Патика-мотика• 26 марта 2023

Посоветуйте детского стоматолога в клинике Дубновой

Нужна консультация, ребенок маленький, Ковнацкого не предлагать, у него очередь
Заикальница• 26 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
з явився отой свищ, ми звернулися до лікаря. А ЧЕРЕЗ МІСЯЦЬ. якби то були краї зуба на момент звертання зуба, то через місяць він би стояв повноцінно в порожнині рота, а ви тільки побачили досить видимий край зуба.
хух. от аби мене так хто захищав з колег, але я за правду.
автор мабуть в шоці від нашої переписки)))
Я не пам´ятаю, через скільки точно він виліз. Не мала потреби відмічати. Але можу по знімкам пізніше глянути час від знімку ’свища’ до того, як він виріс повноцінно.
Відпишусь і покажу фото.
Фото деякі є, бо знімала, як зуб змінює місце, опускається.
Може ви і за правду, але то був таки зуб, щоб ви не писали.

Птица Говоруша• 26 марта 2023
Ответ дляЗаикальница
Відпишусь і покажу фото.
якщо почитати мій самий перший пост, то я не захищаю саме цю клініку чи лікаря. але я перш за все лікар і маю об єктивну думку. якби ви потрапили до мене на етапі першого знімка, то я б вас переконала видаляти ці зуби ще тоді)))
Заикальница• 26 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Можливо й так.
Але нащо видаляти те, що випало саме через пару тижнів? Що вже мало розчинений корінь і хиталось? Щоб дитину травмувати лишній раз? Не все так просто у нас, на жаль.
Птица Говоруша• 26 марта 2023
Ответ дляЗаикальница
Можливо й так.
потому что там очаг хронического воспаления и могло повлиять на зачатки постоянных зубов. но хоть в этом вам повезло.
если особенности поведения, то всегда оговаривается с родителями. ждем смены, но постоянные зубы могут прорезаться с гипоплазией.
Заикальница• 26 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Може й так.
Але мова ж була геть не про те)
автор Патика-мотика • 26 марта 2023
Ответ дляЗаикальница
Сподіваюся, ви не лікар.
Переживаю за ваших пацієнтів.
Ви можете писати, що хочете, а я точно знаю, що, як і коли було,бо за процесом спостерігала особисто.
Тому раджу автору і тому, хто читає тему, в подібних випадках брати консультацію ще одного лікаря.
В принципі, не думаю, що в нашому випадку це щось би змінило (якби раніше видалили зуб), бо напрямок росту постійного був порушений через травму. Але хтозна.
Дякую, нам треба видалити зуб, так як він дефектний з самої появи, просто тягли час, щоб дочка трішки підросла, зараз ще навіть 2 рочків немає ((
автор Патика-мотика • 26 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Так, побачила стільки повідомлень, думала, стільки рекомендацій стоматологів від порадниці)))
Але нічого, це також досвід.
автор Патика-мотика • 26 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Скажіть, будь ласка, можу я Вас тут запитати дещо в темі?
Птица Говоруша• 26 марта 2023
Ответ дляПатика-мотика
давайте вас проконсультую)

автор Патика-мотика • 26 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
давайте вас проконсультую)
Дякую величезне, я зараз скину фото.
автор Патика-мотика • 26 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
давайте вас проконсультую)
Зуб почав прорізуватися, як дитині було рік і місяць, ліз дуже повільно, і було видно, що з ним, щось не так (( (останнє фото)
Слідуючі фото вже від серпня, це як він вже повністю виліз, видно, що він кривий, гостряком, і наче, як пошкоджений, але травми точно не було, він такий прорізався.
Ми були в стоматолога, і в кількох я консультувалася онлайн, так як на той час проживали, як ВПО в невеликому містечку. Рекомендували поки зачекати, бо дитині на той час ще не було навіть 1.5 роки.
Зараз вже від зуба нічого не залишилося, один пеньок. Хочу, щоб вирвали в медсні (( але дуже переживаю, дитина маленька (( і взагалі чи правильно це. Одна з стоматологів казала, що можна чекати поки не буде турбувати. Але ж можуть зачатки корінних пошкодитися. Але з іншого боку, якщо вирвеш, то може зміститися зубний ряд.
Птица Говоруша• 26 марта 2023
Ответ дляПатика-мотика
зараз ситуація як на фото 1?
автор Патика-мотика • 26 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
зараз ситуація як на фото 1?
Ні, то від серпня фото. Він дуже швидко руйнувався, зараз один пеньок залишився.
Птица Говоруша• 26 марта 2023
Ответ дляПатика-мотика
а зараз є фото?
автор Патика-мотика • 26 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
а зараз є фото?
Ось, щойно зробили. Можливо, погана якість, але зараз при освітленні важко зробити ((
автор Патика-мотика • 26 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
а зараз є фото?
Інші зубки поки що хороші, так не хотілося із-за одного видалення в медсон вводити ((
Птица Говоруша• 26 марта 2023
Ответ дляПатика-мотика
зробити знімок. якщо корінь хороший і то вросли ясна, а не грануляції, то можна пролікувати той зуб і відновити коронкою, або реставрацією.
є одне но. на скількти глибоко заходить порожнина під ясна на піднебінній стінці.
я бі рекомендувала Таню Пешко в Нью смайл, або Катю Сєрую в наноклінік.
Таня може і так вмовити.
якщо боїтесь наркозу, то відновити може Крилова в мамадентіст, але там дикі методи з утриманням.
Птица Говоруша• 26 марта 2023
Ответ дляПатика-мотика
це варіанти недешеві, але не Дубнова теж не 3 копійки.
за цей зуб можна поборотися, та все залежить від знімка.
автор Патика-мотика • 26 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Таня може і так вмовити.
Дякую величезне!!!
На рахунок утримання проти, ми самі не можемо її норм тримати (( шкода буде.
Так, знімок теж думала, щоб зробити.

автор Патика-мотика • 26 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Так, знаю (( та й взагалі зараз зуби робити недешево ( Зупинилися на Дубнової, казали, що там найкращий анестизіологічний супровід
автор Патика-мотика • 26 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Таня може і так вмовити.
За Таню Пешко також чула гарні відгуки, дякую Вам за консультацію
Птица Говоруша• 26 марта 2023
Ответ дляПатика-мотика
та це я й казала. у Серой Максим анестезіолог, дуже досвідчений. у Тані не знаю хто, але вона точно поганого не взяла б.
ще як варіант Марина Харченко в Білій Церкві, шикарні роботи і той же Максим анестезіолог, але їхати.
всі варіанти достойні. Катю і Марину можете подивитись в інсті.
автор Патика-мотика • 26 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Дякую, подивлюся! Ми ще не визначилися на 💯 з клінікою, тож подивлюся обов´язково!!
автор Патика-мотика • 26 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Можливо, і Ви)) бо я тут запитувала в іншій темі)))
Птица Говоруша• 26 марта 2023
Ответ дляПатика-мотика
до Тані буде важко записатися. не бачу на сайті хто в них анестезіолог. сходіть для початку до Сєрой в наноклінік.
в Дубновой багато виїхало і пішли в декрет. нових молодих я не знаю. але точно так команда анестезіологів, що я знала пішла на фронт.
автор Патика-мотика • 26 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Дякую!!
Птица Говоруша• 26 марта 2023
Ответ дляПатика-мотика
Дякую!!
ще подивіться Дьомочкіна, вона працює у Дубнових і реставрує зуби за методикою Гераніної. не ставить коронки як всі, а реставрую. в інсті теж є вона. вибір вже за вами.
автор Патика-мотика • 26 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Дякую дуже!!! Стільки корисних порад!!
Птица Говоруша• 26 марта 2023
Ответ дляПатика-мотика
Дякую дуже!!! Стільки корисних порад!!
та якщо питайте. я зараз майже без роботи. купа вільного часу.
автор Патика-мотика • 26 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Дякую!!!