. Море чудесное, но сам поселок не понравился, на протарас денег не хватило. Айа напу не рассматривайте, из-за клубов особо не выспаться, разве чтотна окраине)
Перша скрипка• 25 марта 2023
Ответ дляБалаболка
Ми знімали віллу на 2 сім‘ї в Протарасі, нам вистачило.
Балаболка• 25 марта 2023
Ответ дляПерша скрипка
В каком месяце ? Когда я смотрела там квартиры были от 3х в сезон
Я на хвилинку• 25 марта 2023
Ответ дляБалаболка
Айя Напа класна, але туди на тижень - максимум 10 днів, щоб відчути відпустку і драйв ) Там кацапів завжди повно було, в минулому році також?
Перша скрипка• 25 марта 2023
Ответ дляСовбез
Поганый мне ник достался 😊
Но пляжи Протараса для детей - отличный вариант
Так, пляжі казкові. Ми поїздили майже по всіх навколишніх пляжах. Жили біля Фіг трі бей
Балаболка• 25 марта 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
На нашому пляжі бачили 1 раз за 2 місяці, були німці і українці)
Перша леді колгоспу• 25 марта 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Дякую, мене більше цікавить не як знайти житло, а де буде комфортно проживати
а почему Канарские острова не рассматриваете?
На Азорах просто рай. Мадейра прекрасна.
А самый лучший пляжный отдых это на Карибах, еще Мексика, Ямайка, Бразилия
Перша леді колгоспу• 25 марта 2023
Ответ дляКукарикуууууу
это из того где я побывала, вас ведь личный опыт интересует
Перша скрипка• 25 марта 2023
Ответ дляБалаболка
Весь червень були. Бронювала через місцеву українку. Це позаминуле літо
Перша леді колгоспу• 25 марта 2023
Ответ дляКукарикуууууу
на Бали не понравилось, не советую
Мальчун-задирун• 25 марта 2023
Туреччина пропонують довготривале проживання на 20-30 ночей і недорого
1+2 щось 800-900 евро на 25 ночей але це 3*
2+1 на 20 ночей 5* 86,5 тис грн
Це десь на кінець травня здається, не пом´ятаю
2+1 на 20 ночей 5* 86,5 тис грн
Вишиванка• 25 марта 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Суди саме їздите?
В Несебр, нам дуже подобається.
Несемо світло разом• 25 марта 2023
Автор, теж цікавить таке питання. Але я взагалі ніде не була. У вас уже досвід є, як я бачу.Але вивчала теми, багато відгуків, що значно все подорожчало