я Кукарача• 08 ноября 2025
порадьте шлейфові парфуми
Стійкі, і так щоб шлейф був-кілометри))) щоб пройшлась коридором, а все одно залишався аромат .шлейфові щоб довго тримались
Але не дорогі до 600 чи є такі?
Кондуктор троллейбуса• 08 ноября 2025
До 600грн объективно по вашему запросу ничего нет, даже среди арабов
я Кукарача
• 08 ноября 2025
Ответ дляЯ погнала
Тудей від Ейвон. Але не 600 грн. Хоча кілька днів пахне точно.
Дякую 🙏
Я погнала• 08 ноября 2025
Ответ дляя Кукарача
Дякую 🙏
Там є пробники. От без приколу, на мені гарно розкрились, хоча є і герлен, і ланвін.
я Кукарача
• 08 ноября 2025
Я погнала• 08 ноября 2025
Ответ дляя Кукарача
Які кращі??
Купіть пробники, вони фігню коштують. Перші тримаються довго, другі пахнуть цікавіше.
СкумбріяП8• 08 ноября 2025
Духи Karma от Lush. В жидком варианте. Обещаю, своим шлейфом, который будет держаться неделю даже после душа, убъете все живое.
Но Ваше ограничение по цене плохо сформулировано
Пузата Хата• 08 ноября 2025
Ответ дляКапитанша
В мене є дуже шлейфові, але там ціна на ваш бюджет буде лише 4 мл.
как называются?
Пузата Хата• 08 ноября 2025
Ответ дляКапитанша
Maison Crivelli Hibiscus MahaJad
сладкий? легкий?
квентин бишь мне нравится...
Якщо потрібні недорогі, але шлейфові й стійкі парфуми - такі є, просто треба знати, що обирати 🙂
Із бюджетних до 600 грн зазвичай добре тримаються аромати з насиченою базою: ваніль, амбра, деревні ноти, мускус або східні композиції. У них саме той довгий ’хвіст’, який відчувається і через кілька годин.
Ще раджу звертати увагу не тільки на бренд, а й на концентрацію - eau de parfum зазвичай стійкіші, ніж eau de toilette.
До речі, якщо хочете подивитися більше варіантів і зрозуміти, які ноти вам подобаються - є зручні добірки по ароматах. Наприклад, тут можна знайти та замовити багато оригінальних ароматів і подивитися нотки, характеристики тощо: