Оля_с_киркою• 25 марта 2023
Потрібна допомога, є тут працівники приватбанку?
Добрий день, сьогодні приватбанк заблокував операцію через приват 24,і відповідно і карту, працівник гарячої лінії сказав звернутися в чат або відділення для розблокування. Відділення вихідні 2 дні, написати в чаті не можу, так як мені пишуть, що по номеру телефону я не є клієнтом банку. Пробувала зайти в приват 24, написали що потрібно підтвердити номер телефону в терміналі чи банкоматі, після підтвердження телефону потрібна була знову реєстрація в приват 24, але видає таке повідомлення: З метою безпеки послуга недоступна. Для завершення операції зверніться до чату-онлайн або зателефонуйте за номером 3700. За телефоном робот відповідає, що можу звернутися лише через чат, а в чаті не можу написати, бо номер не є клієнтом банку. Якесь замкнуте коло. Можливо можете щось порадити?
Носки на подтяжках• 25 марта 2023
Звоните еще раз на горячую линию и повторяйте постоянно роботу , чтоб Вам нужно связаться с консультантом . А потом уже объясните живому так сказать человеку Вашу проблему .
А вообще самый конченный банк. Ушла с него и рада .
Оля_с_киркою
• 25 марта 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
При дзвінку на гарячу лінію, мені робот відразу відповідає, що я маю можливість розблокувати карту лише через чат бот або у відділенні
Оля_с_киркою
• 25 марта 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Зайдите с номера который указан как финансовый
Не можу зайти з того номера, пише, що цей номер телефону не є клієнтом банку
Носки на подтяжках• 25 марта 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Вы роботу ничего не объясняйте свою проблему , просто повторяйте , что хотите связаться с оператором . И так несколько раз
КрестьянинДиор• 25 марта 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Значит он не является номером клиента банка. Обратитесь в отделение.
КрестьянинДиор• 25 марта 2023
Ответ дляОля_с_киркою
И в чем проблема?
Оля_с_киркою
• 25 марта 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Карта була оформлена на цей номер, і в банкоматі теж підтверджувала сьогодні саме цей номер, відділення субота-неділя вихідний, а кошти потрібні сьогодні
Оля_с_киркою
• 25 марта 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
И в чем проблема?
Проблема в тому, що бот не розпізнає мого номеру телефону як номер клієнта банку, віжповідно написати не можу. Відділення вихідні 2 дні, а кошти потрібні сьогодні
КрестьянинДиор• 25 марта 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Вам сказали алгоритм действий:
- чат или отделение
КрестьянинДиор• 25 марта 2023
Ответ дляОля_с_киркою
В субботу отделения работают
Липка-прилипка• 25 марта 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
В субботу отделения работают
Не работают уже кучу лет
КрестьянинДиор• 25 марта 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Не работают уже кучу лет
Работают кучу лет. Если не работает в ваше не факт про всех
Оля_с_киркою
• 25 марта 2023
Ответ дляМарічка
Я вчора в чаті змогла зайти з іншого телефона по піну карти
Дякую, треба буде пошукати, бо я не бачила такої можливості. А який саме розділ ви вибирали, що була можливість ввести пін карти?
Марічка• 25 марта 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Я писала в чат. Там відповідає людина. Дуже гарно допомогав. Ще і відеочат. Потім ще перепитав, чи все спрацювало
Оля_с_киркою
• 25 марта 2023
Ответ дляМарічка
Я теж писала в чат, але там відразу просить ввести номер телефону, ввожу номер, пише, що я не клієнт банку і все, оператор не підключається. А ви входили з іншого телефону по якому теж є карти приватбанку?
Марічка• 25 марта 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Ні, новий номер. Я заходила в чат без авторизації. Зробіть скрін, я подмвлюся
Оля_с_киркою
• 25 марта 2023
Оля_с_киркою
• 25 марта 2023
Ответ дляМарічка
Там нижче має бути чат
Писала я в чаті, а далі просить авторизуватися за номером телефону
Марічка• 25 марта 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Я писала і одразу відповіла людина, я попросила вирішити питання.
Оля_с_киркою
• 25 марта 2023
Ответ дляМарічка
Зрозуміло, дякую