Бутербродница• 25 марта 2023
Переварювання їжі у малої дитини. Підкажіть…
… чи нормально, що у півторарічного малюка їжа від моменту з‘їдання до випорожнення займає 6 годин?
Не завжди так, але інколи помічаю, що їжа швидко виходить, особливо та, що слабить (буряк, ківі і т д.).
Боюсь, що це може бути проблеми із засвоєнням їжі.
Загалом, з харчуванням все більш менш добре, вага по нижній границі норми, стул в середньому 1-2 рази на день.
Бутербродница
• 25 марта 2023
Ответ дляГуляю босоніж
Все нормально. Ви сильно заморочуєтесь
Дякую
Чтооооооооооо?• 25 марта 2023
У нас так с гречкой было. 1,8. Часа 2- 3 прошло. Врач сказала, что гречка не подошла и организм поспешил избавиться от нее.
Бутербродница
• 25 марта 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Цікаво. Дякую