Дівчата, які бренди косметики використовуєте для догляду за обличчям 30+ ?
сама себе прекрасная• 27 марта 2023
Мицелярка Бебе, умывалки нравятся корейские, крем сейчас Аверак беру.
Аленький носочек• 27 марта 2023
разные, не сильно думаю, что надо взять все конкретного бренда.
нравится obagi medical, но на эту косметику сейчас не хватает денег.
Соседушка• 27 марта 2023
Автор, Ви не написали, на який бюджет розраховуєте.
Я раніше купувала obagi. Дуже подобалось. Зараз дорого
До війни ходила до косметолога, робили різні процедури (не уколи), купувала у неї крема Анубіс ( Іспанія). Тоді шкіра дуже подобалась.
Зараз ходжу до іншого косметолога ( моя виїхала), також робимо процедури, крем Smart Derma.
Коли користувалася дорожчим кремом, але не ходила до косметолога, шкіра була в гіршому стані, не було підтягнутості, був гірший колір.
Для себе вирішила, що хай крем буде хоч за 600 гривень (тобто не дорогий), але до косметолога 2 рази на місяць треба ходити.
Мені 42. Вже варіант: прокинулась, умилась, намазала обличчя якимсь кремом і красуня, не пройде.
Пишу з калідору• 27 марта 2023
Ответ дляАленький носочек
Аналогично((((( что то нашли на замену?
Фізик-ядерщик заочно• 27 марта 2023
Понравилась косметика Paula´s Choice, цена для меня кусается, но беру мини форматы по 15 мл и вроде не так по карману ощущается