Борода• 26 марта 2023
Кто попадает под финмониторинг?
По личной карте какие должны быть движения, что можно попасть под финмониторинг? Кто знает?
Коко Шанель• 26 марта 2023
Сумма 400 тысяч гривен в месяц движ по всем имеющимся картам владельца, даже если карты будут разных банков
Прагматик флегма• 26 марта 2023
Ответ дляКоко Шанель
Банки что, между собой обмениваются инфой в онлайн режиме по всем клиентам?
Коко Шанель• 26 марта 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Конечно. Вы не знали?
Прагматик флегма• 26 марта 2023
Ответ дляКоко Шанель
Конечно. Вы не знали?
Не знала, у нас же типа банковская тайна какая-то должна соблюдаться, нет? Или вся движуха по личным счетам в открытом доступе?
И откуда Вы об этом знаете, если не секрет?
Мне без сахара• 26 марта 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Звичайно
Мне без сахара• 26 марта 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Я 22 роки в банках пропрацювала, БТ є, але є і інші вимоги. А ще банки є податковими агентами.
Прагматик флегма• 26 марта 2023
Ответ дляМне без сахара
Звичайно
Но в каком объеме инфой обмениваются? Т.е. в другом банке видят сколько у тебя на счету в третьем банке, все движения по твоим картам в других банках, так, что-ли?
Мне без сахара• 26 марта 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Всі банки подають щодня звіти відповідно до вимог до держфінмоніторингу, а там всі Ваші дані. Там ціла наука - які операції, критерії по яким підпадають, чи ні.
Марс атакует• 26 марта 2023
Фінмоніторинг - дуже широке поняття. Тут в пару строк не влізеш, щоб пояснити.
Якщо коротко - є обов’язкове звітування до Держфінмоніторингу про операції клієнтів. Ознаки таких операцій наведені в статті 20 Закону про запобігання та протидію відмиванню.
Але у банків ще є обов’язок виявляти підозрілі та ризикові фінансові операції. Критерії таких операцій наведені в Положенні НБУ 65. Але там не вичерпний перелік і багато речей взагалі віддано на відкуп банку. Тобто, кожний банк самостійно встановлює для себе правила і критерії. Фактично будь-яка операція може зацікавити ваш банк і банк має законне право запитати у вас будь-яку потрібну йому інформацію.
Щодо того, чи бачить банк ваші операції в інших банках - ні. Тільки в межах ваших розрахунків. Але банк має право запитати у вас таку інформацію. І якщо відмовите, банк має право відмовити вам в обслуговуванні.
Якщо у вас є конкретний приклад, можу відповісти більш предметно.
Борода
• 26 марта 2023
Ответ дляМарс атакует
Дякую за інформацію. Я знаю, що є ряд чинників, які сприяють тому, щоб ти потрапив до уваги зі сторони банку. Взяли працювати на підприємство нач.відділу і пропонують мені закидати гроші як ФОПу на ЗП всьому відділу, а я далі особисто буду розраховуватись з людьми. Частина цих людей працює віддалено, тобто мені щомісячно треба буде перекидати на картки одні й ті ж самі суми. Оборот по карті близько 150 тис грн. І ось думаю, чи аоно мені треба...
Марс атакует• 26 марта 2023
Ответ дляБорода
Вам воно однозначно не треба. І в даному випадку не тільки через фінмон. Якщо у людини виникне претензія до роботодавця, ви будете стороною тяжби. І навіть якщо люди не оформлені, це також ризики.
Жінка з перцем• 09 апреля 2023
Ответ дляМарс атакует
Підкажіть будь ласка, зараз воєнний стан, і якщо я принесу до банка 30 000 долларів, і в мене буде на руках договір продажу нерухомості разом з квитанціями про сплату податків, чи приймуть у мене такі кошти, і мені ще плітки дійшли, що можуть бути обмеження в відділенні на прийом готівки, наприклад не більше 5-10 тис долларів?
Марс атакует• 09 апреля 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Немає ніяких заборон прийняти у Вас ці кошти. Якщо у Вас буде підтвердний документ, то гроші приймуть без проблем. На рахунок обмежень по прийому готівки - вперше таке чую, скоріш за все це саме плітки. Будь ласка, відповідально ставтеся до вибору банку для внесення такої суми у валюті. Майте на увазі, що допоки не знімуть валютні обмеження, ваші гроші будуть знаходитися в обраному банку.
До речі, квитанції про сплату податків під час продажу нерухомості банк ніяким чином не цікавить, не заморочуйтеся.
Жінка з перцем• 10 апреля 2023
Ответ дляМарс атакует
Так я ж можу за кордоном 3000 долларів в день знімати, чи існують ще якійсь додаткові обмеження
Борода
• 10 апреля 2023
Ответ дляЖінка з перцем
100 тыс грн/ місяць можна потратити з картки, якщо зняти -в еквіваленті 12500 грн в неділю
Жінка з перцем• 10 апреля 2023
Ответ дляБорода
С долларовой карты 100000 в день
Борода
• 10 апреля 2023
Ответ дляЖінка з перцем
С долларовой карты 100000 в день
За кордоном - еквівалент 100000 грн, в Україні 100000 в день