opium_black• 27 марта 2023
Ответ дляи-рина 1981
Ніхто не робить перекус ?
Я вже норму наїла, не можна більше. Боюся йти в кухню, щоб нічого не зжерти
Ответ дляМДТ
Дякую, цього року відірвемось, запланувала на завтра день жрачки, віддам дітям хату на розтєрзаніє зачеркнуть украшаніє, обіцяли потім все прибрать. Минулого року др так собі вийшов, я зарані подарунок не замовила, все не могли вибрати, що дарувати, а потім ледь пачку олівців знайшли, щоб подарувати хоч щось, і торта не було, і піцци і вообщє нічого.
Торт треба тут показати)
промокашка• 27 марта 2023
Ответ дляTatyana_1975
Ото у вас нервова система... Ви десь на заході країни?
Мы так в чернігові сиділи в коридорі до 11 ранку думали куди іхати чи до батьків в село чи до чоловіка в бомбосховище на роботу чи в підвал вдома , зробили правильний вибір поіхали в село , то ми і в теплі спали і воду з колодязя пили і істи було що, Але як іхала то страху натерпілась , я іду танки ідуть люди біжать , все перед очима знов і знов
и-рина 1981• 27 марта 2023
Ответ длякатерина12009
Редиски наїлася), і чай теж вже залит на повну. Мені істи завжди хочеться коли хвилююсь. Терплю бо худну
А я не можу їсти коли нервую тільки вода і шалена кількість чашок кави
Tatyana_1975• 27 марта 2023
Ответ дляМДТ
Зараз так.
А тоді, коли вирішили ще ’ вздрємнуть’.
Бо якщо 24 були не в Закарпатті та Чернівцях, ну в крайньому разі Тернопільській або Хмельницьків області, то у вас залізні нерви
и-рина 1981• 27 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Хардик ))) пошел поел, он если хочет кушать , то не отказывается от своих желаний !

и-рина 1981• 27 марта 2023
Ответ дляopium_black
Ой я вже більше норми наїла
Tatyana_1975• 27 марта 2023
Ответ дляпромокашка
У мене подруга з Києва поїхала в снло в Чернігівській області. Дуже за неї хвилювалась
промокашка• 27 марта 2023
Ответ дляTatyana_1975
А тоді, коли вирішили ще ’ вздрємнуть’.
Я зе писала своій лікарці чи йти мені на прийом ? Це було 9 година ранку , вона каже ні не йди пий антибіотик зразу , пішла ще в аптеку купила , жесть ,
и-рина 1981• 27 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Вернулся , потребовал , что бы я свалила с его кресла, улегся и завернулся в плед , смотрит тв … короче наглость зашкаливает !
Ну точно хазяїн
и-рина 1981• 27 марта 2023
Ответ дляМайя15
Від кави ще більше штормить і серце колотиться
Та знаю але так получається
Ответ дляTatyana_1975
А тоді, коли вирішили ще ’ вздрємнуть’.
Генічеськ біля Чонгара
Ця війна проявила мене як кризового менеджера, потім моя нервова система мені отомстила. Я сиділа на унітазі від любого різкого звуку.
opium_black• 27 марта 2023
Ответ дляи-рина 1981
Ой я вже більше норми наїла
В мене ще батончики шоколадні. Й ще посуд немитий. Як би зробити справу тільки з посудом, а не з їжею))