и-рина 1981• 27 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Да же вспоминать не хочу те первые недели , все как на автомате…спасибо сыновьям и брату моему , поддерживали как могли… этот отвратительный , гадкий , липкий все пожирающий страх…
Страх і паніка
miss_natalia• 27 марта 2023
Ответ дляrybka21
а до мене синочок приїздив на два дні. от ділюсь радістю
Так мало дали? Как жалко( Или это не отпуск а проездом?
Ответ дляОльга520
Так а куди іти? Жителі великих домів може в підвали ідуть чи ще куди. Може там і бомбосховища день є у великих містах. У нас погреб тільки, там де картопля лежить.
Подвалы под многоэтажками - это братские могилы в случае чего. У нас многие в марте прошлого года ночевали в подземном паркинге, но это такое себе убежище - трубы с горячей водой над головой плюс куча гаражей с машинами и еще фиг знает с чем там.
Ответ дляsilma
Я теж так думала. Але якщо, наприклад, знесло останні поверхи, а мешканці спустились в підвал. Виходить вони живі?
opium_black• 27 марта 2023
Ответ дляи-рина 1981
Я була у шоці, а коли 24 я почула вибухи то бужу його кажу вставай війна а він каже лягай спати яка війна
Коли нас батько розбудив, я теж не повірила. Вибухів, на щастя, не чула. Але, сусіди на районі кажуть, що чуть з ліжок не падали.
Леди на мопеде• 27 марта 2023
Ответ дляи-рина 1981
Мы и взрывов не слышали. Когда олихархи массово улетали и посольства, муж говорил - точно со дня на день ждем. Я не верила. Малому на др забронировала комнату в развлекательном центре, декор для торта сидела вырезала. Но не судьба
Nata.t.1970• 27 марта 2023
Ответ дляРойЛеля
Люди, які при кожній тривозі йдуть в укриття і дітей будять. Ви неймовірні.
Просто супергерої
Киев
Таких знакомых/друзей/родственников нет
opium_black• 27 марта 2023
Ответ дляnoree
А мопеди полетіли в Дніпро після того, як Зеленський сказав, що він провів ставку вперше віддалено з Дніпра? Чи до того?
Сказав він раніше, нам вже пізно показали. Його злили ще до офіційного звернення до громадян.
Леди на мопеде• 27 марта 2023
Ответ дляsilma
Ну вот наши родственники ездят в паркинг. Мы дома. Убежище есть близко, в жеке
и-рина 1981• 27 марта 2023
Ответ дляopium_black
Я ще пізно лягла читала порадницю і тільки задрімала і почула вибухи
Nata.t.1970• 27 марта 2023
Ответ дляМайя15
Тут женщина одна писала ,как ее муж каждый раз в подвал тащит ,а она уже не хочет туда бегать .
Ото герой ,у них и детей даже нет ,а он ее заставляет с ним ходить .
Смотря ,в Каком городе они живут
Ответ дляInna_A
Не знаю, как повезет наверное. Но завалы все таки сверху начинают разбирать, пока до низу дойдут, мало кто живым останется. Это же не настоящие бомбоубежища, которые правильно строили, а подвалы с коммуникациями. У меня на работе убежище - это бывший ресторан полуподвальном помещении, я один раз сходила, да ну его, у меня клаустрофобия в таких помещениях.
и-рина 1981• 27 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Чоловік казав перед наступом що місто пусте машин мало,але те що буде повномаштабне вторгнення невірилось
opium_black• 27 марта 2023
Ответ дляи-рина 1981
В нас директор відчував, забрав всі документи, печатки як раз перед повномасштабним вторгненням. Бухгалтер каже, що спілкувались з ним, що точна війна буде. Мені не хотілося вірити. Хотілося жити як нормальна людина й бамбас я не дамбіла, щоб так...
opium_black• 27 марта 2023
Ответ дляnattyla
только что как выстрел из ружья Киев
Сбивають. Не пишіть тільки де
и-рина 1981• 27 марта 2023
Ответ дляopium_black
Я теж працювала, але за 2 тижні директор все закрив
и-рина 1981• 27 марта 2023
Ответ дляmamaМия
У нас все було навпаки))) і досі так зберігається-чоловік максимальний песиміст, я навпаки.
Ответ дляи-рина 1981
А ми вдвох з чоловіком продовжили спати, це реакція організма, о 5 проснулись під вибухи, зразу прийшло повідомлення, що москальська пи@дота поперла, і далі спимо, десь у 8 встали вже, діти почали підніматись, ми кучненько зібрали речі і сіли в коридорі.