a.ostroverh• 30 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Ось неанонімній відповіді і там видно, на що воно відповідало https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-77612070
Героїчні боневтіки. Я все намагаюся зрозуміти чого вони чекають? Медалей ’за те що не виїхала з України під час війни’? - ЯК ВАМ фраза? І за таке не банять, норм і лайкають.
Это какое-то кривое зеркало....
Nata.t.1970• 30 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Ось
Офигеть
Спасибо
Они Вообще в Хвылювалочку заходили?
Ну может вначале, кода Кирпиченко и Николь здесь были
Спасибо
Они Вообще в Хвылювалочку заходили?
Nata.t.1970• 30 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Санька молодець, дає кодлу просратись
Санька мне всегда нравилась,особенно у Тани
a.ostroverh• 30 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Це киянка, яка сидить там на халяві і обсирає всіх, хто залишився. Почитай її теми, там дніще повне.
Не хочу, мне нельзя нервничать
Вчера 150/80 было, три дня подряд штырит ...
Я впервые ник увидела, решила что сестра моя) она Анна
Но она умная))) и тут не сидит
Nata.t.1970• 30 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Та впали вони Вам. Я навпаки не бачу, щоб тут гнобили когось, тільки матрьох ганяняєм, а там і без Хвилювалочок купу г на голову людині вивалили.
Людини-это Автору?
Ответ дляa.ostroverh
Не хочу, мне нельзя нервничать
Но она умная))) и тут не сидит
Нінада хворіти, погода стала норм, обіцяють на вихідні +15. Я в той парк вийду чи ні, хоч подивитись на проліски)
Nata.t.1970• 30 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Вчора була тема, але не пішла, Танька питала про салати з сільпо)))
Не видела Ого.....до чего дошёл прогресс
Nata.t.1970• 30 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Так там автор провокаторша гнила і тролиха жирна, я таки почитала основну частину теми
А я Ответы Автора только что дочитала
Её первую банить нужно
Nata.t.1970• 30 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Я так вчора після тої теми хотіла салатика майонезного)
И как?
Ответ дляZelenkа
Вона ще той провокатор. Велика німкеня стала. Що всіх всюди чекають, дітей розривають як хотять. Не перше таке від неї. Ну їх всіх.
Леди на мопеде• 30 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Понеслись тривоги, Одеса, Херсон, Миколаїв. 📡 Ворожа тактична авіація активна на півдні. Можливі запуски ракет.
Можуть всім зробити:(
Пора начинать усцикаться😂😂😂, мы ж для этого собираемся здесь. Дуры, мля