А у нас макарошки• 25 марта 2023
40++, какие анализы сдавали для понимания наступает климакс или нет
Да и в общем для контроля женского здоровья
Копуша• 25 марта 2023
Ответ дляПані з калабані
У меня ФСГ и ЛГ показали климакс.
У меня ФСГ 9 это климакс?
Пані з калабані• 25 марта 2023
Ответ дляКопуша
У меня ФСГ 9 это климакс?
Я разве писала, что я врач?
Вообще-то анализы показываются врачу.
Перша скрипка• 25 марта 2023
Ответ дляПані з калабані
Так я набросала не для 20 летней. А как 47 летняя 47 летней.
А я просто написала, что анализы должен назначить врач.
Пані з калабані• 25 марта 2023
Ответ дляПерша скрипка
Ну я и написала, то что мне назначил врач при первых проявлениях климакса. Других нарушений лично у меня нет.
Я_з_Франека• 25 марта 2023
Ответ дляПані з калабані
У меня ФСГ и ЛГ показали климакс.
У мене вони посередині норми... Естрадіол лише зашкалює. Але він і раніше таким був...
Перша скрипка• 25 марта 2023
Ответ дляПані з калабані
Правильно. Главное слово - ’лично у вас’
ДаЗдраПерма• 25 марта 2023
А хіба це питання не по результатам УЗД з´ясовують? Робиться підрахунок КАФ та береться аналіз на АМГ. До чого тут ТТГ чи взагалі вітамінД? Але я не наполягаю, я не лікар. Просто мені такі дослідження назначали
Спасу мир• 25 марта 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Толку від тих аналізів.... Я здавала всі жіночі гомони, ТТГ, вітамін Д.. Усе в межах норми, а менструацій вже немає(( Лікарі розводять руками: цікавий випадок..., а мені від того не легше(( усього 47 років...
в мене в 44 вже нічого не було і що тепер , а пишете усього 47 , дивно , враховуючи то що гінекологі кажуть що клімакс помолодшав
Я_з_Франека• 25 марта 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
После 45 это нормотипично ведь.
У моей бабушки в 40 уже не было, потому тема автора заставила задуматься, а не слать ли анализы. Не хочется до 40, ещё и 2 последних цикла 24 дня вместо 28.
Я розумію, що після 45 уже начебто і норма. Просто написала до того, що сенсу в аналізах особливо немає. Ось у мене вони абсолютно в нормі, і нащо я кілька тисяч на них потратила, якщо циклу все одно нема і лікарі його налагодити не можуть... Приписують мені фітоестрогени, навіщо, якщо естроген і так вищий за норму?
Я_з_Франека• 25 марта 2023
Ответ дляРаспутница
То есть вообще все в норме ?
Мне 38 лет, в прошлом году стали циклы короткие по 18-19-20 дней ,а сейчас наоборот нет месячных уже 37 дней ,надо сдавать гормоны
Так, тільки естрадіол вище норми, але він все життя таким був... Тому толку з тих аналізів? Якщо лікарі нічим зарадити не можуть. Очевидно, щось все-таки змінилося в організмі, але стандартна панель жіночих гормонів цього не показує. Принаймні я пересвідчилася, що естрогенів, як і в молодості, вище норми, бо лікарі спершу: ага, циклу нема, значить клімакс, значить ось вам треба пити фітоестрогени... Працюють за стандартним протоколом, на аналізи лише розводять руками..
Я_з_Франека• 25 марта 2023
Ответ дляСпасу мир
Та я не нарікаю, без цих виснажливих днів навіть легше. Я написала про те, що аналізи дівчатам особливо нічого не покажуть. Вони можуть бути й ідеальними, а от циклу вже може не бути...
А у нас макарошки
• 25 марта 2023
Ответ дляПерша скрипка
Удалено администрацией...
Соболезную вам .
Перша скрипка• 25 марта 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Соболезную вам .
Удалено администрацией...
А у нас макарошки
• 25 марта 2023
Ответ дляПерша скрипка
Удалено администрацией...
Все ясно, врачи не проследили за интернетом.
Само_достаточная• 25 марта 2023
Ответ дляПерша скрипка
Та Вы на всю голову разошлись.
Автор задала конкретный вопрос.
И она, очевидно, все понимает, кто, зачем и куда.
Автор задала конкретный вопрос.
А у нас макарошки
• 25 марта 2023
Ответ дляСамо_достаточная
Та Вы на всю голову разошлись.
Автор задала конкретный вопрос.
Вредняжка• 25 марта 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Вот мне сегодня сказали сдать
Биохимия
Коулограмма
Антимюллеррв гормон
Маркеры СА125 и НЕ
И гормоны щитовидки
Биохимия
Коулограмма
Антимюллеррв гормон
Маркеры СА125 и НЕ
И гормоны щитовидки
Никакого отношения к наступления климакса эти ан не имеют. По теме- нет таких ан, по кот можно спрогнозировать наступление климакса
Вредняжка• 25 марта 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Вам надо фсг сдать и будет понятно
Копуша• 28 марта 2023
Ответ дляВредняжка
Вам надо фсг сдать и будет понятно
А что понятно если фсг 9, подскажите, пожалуйста.
Вредняжка• 29 марта 2023
Ответ дляКопуша
Норма