Патика-мотика• 26 марта 2023
Посоветуйте детского стоматолога в клинике Дубновой
Нужна консультация, ребенок маленький, Ковнацкого не предлагать, у него очередь
Патика-мотика
• 26 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
та якщо питайте. я зараз майже без роботи. купа вільного часу.
А за Тарасенко не чули Надію? Вона в Дубнової також, дивлюся, що начебто не з нових, давно працює вже.
Завтра буду дзвонити по клініках)) ще подивлюся роботи в інсті.
Птица Говоруша• 26 марта 2023
Ответ дляПатика-мотика
вона працює вже років 5 там, але її робіт я не бачила.
у вас не складний випадок. седація не довга. треба щоб зробили красиво цей зубчик і все.
Серая працювала колись у Пєшко і працює за її методикою. спробуйте до неї. якщо довго чекати то до Дьомочкіної. порівняйте ціни.
Патика-мотика
• 26 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Дякую!
Сподіваюся, що нескладний, але мамі завжди здається, що найскладніший))
Пєшко подивилася, наче в них і найдорожче.
Завтра наберу до Сірої.
Дякую!! Тихої ночі!!
Завтра наберу до Сірої.
Дякую!! Тихої ночі!!
Заикальница• 26 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Кхм))) Вибачте)
Перший знімок нам робили і консультували якраз в New Smile.
Консультувала нас тоді не Пєшко,
а саме якраз пані Катерина)
Не знаю, як я зараз вплину на її репутацію, звичайно, але тим не менш.
Не пам´ятаю, щоб нам тоді запропонували терміново видаляти обидва передні зуби.
Лікувати пропонували інші зуби, а той, що хитається, видалити заодно, але через збудливість малої запропонували медсон. Ми тоді вирішили спробувати полікувати іншими методами в інших клініках і прийшли в клініку Дубнової)
В результаті одиничку, над якою виріс зуб, який був не зуб, видалили в рандомній клініці, бо вже був ’пищик’, а весь інший ’букет’ нам пролікувала Тетяна Євгенівна під медсном.
Консультувала нас тоді не Пєшко,
а саме якраз пані Катерина)
Птица Говоруша• 26 марта 2023
Ответ дляЗаикальница
Кхм))) Вибачте)
Консультувала нас тоді не Пєшко,
а саме якраз пані Катерина)
Консультувала нас тоді не Пєшко,
а саме якраз пані Катерина)
это было лет 5 назад? она уже давно работает в наноклиник.
даже не знаю что сказать. по тому фото, что вы ниже сбросили, все показания к удалению.
я вижу ее работы в инсте, работы достойные.
неоднократно обращалась к Тане, но больше по протезированию. может сейчас есть проблема. я врач еще старой закалки и думаю на шаг вперед. молодежь штампует наркозы и не смотрит глобально. но в случае автора особо проблем нет.
даже если есть периодонтит, то в таком возрасте пломбировка канала и реставрация или коронка.
Заикальница• 26 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Не 5, але 3.5 ближче до 4 точно.
А з Тетяною Євгеніївною працювали якраз перед війною, за два тижні.
Медсон в нашому випадку був однозначно виправданий, інакше б не зробили ніяк.
Птица Говоруша• 26 марта 2023
Ответ дляЗаикальница
Не 5, але 3.5 ближче до 4 точно.
ну могу оправдать только тем, что если были глобальные проблемы с остальными зубами, то просто на эти не акцентировала внимание. если бы делали все в медсне, то все равно удалили бы.
плюс она тогда молоденькая была, может еще не опытная. ей то и сейчас 28 лет вроде.
Птица Говоруша• 26 марта 2023
Ответ дляЗаикальница
Не 5, але 3.5 ближче до 4 точно.
ну вот инста играет злую шутку. обманчивое явление. смотришь картинку и думаешь вау. а профессионализм то немного в другом.
Илону я всю команду Дубновой я знаю, так как я хотела туда идти работать. я знаю как там Олег выбирает врачей. но все может быть.
но все равно в вашем случае я остаюсь при своем мнении. надеюсь, Таня вам исправила его положение?
Заикальница• 27 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Війна поламала багато планів.
Плюс з моєю дитиною все, що стосується фізичного контакту, дуже складно.
Зуб на даний момент опустився сам, досить сильно, але не достатньо. З жахом думаю, яким чином нам це ставити на місце, сам він явно не стане. Хіба що знову під наркозом. Та й чи витримає мала присутність ’чужорідних’ конструкцій в роті, теж велике питання.
Знаєте, навіть у крутих професіоналів бувають ’затики’... Всі ми люди, не роботи і не боги. Тільки дуже хочеться, щоб все-таки з тим ’затиком’ був не ти))
Птица Говоруша• 27 марта 2023
Ответ дляЗаикальница
Війна поламала багато планів.
дитяча стоматологія зараз перетворюється на бізнес. трохи сумно від цього. але все таки є порядні і гарні лікарі. Таня відноситься якраз до них.
будьте здорові)
Заикальница• 27 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
будьте здорові)
Дякую і навзаєм)
Можна питання?
Якби видалили ще на момент першого знімку обидві одинички, був би шанс, що зуб виріс би там де треба? Чи все-таки корінь молочного, коли сталась травма, змістив зародок постійного і все інше вже не мало значення?
Ясно, що після бійки кулаками не махають, але то так, для себе.
Можна питання?
Птица Говоруша• 27 марта 2023
Ответ дляЗаикальница
Дякую і навзаєм)
Можна питання?
снимки разные.
на первом снимке зачаток НАД корнем молочного зуба и идет ровно, наравне с другой единичкой.
на втором снимке видно, что зачаток зуба уже ВПЕРЕДИ, потому что корень молочного как бы накладывается вместе с зачатком. понимаете о чем я?
но если путь прорезывания зачатка неправильный изначально, то может это и не изменило бы ситуацию.
я бы точно настаивала на удалении еще тогда. правда учитывая поведенческие особенности кто его знает.
Заикальница• 27 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Ми тоді приїхали з скаргами ’болить зуб’. Зробили знімок, сказали, що зуб рухомий, готується випадати. Ну супер же) Він і випав собі сам. Ну, майже)
А проблеми з іншими зубами почалися трохи пізніше. Мені важко відновити зараз всю хронологію, чесно. Пам´ятаю тільки, що до початку зміни зубів, моя мала не мала ні карієсу, нічого. Крім травми. А випав перший зуб, і понеслось, на очах((
Птица Говоруша• 27 марта 2023
Ответ дляЗаикальница
он болел из за периодонтита. там выше я рисовала очаги. и зуб темный на фото. это визуально виден периодонтит даже без снимка.
но уже после боя руками не машут. все у вас будет хорошо!!!
Заикальница• 27 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
снимки разные.
А можемо з вами поспілкуватися про дитячі зуби в реалі?) В форматі консультації? Ви ж в Києві? В будь-якому разі хочу мати декілька думок на ту ситуацію, що склалася на теперішній час. Враховуючи нюанси сприйняття і поведінки особливо.
Заикальница• 27 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Ні, не той тоді болів))) А той, що випав перший. Чи там теж воно було?
’Болів’ то було рівно ’хитається’. Так мала описала незнайомі відчуття. Ну, принаймні і далі так у нас всі зуби хитатися починали...
Птица Говоруша• 27 марта 2023
Ответ дляЗаикальница
так можемо. вже завтра напишу.
я скоріш за все влаштуюсь в бюджетну клініку і можливо напишу потім форумчанкам.
ніколи не рекламувала себе, бо працювала в досить дорогій клініці і не дуже любила наркози. це трохи не моє. я емпатична і люблю повмовляти.
тому тут консультувала, але не писала де я працюю)
Заикальница• 27 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
так можемо. вже завтра напишу.
Можете потренуватися вмовляти на моїй, поки що не вийшло ні в кого))
Я буду дуже вдячна, чесно)
Чекатиму від вас інфо.
Я буду дуже вдячна, чесно)
Чекатиму від вас інфо.
Птица Говоруша• 27 марта 2023
Ответ дляЗаикальница
там теж було запалення. але враховуючи особливості поведінки могли не наполягати на видаленні.
в дитячій стоматології є 3 сторни медалі: загроза зачаткам, якщо хронічний процес, ортодонтичні проблеми якщо раннє видалення і поведінка дитини і можливсть лікування.
крутишся як вуж)
Птица Говоруша• 27 марта 2023
Ответ дляЗаикальница
Я буду дуже вдячна, чесно)
Чекатиму від вас інфо.
Я буду дуже вдячна, чесно)
Чекатиму від вас інфо.
я вчора працювала там перший день. мені незвично, бо звикла до іншого рівня, але часи диктують свої правила. треба йти в більш бюджетну сферу. освоюсь, напишу.
Таня не змогла знайти підхід? то я мабуть теж не зможу)))
Заикальница• 27 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Ну... мала гарно спілкується, поки не зрозуміє, що то будуть не просто розмови і огляд. Далі зась. Маску вдягти вмовляли вчотирьох. Довго. В результаті заломали і вдягли(( Анестезіолог сказав, що вона того не пам´ятатиме. Ага, зараз. Дитина приїхала додому, вечеряє і раптом: ’мама, я всіх прощаю...’))) Я така - в сенсі?? Ну, каже, за те, що тримали, коли маску вдягли... я розумію, що інакше я б не далась...
Сміх скрізь сльози.
Птица Говоруша• 27 марта 2023
Ответ дляЗаикальница
Сміх скрізь сльози.
конечно ребенок все запомнит.
у меня в клинике не было маски, внутривенный наркоз. но я всегда как то превозносила маску. пошла в другую клинику и немного разочаровалась. точно так же с закисью. купили, попользовались, но я не в восторге. лучше договориться с ребенком так.
Заикальница• 27 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
конечно ребенок все запомнит.
Закис нам зразу не рекомендували через наші особливості. До речі, саме Ілона про це говорила. Як і пояснила нюанси щодо комп´ютерної анестезії. Що не все так райдужно, як описують.
Птица Говоруша• 27 марта 2023
Ответ дляЗаикальница
Я компьютерной анестезией наигралась и тоже сейчас не использую. Рекламный трюк для родителей, не более. Закись может и дает какой то эффект, но 1200-1500 за час дполнительно дорогое удувольствие. Да и она вызывает часто перевозбуждение ребенка, что не есть хорошо для меня. И самое главное. Она работает на кислородном голодании головного мозга, сами понимаете.