Кукарикуууууу• 25 марта 2023
Куди поїхати на довго на море з дітьми?
У кого є досвід тривалого перебування, де ви комфортно себе почували? Бюджет до 3 тисяч євро на місяць на три людини.
Khmelnichanka• 25 марта 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Залежить від того, куди їхати-у Вльорі море відстійне, ніколи більше не поїду
У Вльорі море відстойне? Якщо можна, то напишіть детальніше, будь ласка. Я теоретик )))), але читала, що море відстойно в Дурресі, а ось у Вльорі і далі - прекрасне. Особливо якщо район не Адріатики, а Іоніки. Якщо Вам не складно, напишіть, що саме не сподобалось, бо розглядаю Албанія для відпочинку, а в пріорітеті - гарне море і бюджетна ціна. Дякую :)
Перша леді колгоспу• 25 марта 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Ви від турагенції їздите чи самі винаймаєте? Готуєте самі?
Автор, а не проще ли зайти на Букинг, указать желаемые даты и искать в наличии жилье и сразу по ценам сориентируетесь
Отчебучкина• 25 марта 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Лучшее море - Сардиния, Калабрия, Апулия.
Но я люблю Сицилию.
О, да! Тоже подумала про Сицилию. Поццало, Марина ди Рагуза.
Белоснежко• 25 марта 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Испания, но летом очень жарко, около 40 градусов
Там даже жилье за такие деньги не снять
Вишиванка• 25 марта 2023
Ответ дляКукарикуууууу
А де ви були? Я за Болгарію чула, що там багато випадків ротавіруса
Я їзжу до Болгарии 10 років, жодного випадку не було.
Кукарикуууууу
• 25 марта 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Море мілке, йти щоб стало по шию довго, метрів 100-150. Біля берега плаває сміття, пісок сірий, як цемент. Якщо їхати у Саранду там зовсім інша ситуація, були біля саранди-пісок (правда завезений) білосніжний, море синьо-бірюзове.
Я на хвилинку• 25 марта 2023
Booking, Airbnb - там шукати житло, якраз зорієнтуєтесь по цінам, це найбільша частина ваших витрат. Харчування з таким бюджетом - тільки готувати самостійно, постійно в ресторани на ці гроші ходити точно не вийде. Серпень - аншлаг, в цей місяць уся Європа їде у відпутску, житла просто немає ні за які гроші. На фейсбук є групи - нерухомість Греції та подібні, подивіться ще там.
Кукарикуууууу
• 25 марта 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Мені потрібні живі відгуки, це не самому їхати-не сподобалось, перетерпів і поїхав додому, тим більше буду там сама, допомогти нікому
Кукарикуууууу
• 25 марта 2023
Ответ дляВишиванка
Суди саме їздите?
Я на хвилинку• 25 марта 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Ціни міняються постійно, а у вас досить обмежений бюджет, можливо хтось в нього вклався під час пандемії або до війни, зараз все дуже подорожчало, вам треба хоча б по житлу зорієнтуватися по вартості стоном на зараз.
Кукарикуууууу
• 25 марта 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Бюджет мобільний, можна в разі потреби збільшити
Перша леді колгоспу• 25 марта 2023
Ответ дляКукарикуууууу
вам это абсолютно ничего не даст, вы же не ищете где хороший и интересный отдых, даже если и так, предпочтения у всех разные, вам надо уложиться на месяц в 3 тысячи на троих, в летний период это и близко нереально. Уже сейчас жилье найти практично нереально или невероятно высокие цены. Заходите на букинг и убедитесь в этом сами. Также и с билетами на самолет. На летний сезон или их уже не будет или цены будут, которые вам не по карману
Кукарикуууууу
• 25 марта 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Я знайшла житло в минулому році за тиждень до поїздки, так, недешеве, але воно було
Перша леді колгоспу• 25 марта 2023
Ответ дляКукарикуууууу
ну так и сейчас ищите жилье которое вам будет по карману и туда езжайте
Злюка бобер• 25 марта 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Порадьте куди саме і які там умови? В Італію я б поїхала із задоволенням)
Дивіться Калабрію, хоч і найбідніший регіон , але море там в Італії найкраще.
Кукарикуууууу
• 25 марта 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Дякую, мене більше цікавить не як знайти житло, а де буде комфортно проживати
Перша леді колгоспу• 25 марта 2023
Ответ дляКукарикуууууу
что вы вкладываете в комфорт?
Khmelnichanka• 25 марта 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Дякую дуже!
Я на хвилинку• 25 марта 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Тоди додам свій відгук, Лідо ді Єзоло, Італія, Адріатичне море - море тепле, в міру глибоке, в міру мілке, якщо у вас є діти - ідеальний варіант, житло від 130-140 євро на добу - готельний номер без кухні на березі моря, лежаки входять в вартість, харчування - кафешки на узбережжі, макдональдс, іноді диня з просекко з магазину на вечерю, бюджет на двох дорослих - близько 2000 євро на 10 днів, серпень 2022.
Злюка бобер• 25 марта 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
мені Лідо ді Єзоло наче на болгарське узберрежжя схоже
Я на хвилинку• 25 марта 2023
Ответ дляЗлюка бобер
Адріатичне море важко порівнювати з Чорним.
Злюка бобер• 25 марта 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
я архітектуру і географічну полосу узбережжя маю на увазі
Я на хвилинку• 25 марта 2023
Автор, подивіться ще Кіпр, там в червні-липні можна гарні ціни найти, а море прогрівається набагато краще, ніж в Європі, ми пару років літали туди по 2-3 рази за сезон, нам подобалося.
Я на хвилинку• 25 марта 2023
Ответ дляЗлюка бобер
Не знаю, як Італію можна порівнювати з Болгарією, але я в Болгарії не була, тільки відео дивилася, то по відео - Затока )
БезПаспортаНеПродаю• 25 марта 2023
Я у фейсбуці в групі дивлюся вартість апартаментів у Туреччині. Зараз достойні варіанти і за 400 євро на місяць є, в сезон вдвічі дорожче було
Кукарикуууууу
• 25 марта 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
А де ви шукали гарні ціни? Можете рекомендувати конкретне житло?
Перша скрипка• 25 марта 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Там море такого негарного зеленого мутного кольору, не така Адріатика, як у Чорногорії та Хорватії(( Не сподобалося саме в Лідо ді Єзоло взагалі ( Хоча до Венеції близько, є куди поїхати і що подивитися
Совбез• 25 марта 2023
Ну хотя бы вот Кипр
Протарас - апарты на 2 недели на 1+2 с конца мая. 815 евро
Июль-август там уже пекло
Я на хвилинку• 25 марта 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Знімали на букінгу в Ларнакі за 50 баксів на добу гарний готель, недалеко від моря, в 2018 році то було. Подивіться, там і зараз такі варіанти є, на букінгу від 42 євро за добу на двох. Ще згадала були на Кріті, теж в червні і теж 42 євро на добу за апартаменти з кухнею, але море там набагато прохолодніше в червні, ніж на Кіпрі, якщо для вас це не суттєво, то теж розгляньте цей варіант.