Шалена красуня• 25 марта 2023
Хто замовляв з сайту medik8
Я замовила лише серум а прийшли ще серум і крем з ретинолом і під очі . Не мініанюрки. Ціна кожної з одиниць така +- як мій серум. Трішечки дешевші. Це помилка чи такий щедрий подарунок?
Шалена красуня
• 25 марта 2023
Ответ дляKitty-77aa
Скорее всего ошибка
Я заказывала крем
Пришёл крем
Я заказывала крем
Пришёл крем
Це перше замовлення на сайті , тобто я новий клієнт, може заохочення таке? Трішки в шоці. Особливо після того як по дорозі з басейну вилилася ціла пляшка шампуню , в холодильнику розлилися квашені огірки все мити довелося а тут таке в коробці
Kitty-77aa• 25 марта 2023
Ответ дляШалена красуня
Ну и слава богу, что пришло дополнительное
Подарок вам такой
Електрохарчування• 25 марта 2023
А под глаза я на сайте не нашла такого. Новинка?
Но мне т с первым заказом ничего сверх пробничков не приходило. Тем более на твкую сумму- не верю
Шалена красуня
• 25 марта 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Є в них на сайті цей крем . Ось моє замовлення на скіншоті.
Електрохарчування• 25 марта 2023
Ответ дляШалена красуня
Не на сайті моєї країни, видно. Не знала, що у них різний вибір. Бо цікаво дуже якраз під очі щось дешевше р-ретіноату
Аноним с кешбеком• 26 марта 2023
Это новый крем и скорее всего промо поэтому.
В накладной нет его?
Шалена красуня
• 26 марта 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
В накладной нет его?
Не новый. Бачу у них на сайті 900+ відгуків.
А накладної в коробці не було взагалі. Таки помилка мабуть .