З царем в голові• 26 марта 2023
Коли сіють на розсаду дині і кавуни?
Цікавить Київська область. На півдні виростуть із зерняток прямо в грунт, я знаю
Масяня Я• 26 марта 2023
Я буду на цьому тижні садити. В минулому році теж в квітні сіяла. Цікаво як їх в нас виростити щоб достигли
кнопкодав• 26 марта 2023
Ответ дляМасяня Я
Та ще рано, чи Ви в парник, теплицю?
З царем в голові
• 26 марта 2023
Ответ дляМасяня Я
Не знаю. Але садити в землю треба не раніше останньої неділі травня. Це я вже дослідним шляхом визначила
кнопкодав• 26 марта 2023
Ответ дляМасяня Я
Минулого року було з кавунами не дуже. Взагаі вони нормально достигають на Київщині
Масяня Я• 26 марта 2023
Ответ длякнопкодав
Та ще рано, чи Ви в парник, теплицю?
В травні висаджую в грунт, чого рано? В теплиці не пробувала,ось думаю спробувати по одному
З царем в голові
• 26 марта 2023
Ответ дляПушка заряджена
Днепр всегда сразу в грунт.
Я років 5 у грунт сіяла. І ями глибокі копала, і що тільки не пробувала. В нас як дульки виростають, і все. Треба розсадою
З царем в голові
• 26 марта 2023
Ответ дляLinkaT
Какая рассада . Киевская область всегда в грунт и все норм растут отлично. Из рассады только перец и помидоры сажаем.
Я сегодня посеяла в теплицу: капусту, салат, рукколу, перец, помидоры, базилик, астры, бархатцы. Делаю так каждый год, для меня оптимально. Баклажаны и ранние перец и помидоры, сельдерей сею на балконе еще
Ответ дляЗ царем в голові
Ну тут такое у нас и так все норм выростает.
Рекламама• 26 марта 2023
Полтава. Сею прямо в грунт. В прошлом году выросли большие арбузы
и кабачки, и огурцы в грунт.
halla-d95e• 26 марта 2023
Ответ дляРекламама
и кабачки, и огурцы в грунт.
Навчіть, будь ласка, як визначити стиглість кавуна і дині. Захід. Вирощували розсадою. Але не вмію визначити, коли ж вони вже спілі.
Рекламама• 26 марта 2023
Ответ дляhalla-d95e
Не могу) мы с мужем пытались найти какие-то признаки, по которым можно отличить спелый арбуз, но так и не смогли. У нас было всего штук 8 арбузов (это три растения), пару штук мы сорвали недозрелыми и пару штук совсем перезрелыми. Но они никак не отличаются от спелых
рассказы о пересохшем хвостике ерунда.
ЯблокоРаздора• 27 марта 2023
Ответ дляМасяня Я
Пророщуємо в торф’яних стаканчиках, і коли є п’ять листочків висаджуємо на город, на ніч накривати банками
ЯблокоРаздора• 27 марта 2023
Ответ длякнопкодав
Вінничина, в кінці липня вже їли кавуни та дині, роздавали сусідам, дуже багато було. По двамішки кавунів та динь завезли брату в роту.
ЯблокоРаздора• 27 марта 2023
Ответ дляhalla-d95e
По звуку
Доставучая• 27 марта 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Арбузы нормальные выростали, когда сеяла в марте на рассаду, как и помидоры. Они всходят в тепле, стаканы на батарею, они всходили быстро. А когда отопление отключается, по прохладе они могут месяц не всходить, как перцы.
Дыни сразу в огород сеяла. Те росли быстро.
Доставучая• 27 марта 2023
Ответ дляhalla-d95e
Когда хвостик подсыхает
halla-d95e• 27 марта 2023
Ответ дляРекламама
рассказы о пересохшем хвостике ерунда.
От і у мене так. Або незрілі, або перестиглі. І хвостики щось зовсім не підсихали.
Масяня Я• 27 марта 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
В мене дача. Ми там не живемо. То на ніч не вийде. Дині в минулому році пропали,а ті дві що лишилися то маленькі і не встигли достигнути